smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 07.09.2013

Ale był fajny spocik! Aż się na jutro przeciągnie, poprawiamy od piętnastej na Rokokowej 124. Mile widziani również ci którzy dzis nie mogli. Lolek z Krysią


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - RobsonWawa - 07.09.2013

Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie. Było przesympatycznie, wielki plus dla Auto Idea zwłaszcza dla Moniki za pieczę nad imprezą Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - ŁYSY13 - 07.09.2013

Dzięki wszystkim za spotkanie było miło . Prezesie dzięki za nasmarowanie uszczelek . Dziewczynom za opiekę Moni i Izie .A naszym za piękny jak zawsze wygląd i uśmiech


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Piootr - 07.09.2013

Ja także chciałbym wszystkim podziękować za baaaardzo miłą imprezkę. Jestem pozytywnie zaskoczony że na terenie salonu można się cyklicznie spotykać. Aby więcej takich spotkań. Wink
Jeszcze raz w moim i Madzi imieniu chciałbym podziękować. Przesympatyczni ludzi jeżdżą smarcikami. Beer


Zdjecia madzi

[Obrazek: 1232426_10200816813079979_86793826_n.jpg...f3c9bf7381]

[Obrazek: 974206_10200816827560341_735666376_n.jpg...8afca3c5b3]


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - cultowy - 07.09.2013

Niestety nie udalo sie przyjechac, za pozno wrocilem z Italii. Ale jestem zlyMadMadMad


Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - bartuniooo - 07.09.2013

Dziejsze sobotnie popopłudnie było bardzo miłe spędzone w doborowym towarzystwie Smile


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Siekierka - 08.09.2013

Nie wiedziałam,że tyle radości mogą sprawić piłeczki tenisowe Very happy teraz to będzie stały element warszawskich spotów. Buziaki i mam nadzieję do zobaczenia dzisiaj o 15:00 u Lolka i Krysi Very happy


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Gantz - 08.09.2013

Ja przede wszystkim chciałem podziękować ekipie z Auto Idea Łomianki za to, że nas przejęli pod swoje skrzydła, opiekują się nami i nie jesteśmy dla nich dziwakami, którzy śmigają taczkami i mają z tego radoche.
Dziękujemy bardzo Kierownictwu ale szczególnie niskie ukłony dla Izy, Moniki, Tomka, serwisu i sklepu, że wytrzymują naszą dociekliwość i dokładność Smile
Oczywiście wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych. Te soboty zaczynają być super miejscem do poznania się z nowymi klubowiczami i spędzenia części soboty w miłym smartowym towarzystwie.
Do zobaczenia w pierwszą sobotę października Smile))))


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Juniorek - 08.09.2013

Ja tez bym chcial podziekowac ekipie Auto Idea Lomianki oraz czlonkom klubu ktorzy tak milo przyjeli mnie i mojego Smarciocha po raz pierwszy do zobaczenia w październiku Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - obwd-crash - 08.09.2013

Miło widzieć smartowe flagi, to nasze klubowe (Bartuniooo Smile ) czy Auto Idei ?


Menu