smartklub.pl
Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) (/t-witam-wszystkich-smartomaniakow--10549)

Strony: 1 2


Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - IcaMek - 27.06.2013

Witajcie.

Na imię mam Artur, w Sierpniu tego roku skończę 19 lat. Pochodzę z niewielkiego miasta położonego na terenie Lubelszczyzny - Chełm. Tutaj obecnie mieszkam oraz uczęszczam do tutejszego Technikum Mechanicznego. Forum znalazłem już bardzo dawno, aczkolwiek przeglądałem je nie rejestrując się. Dziś postanowiłem jednak to zmienić. Na Forum "zaglądam" kilka razy w ciągu dnia, bo tak jak i Wy mam manie na punkcie pięknych i niewielkich aut marki Smart. Osobiście fascynuje mnie Smart ForTwo BRABUS Cabrio - posiada to coś co mnie do niego strasznie "ciągnie". Ja sam niestety nie posiadam auta, ponieważ na chwilę obecną nie stać mnie na to. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni, póki co pozostają marzenia.

Pozdrawiam. Wink


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - piedini - 27.06.2013

zanim kupisz brabusa zacznij jezdzic zwyklym w podstawowej wersji i sam go upiększaj. Tak jest najlepiejSmile


Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - IcaMek - 27.06.2013

(27.06.2013, 21:57)piedini napisał(a): zanim kupisz brabusa zacznij jezdzic zwyklym w podstawowej wersji i sam go upiększaj. Tak jest najlepiejSmile


Planuję w przyszłości kupić "golasa" i zrobić go tak, aby mi się podobał. Nie sztuką jest kupić coś gotowego i się tym cieszyć, sztuką zaś jest zrobienie czegoś samemu i cieszenie się wprowadzanymi zmianami. Własna praca cieszy najbardziej. Wink


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - ŁYSY13 - 27.06.2013

Witaj to prawda i my tak robimy i się cieszymy .Tylko czekamy na Allegro i inne takie . No i czasem Lotto mało wypłaca za kupony i nie wszystko mamy . To choroba UWAGA

Mamy takiego rodzynka Nygusa .Napisz do niego zaczynał od golasa a zobacz jak błyszczy teraz jest w czołowej lidze nowości .
Sam go hamuje ale dalej działa ostro .


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - IcaMek - 27.06.2013

Przejrzałem już chyba wszystkie możliwe tematy w których opisujecie swoje autka. Każde jest piękne na swój sposób. Temat Nygusa, który zawiera opis jego auta również widziałem. To niesamowite co można zrobić z tymi autkami - każdy jest inny , indywidualny i pokazuje nam dusze właściciela. To jest piękne. Mam nadzieję, że również będę mógł się kiedyś pochwalić swoim Smartem. Wink


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - ŁYSY13 - 28.06.2013

Czekamy i dawaj do dzieła .


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - Nygus - 28.06.2013

Witaj, dobrze trafiłeś i wszytko przed Tobą Very happy To naprawdę wciąga i co najważniejsze nigdy się nie kończy, możliwości jest wiele, wiele, wiele.... Zawsze coś Razz


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - Lolek - 28.06.2013

Cze kolejny smartmaniaku. L i K


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - Fireman - 28.06.2013

Macierzysz wita i pozdrawia.


RE: Witam wszystkich Smartomaniaków. :) - RobsonWawa - 28.06.2013

Baw sie dobrze.
Jeśli masz cel to zawsze łatwiej go zrealizować. Tu kilka sentencji wymalowanych na ścianie które mi o tym przypominają.


Menu