smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Nygus - 08.05.2014

1. Łysy 13 cabrio 451
2. Rogaś i Rogasiówny na 99 %
3. Maciej(pilot)
4. Juniorek na 95%
5. frygi
6. obwd-crash +1 skorzystanie z SD plus ew. wymiana świecy żarowej (jeżeli to jest mój problem który się pojawił 2 dni temu)
7. Gantz
8. Lolek
9. Ewik
10. Krzyss
11. Nygus
12. bartuniooo
13. basteks
14. Kanapa +1
15. RobsonWawa z Agulką i Igorkiem
16. Tweeta
17. Mikemas
18. Smutny?

My zrobimy udka tendoori, szaszłyki wegetariańskie Wink


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 08.05.2014

Kanapa z Gdanska masz autostrade... zapinasz tempomat i 2h jestes. Pozatym skroro jedziesz to wez tego kogos do Wawy... stad bedzie mial juz blizej Very happy


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Kanapa - 08.05.2014

Bliżej i szybciej jest E7 - około 3 godziny przy normalnym tempie. Na 1 mnie nie namówisz - mam po drodze 2 razy tankować waryjata?
Ten ktoś to jedzie do Szczecina i nie nie gada w żadnym europejskim języku.
:/


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 10.05.2014

A my niestety mamy o 14 pogrzeb w okolicach Kozienic. Tak więc z grila d..a, ale podjedziemy się z Wami zobaczyć. L


Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Siekierka - 10.05.2014

Na dolnym mokotowie leje, a jak u Was?


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Pilotm - 10.05.2014

Bemowo pada

Wysłane z Samsung GT-I8750 Windows Phone przez Tapatalk-a

Teraz leje max

Wysłane z Samsung GT-I8750 Windows Phone przez Tapatalk-a

A jak w łomiankach?

Wysłane z Samsung GT-I8750 Windows Phone przez Tapatalk-a

Wysłane z Samsung GT-I8750 Windows Phone przez Tapatalk-a


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - frygi - 10.05.2014

Miało być fajne spotkanie a u mnie wyszło wielki NIC !!! Smartek znowu się obraził i stwierdził że nie odpali HammerHammerHammer No i frygi SadSadSad


Odp: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 10.05.2014

Jest ok[attachment=8138][attachment=8139][attachment=8140]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - frygi - 10.05.2014

Ej kurcze nie ładnie jest tak wkurzać LaughingLaughing Też miałem być tam z wami (specjalnie uciekłem wcześniej z pracy Smile ) Ale najbardziej wkurzające jest to że nie wiem co dolega mojemu bączkowi. Odpala normalnie,potem się obraża i nic. Postoi i znów jest ok. No nic SMACZNEGO Very happyVery happyVery happy


Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Siekierka - 10.05.2014

Aż miło popatrzeć na was Smile Uśmiechnięci, zadowoleni Very happy tylko Piotruś...co tak mało fot?! Razz


Menu