smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - juras - 02.12.2015

(02.12.2015, 13:11)krzyss napisał(a): A tak wpasc przywitac sie pogadac bezinteresownie to nie ?

W zasadzie masz rację Wink ale ja jestem z Łodzi i w sumie mi trochę te Łomianki nie po drodze - potrzebuję więc dodatkowej motywacji w postaci nowej mapki Wink


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 03.12.2015

Na 89% Łysy nie będzie na spotkaniu. Przepraszam ale siła [FLEXED BICEPS] i moc pracy
Ale życzę wam bogatego mikołaja.
Dobrej zabawy jak zawsze.

Łysy13 [FIRE ENGINE][CHEQUERED FLAG]


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - dychul - 04.12.2015

(03.12.2015, 18:56)ŁYSY13 napisał(a): Na 89% Łysy nie będzie na spotkaniu. Przepraszam ale siła [FLEXED BICEPS] i moc pracy
Ale życzę wam bogatego mikołaja.
Dobrej zabawy jak zawsze.

Łysy13 [FIRE ENGINE][CHEQUERED FLAG]
Szkoda. To pozostałych kolegów będę męczył pytaniami.
Pozdrawiam i ze tak powiem życzę stosunkowo udanej soboty.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 04.12.2015

Piotrunia te 11% to sporo- każdy chciał by mieć taki procent na koncie .
Tak więc to jeszcze kwestia otwarta Beer
U nas wzmożony ruch w kuchni więc pewnie też będą
jakoweś przysmaki Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - spysiu92 - 04.12.2015

(02.12.2015, 15:06)juras napisał(a):
(02.12.2015, 13:11)krzyss napisał(a): A tak wpasc przywitac sie pogadac bezinteresownie to nie ?

W zasadzie masz rację Wink ale ja jestem z Łodzi i w sumie mi trochę te Łomianki nie po drodze - potrzebuję więc dodatkowej motywacji w postaci nowej mapki Wink
Ja z Poznania mam dalej i nie narzekam. Pakuj sie i przyjezdzaj Wink


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - DIABLO - 04.12.2015

Koledzy i koleżanki jutro na godz 10??


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 04.12.2015

My pewnie kolo 11... Wyspac sie trzeba Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - dychul - 05.12.2015

No qrde. Sprawy rodzinne skomplikowały sprawy. Nie będę. A tu jeszcze miał Krzyss przyjechac Roadsterem.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 05.12.2015

Ile razy mam pisac... Roadster spi w garazu w zimie !
Bedziemy F2 Smile


Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - frygi - 05.12.2015

Życzę wszystkim miłego spotkania Ja niestety w pracy a i Smart chwilowo unieruchomiony


Menu