smartklub.pl
jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? (/t-jesli-znam-numer-smarta-swego-to-gdzie--1035)

Strony: 1 2


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - sewcio - 17.03.2007

Przecież Waflo to podawał 7 postów wcześniej, także nie wiem po co to powtarzasz...


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - Gość - 17.03.2007

Hersteller: Micro Compact Car smart GmbH
Fahrzeugkategorie: PKW
Fahrzeugtyp: MC 01 (city-coupé, cabrio und crossblade)
Produktionsjahr: 2002
Werk: Hambach
lfd. Nummer: 083819

takie cos wyszlo
;]


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - Jarro - 17.03.2007

@ sewcio

a to az taki problem, ze trzeba skomentowac?? poza tym link otwiera sie na stronie ogolnej, zeby dojsc do VIN trzeba poklikac, tego w poscie Waflo nie ma.


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - sewcio - 17.03.2007

Tak trzeba skomentować, bo zaśmiecasz forum, a później ktoś czyta 100 razy to samo. Poza tym ja nie znam niemieckiego, a jakoś za pierwszym razem kliknąłem co trzeba i sprawdziłem VIN.


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - Jarro - 17.03.2007

z calym szacunkiem, ale nie ty bedziesz decydowal, czy jest to zasmiecanie forum, czy nie. z mojej strony EOT


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - sewcio - 17.03.2007

Nic nie zdecydowałem, tylko stwierdziłem fakt i na tym powinieneś zaprzestać komentarzy według mnie, ale jak widać na każdym forum nowi użytkownicy muszą się sprzeciwiać, zamiast solidnie przeczytać regulamin i się do niego stosować.


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - kmodzele - 18.03.2007

Koledzy, ugryźcie się obaj w palce i przestancie. Jak nie możecie zdzierżyć, spotkajcie się gdzieś na mieście, dajcie po razie i uspokójcie Smile
Forum to nie jest miejsce na wzajemne poucznie się w ramach kultury, wytykania sobie dyletanctwa itp. spraw. Niezależnie, czy w ogóle oraz kto ma rację. TO NIE TO MIEJSCE.
Całuję Was Obu serdecznie.


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - Gość - 18.03.2007

w rzeczywistosci jest piekny


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - Jarro - 18.03.2007

tfurca, wrzuc fote autka - historia twoich zmagan z nabyciem smarta byla niezle udokumentowana na tym forum, pokaz jak to sie skonczyloSmile


Re: jesli znam numer smarta swego to gdzie ....? - sewcio - 18.03.2007

Cytat:kmodzele napisał(a):
Koledzy, ugryźcie się obaj w palce i przestancie. Jak nie możecie zdzierżyć, spotkajcie się gdzieś na mieście, dajcie po razie i uspokójcie Smile
Forum to nie jest miejsce na wzajemne poucznie się w ramach kultury, wytykania sobie dyletanctwa itp. spraw. Niezależnie, czy w ogóle oraz kto ma rację. TO NIE TO MIEJSCE.
Całuję Was Obu serdecznie.

Nie przesadzaj, chyba że "dajcie po razie", znaczy "po piwku i pogadajcie o swoich smartach", to rozumiem Very happy, bo przecież po to tutaj jesteśmy, a drobna wymiana zdań, to jeszcze żadna sprawa Wink
Też Cię całuję, chociaż trochę zaczynam się bać, czy czasem LPR tutaj nie śledzi forum, bo nas zaczną ścigać...


Menu