smartklub.pl
Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Archiwum Warszawa - „Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki” (/t-archiwum-warszawa-%E2%80%9Ecykliczne-spotkania-1-soboty-miesiaca-auto-idea-lomianki%E2%80%9D--10592)



RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Magda i Benjamin - 01.10.2013

Szkoda, ze te Lomianki tak daleko. Wprawdzie bedziemy w przyszly weekend w Polsce, ale cóz, prawie 400 km. to tez wyzwanie...

Pozdrawiamy i zyczymy milego cyklicznego smartowania Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 01.10.2013

HALLO ! mamy autostrady ! Very happy


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - jakubo - 01.10.2013

Ta płatne...


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 02.10.2013

Ale jak to? To nie będzie możliwości podłączenia do SD? To lipa! 70 złych to zdecydowanie za drogo. L


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - jakubo - 02.10.2013

A ile byś ty chciał? Sprzęt kosztuje. Nikt charytatywnie ci tego nie udostępnia.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Gantz - 02.10.2013

Lolku. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z AutoIdea mieliśmy do dyspozycji stanowisko serwisowe gdzie każdy z klubowiczów mógł podjechać i coś sobie przy smarcie grzebać. Na ostatnim spotkaniu rozmawialiśmy o tym, że jest dużo chętnych do sprawdzenia aut SD. Nie było mowy o tym, że jest to bezpłatne. To na ostatnim spotkaniu klubowicze sami wyszli z inicjatywą, że dobrze byłoby to dogadać i uzyskać jakąś cenę dla klubowiczów. Mając na uwadze, że to jest zarówno sprzęt jak i czas poświęcony naszym autom to wydaję się, że kwota 70 zł jest akceptowalna bo tylko część tego tego co widnieje w standardowych cennikach.


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - krzyss - 02.10.2013

Lolku jak chodzi tylko o blad silnika to sobie poradzimy Smile
Jakubo bedziesz ? Moze ten termometrzyk by sie dalo ogarnac bo zima idzie Smile


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - jakubo - 02.10.2013

Nie będzie mnie - studia się zaczęły


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Lolek - 02.10.2013

Ja ostatnio nie płaciłem, myślicie że wyszedłem na buraka? Nikt też ode mnie nie żądał kaski, najwyżej w sobotę zapłacę. L


RE: Cykliczne spotkania -1 soboty miesiaca AUTO IDEA Łomianki - Gantz - 02.10.2013

Nie. Nikt nie bedzie od Ciebie chciał pieniędzy. Były głosy, że trzeba to uregulować bo i klubowicze i serwisanci nie wiedzieli jak to rozliczać i były nie jasne sytuacje. Teraz to uzgodniliśmy i od najbliższej soboty będzie wiadomo co i jak.


Menu