smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Dawid19841016 - 06.12.2013

Ja się też dostosuje o ile mnie zabierzecie Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 07.12.2013

Miło było Was sobaczyć Smile Juniorek- świetna szarlotka, mniemam że przepis umieścisz na forum Smile Nie udało mi się dostać do działu zamówień części -taka była kolejka. Na szczęście kawa serwowana przez Monię była pyszna i bez kolejki Smile
Pozdrawiam Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 07.12.2013

I my dziękujemy, było jak zawsze super. A dla tych co nie byli Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzą Krysia i Lolek


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Juniorek - 07.12.2013

Przepis na Juniorową szarlotke Very happy
Spód
2 kubki 250ml maki tortowej
1/2 masla roslinnego (normalne opakowanie)
1kubek 250ml cukru pudru
1plaska lyzka (do herbaty) proszku do pieczenia
1 torebka cukru waniliowego
2 zoltka z jaja
Spod zapiec na rozgrzqny piekarnik bez termoobiegu na 160 stopni przez 20 minut
Jabka

Jabka przesmazyc z cukrem i z cynamomnem na patelnie

Pianka
Pozostale 2 bialka lekko posolic i dodac cukru pudru i ubic aby piana byla sztywna

Kruszonka


100g maki
50g masla roslinego
75g cukru pudru

Potem zapuec na 160 stopni bez termoobiegu przez 20 minut


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 07.12.2013

Szarlotka poprostu WYSMIENITA ! Myslales o otworzeniu cukierni ? Very happy


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 07.12.2013

No tak Juniorek podpadłeś teraz co spot co najmniej 2 sztuki . Ale szarlot 1 zawsze reszta co potrafisz . Niestety pokazałeś sam się skazałeś


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 07.12.2013

Ano tak, wiemy już z czego , pytanie jak ? Do kuchni nie wchodzę ale wydaje mi się , że to trzeba jeszcze upiec lub usmażyć w mikrofali ? Very happy


Odp: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 07.12.2013

A jak Łysego brak to i foty nie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - jakubo - 07.12.2013

Na grillu Robson na grillu...


Odp: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 07.12.2013

Szarlotki zabrałem tylko tyle dla Dorci

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Menu