smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 05.04.2014

Dzięki wszystkim za spotkanie, Igorek zadowolony, a ten pan jak zwykle brylował w towarzystwie Smile [attachment=7779]


Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Juniorek - 05.04.2014

Ja tez rownież dziękuje za super spotkanko :-p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Pytania ogólne - Pyska93 - 27.04.2014

Witam Very happy Pytania ogólne tj. ktoś mi powie gdzie dokładnie jest SC Auto Idea Łomianki i jak tam dojechać ? Ile osób się tam w ogóle wybiera i co trzeba ze sobą mieć .. jak wyglądają takie zloty? Drugie pytanko .. jak zdobyć naklejkę klubu ? Mam w aucie po poprzednim właścicielu taką naklejkę ale .. cała brudna i nic z nią nie zrobie.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 28.04.2014

"UWAGA ROZPOCZYNANY SEZON GRILLOWY" Podczas sobotniego spotkania 10 maja 2014 r. w SC Auto Idea Łomianki odbędzie się wspólne grillowanie w godzinach 10 -15 wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

Co Kto ma zabrać co będzie jadł jak rok temu ?

Pyska 93 Naklejkę mam dostaniesz
Adres
SC Łomianki ul Brukowa 46

1.Łysy 13 cabrio 451


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - promyk - 28.04.2014

Piotrek, dla mnie golonka z chrzanem a najsam wewprzód seta ! Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - rogas - 29.04.2014

Z zebranych informacji od Pawła dnia 10.05.2014 r. odbędzie się grill podczas sobotniego spotkania który organizujemy wszyscy wspólnie, każdy jak zawsze przywiezie ze sobą mały ekwipunek i na pewno jedzenia nie braknie a ostatnio stoły się uginały od pyszności.

Niech ktoś tylko zaklepie pogodę i startujemy myślę, że od godziny 11:00 (do potwierdzenia przez Pawła)

Tego dnia jak zawsze można skorzystać ze stanowiska serwisowego, zakupów z rabatem oraz skosztować jazdy autem testowym.

Adres spotkania dla nowych klubowiczów tak jak pisał Piotr:

SC Łomianki, ul Brukowa 46

1. Łysy 13 cabrio 451
2. Rogaś i Rogasiówny na 99 %


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Pilotm - 29.04.2014

3. Maciej(pilot)

Wysłane z Samsung GT-I8750 Windows Phone przez Tapatalk-a


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Juniorek - 29.04.2014

Adres spotkania dla nowych klubowiczów tak jak pisał Piotr:
SC Łomianki, ul Brukowa 46

1. Łysy 13 cabrio 451
2. Rogaś i Rogasiówny na 99 %
3. Maciej(pilot)
4.Juniorek na 95%


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - frygi - 29.04.2014

Jeśli wyrwę się wcześniej z "fabryki" to na pewno się pojawię Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 30.04.2014

SC AUTO IDEA Łomianki ul Brukowa 46
Adres spotkania dla nowych klubowiczów


1. Łysy 13 cabrio 451
2. Rogaś i Rogasiówny na 99 %
3. Maciej(pilot)
4.Juniorek na 95%
3.frygi


Menu