smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Kanapa - 02.10.2013

50 PLN to płaciłem ze 3 lata temu i to po znajomości w zaprzyjaźnionym warsztacie.
Cena 70 PLN za test i kasowanie w SC jest miła.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 03.10.2013

Za 7 dych to ja mam 15 l paliwa, pojadę do roberta, on mi skasuje błędy, jeśli będzie potrzebny jakiś czujnik to mi go wymieni i sprawdzi czy się zmieniło.Jeśli nie, to czujnik mu oddam i będziemy dalej szukać, w sc będe musiał czujnik kupić bez możliwości zwrotu. L


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Gantz - 03.10.2013

Hahahaha czyli: jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził Smile)))
To kasowanie błędów u Alla za grosze a Łomiankach kawa - gościnnie, za darmo Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Nygus - 03.10.2013

Nic za darmo nie ma, zbędna dyskuja.. A 70 zeta jak na serwis marki to bardzo przyzwoita cena. Każdy chyba wie co może kupić za 70 zeta...


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - obwd-crash - 03.10.2013

Nie chciałbym nikogo urazić.
Mamy to w naturze, że najpierw trzeba spróbować co "łatwić", a jak się nie da, no to trudno niestety musimy kupić.
Zatem nie róbmy z samych siebie "łachów" za kilkadziesiąt złotych, gdyż czasami więcej nieświadomie "przepuszczamy" przez gardło lub przez 150km przejazd płatną autostradą /stojąc następnie przy bramce na wyjeździe ponad pół godziny/.

Bardzo przepraszam za mój post, ale tak mi się to cisnęło na usta - i poszło w klawiaturę.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 03.10.2013

To nie chodzi o to by u roberta skasować błędy za grosze, tylko raczej o to by w serwisie metodą prób i błędów nie wymienić połowy auta - całkiem niepotrzebnie zresztą. L


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Siekierka - 03.10.2013

Teraz do rzeczy... o której się spotykamy? przydałaby się jakaś konkretniejsza godzina żebyśmy mogli się spotkać większą grupą Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Piootr - 03.10.2013

No ja chętnie bym był, ale niestety teraz muszę czekać z tydzień na urząd celny az wszystko załatwia, i wtedy już co miesiąc mogę śmigać na zloty. Wink


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 04.10.2013

Ale czemu to tyle trwa ? Auto z DE to sie rejestruje w 10 dni i to jak sie nie spieszy Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 04.10.2013

Nie musisz być smartem, przyjedź taryfą. Smile L


Menu