smartklub.pl
Smart - ciekawostki, licytacje - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Okazje i absurdy cenowe, zakupy grupowe. (http://smartklub.pl/f-okazje-i-absurdy-cenowe-zakupy-grupowe--112)
+--- Wątek: Smart - ciekawostki, licytacje (/t-smart-ciekawostki-licytacje--10297)



RE: Smart - ciekawostki, licytacje - raffa - 24.11.2023

U mnie były ewidentnie za długie i źle dopasowane (kształt). Może przez te 4 lata poprawili, nie wiem. A może wreszcie ogarnęli, że 451 to nie 450 (bo pomimo tego, że ja kupiłem model do 450, to przysłali taki do 451 i upierali się, że podłoga jest taka sama. No ale fakt, nie zwróciłem uwagi, że u Ciebie leżą na innych...

Tak czy inaczej, za ile by nie były, to skoro są dedykowane do modelu, to należy się spodziewać, że do tego modelu będą dopasowane. A nie w innym kształcie, czy rozmiarze.


Smart - ciekawostki, licytacje - Maciek_M - 24.11.2023

Do f4 kupiłem oryginalne po zajechaniu kompletu petexa, bo jednak mi lepiej podeszły, ale mając do wyboru różne zamienniki brałbym petex. Pasują i guma jest dobrej jakości, hydrofobowa, więc łatwo się myją - woda sprawnie zjeżdża i po wyschnięciu nie trzeba ich siedem razy poprawiać.

PS. Czemu masz aż trzy dywaniki na sobie?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - Dawid19841016 - 24.11.2023

Ja zostałem zmuszony za kupu dywaników po wyśmianiu mnie przez znajomych że mam dziurę w tym od kierowcy zakupiłem na szybko właśnie dywaniki firmy motohobby i jestem w pełni zadowolony. Co najważniejsze nie śmierdzą i się nie zsuwają. Długość idealna


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - raffa - 25.11.2023

(24.11.2023, 20:29)Dawid19841016 napisał(a): Ja zostałem zmuszony za kupu dywaników po wyśmianiu mnie przez znajomych że mam dziurę w tym od kierowcy zakupiłem na szybko właśnie dywaniki firmy motohobby i jestem w pełni zadowolony. Co najważniejsze nie śmierdzą i się nie zsuwają. Długość idealna

Nie wykluczam, że one do 451 pasują idealnie, skoro do tego modelu są dedykowane. Mi do 450 zostały sprzedane, co powtarzam po raz kolejny, 'dedykowane' do 450, chociaż naklejki na gumach wyraźnie sugerowały, że są właśnie do 451.

Nie wykluczam również, że przez te 4 lata już się ogarnęli i dorobili dywaniki do 450.


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - LAZY. - 25.11.2023

(24.11.2023, 20:12)Maciek_M napisał(a): Do f4 kupiłem oryginalne po zajechaniu kompletu petexa, bo jednak mi lepiej podeszły, ale mając do wyboru różne zamienniki brałbym petex. Pasują i guma jest dobrej jakości, hydrofobowa, więc łatwo się myją - woda sprawnie zjeżdża i po wyschnięciu nie trzeba ich siedem razy poprawiać.

PS. Czemu masz aż trzy dywaniki na sobie?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

 Na spodzie org Brabusowe- na zloty  Laughing Na Brabusowych zwykłe do męczenia na co dzień. No i do przymiarki gumy. Welury robią wypad i zostanie sama guma. Choć jak różne klamoty wożę to idealnie jako osłona się spisywały.


Menu