smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - promyk - 30.07.2015

już dawno proponowałem spotkanie u mnie ale totalnie mnie olano, warszawka nie jeździ na wieś Wink


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 30.07.2015

Jurek- Wawka to największa wieś jaką znam.
Co do zaproszenia to robi się to tak :
Wrzuć na forum anons że organizujesz grilla klubowego
w dniu tym i tym, o tej godz. i zadziała .
Każdy przywiezie coś tłustego aby tylko było na czym to zgrilować.

To działa - NASTĘPNY WEEKEND ? Gril organizacyjny przed wyjazdem
na Smart Times Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 30.07.2015

Dawaj kiedy i stawiaj skrzynki do siedzenia i jesteśmy.

SONY Z3 COMPAKT


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - promyk - 30.07.2015

zapraszam chociażby w najbliższą sobotę, Ganz ma namiary. zabierzcie ze sobą kąpielówki (dziewczyny nie muszą, wystąpią w full toples Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 30.07.2015

Soorki , ale nie dziw się, że nikt nie reaguje na takowe zaproszenie. Niby zapraszasz ale nie brzmi to przekonywująco. Bo z jakiej racji mamy się dobijać do Gantza aby nam podał twój adres ? SadSadSad A jak ktoś by był chętny a nie zna Gantza ? Sad


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - promyk - 30.07.2015

Sorki Robson ale Twojego adresu też nie znalazłem na forum były tylko fotki grilla i szaszłyków. Kpisz więc czy o drogę pytasz ? Warszawka.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 30.07.2015

Mi tez ta forma zaproszenia nie odpowiada, kogos mam pytac o cos itp.
Jak sie zaprasza to sie robi albo publicznie podaje warunki godzine i adres, albo zaprasza sie kilka osob ktore chce sie widziec i robi to teefonicznie czy wysylajac wiadomosc do konkretnych osob.Tak zapraszalem ja czy robson z czego zdjecia mogles widziec. Wiec musisz sie okreslic...


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 30.07.2015

Ja do Ciebie grzecznie, ale twoja odpowiedź pozbawiła mnie złudzeń.
Szkoda. Jakieś dziwne uprzedzenie do Warszawki, najpierw uskarżasz się, że
twoje zaproszenia Warszawka olała , a teraz z kolei obrażasz Warszawiaków czyli większość klubowiczów których spotykasz Sad

Ale jak się tak zaprasza to co się dziwić ?
Nikt nie pisał , że masz adres na forum umieszczać , bo od tego jest priv i na nim podajemy adresy i telefony, ale nie odsyła się zaproszonych gości do szukania
tych danych u Gantza. Bo on nie będzie wiedział komu może a komu nie może.
Pozdrawiam


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - spysiu92 - 30.07.2015

Panowie, nie tak nerwowo Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - damiano.o - 30.07.2015

Gdzie tu nerwy ................. przecież Robson to siła spokoju, ale jakie zaproszenie taki odzew Wink


Menu