smartklub.pl
[450] Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: [450] Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? (/t-450-smart-fortwo-uszkodzony-wycena--10514)

Strony: 1 2


Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - szymek - 20.06.2013

Witajcie,
posiadam smarta fortwo z 1999r (czarny z żółtymi drzwiami, niebieski w środku). Mam zamiar go sprzedać jednak nie za bardzo orientuję się ile mogę za niego zawołać. W smarcie do wymiany/naprawy jest rozrusznik i alternator. Reszta jest sprawna (przynajmniej o żadnym uszkodzeniu mi nie wiadomo). Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć mi jak wygląda sprzedaż takiego pojazdu/podać linki do aukcji z podobnymi smartami, niestety ciężko mi takie znaleźć :(


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - kuri3 - 20.06.2013

wydaje mi się, że lepiej i szybciej będzie jak to naprawisz i potem sprzedaż, niż będziesz sprzedawał uszkodzonego smarta, którego nikt nie zapali i spróbuje przed kupnem, chyba, że za grosze będziesz chciał go sprzedać, to pewnie kupiec się znajdzie


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - Ferguss - 20.06.2013

Dokładnie jak kuri3 pisze, ja miałem awarię alternatora i rozrusznika i wczoraj odebrałem auto od elektryka. Zostawiłem 500zł, ale wiadomo że każda awaria może inaczej kosztować Smile


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - TomekBomek - 20.06.2013

Albo próbuj sprzedać na części, pewnie więcej dostaniesz, tylko że zajmie to więcej czasu i zabawy.


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - obwd-crash - 20.06.2013

Ze sprzedażą na części auta zarejestrowanego może być mały problem. Auto można wyrejestrować wyłącznie na podstawie zaświadczenia o zezłomowaniu pojazdu. Otrzymanie takiego zaświadczenia:
- dla pojazdu kompletnego jak im go oddasz to za darmo,
- a jak pojazd niekompletny to odpowiednio będzie kosztować,
pytanie czy "skóra warta wyprawki" ?


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - szymek - 20.06.2013

Dziękuję Wam za odpowiedzi, mimo wszystko interesuje mnie ile mogę za niego mniej więcej dostać w taki stanie jakim jest.


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - cingda - 20.06.2013

Za takiego, którego nie da się w żaden sposób sprawdzić przed zakupem? Jedynym chętnym na taki samochód mógłby być handlarz części, który nie zapłaci Ci za niego więcej niż 2000-3000 zł.


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - krzyss - 20.06.2013

Ja dam 2000 jak by co, naprawie i bede mial do firmy Smile))


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - Lolek - 20.06.2013

Dam dwa 100, a tak na poważnie, to możesz go sprzedać np. bratu za 200 zł. a potem brat może go rezebrać i sprzedać na części na alledrogo np. Nowy nabywca nie ma obowiązku zarejestrowania i używania. Poprzedni właściciel tak. L


RE: Smart fortwo uszkodzony - wycena +/-? - kuri3 - 20.06.2013

(20.06.2013, 19:47)Lolek napisał(a): Nowy nabywca nie ma obowiązku zarejestrowania i używania. Poprzedni właściciel tak. L


coś się zmieniło? ;D


Menu