smartklub.pl
Artd4 - nowy na forum i niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Artd4 - nowy na forum i niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha (/t-artd4-nowy-na-forum-i-niedzialajace-lopatki-klakson-oraz-swiecaca-poducha--10594)

Strony: 1 2 3 4


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - kuri3 - 08.07.2013

Wszystko naprawioneSmile
uszkodzona, przerwana była taśma, dobry elektronik i po sprawieSmile
Wszystko działa jak należy, koszt 100 zł za naprawę taśmy po znajomości i zrobione na miejscu;D
Łopatki i klakson działają, a poducha nie świeci :P


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - ŁYSY13 - 09.07.2013

Co Łysol dobrą dał diagnozę . Temat jest opanowany


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - artd4 - 10.10.2015

Witam
Nie zakładam nowego wątku bo temat ten sam.
Dziś kupiłem (godzinkę temu)autko
Jest TO mój pierwszy automat (po 14 manualach)
To smarkacik z 2007 r z przebiegiem 90 tys , a klakson działa
Z minusów to nie działające łopatki zmiany biegów.
Nic mu się nie świeci a klakson działa
Autko podobno bezwypadkowe kupione nie od handlarza,
I teraz mam takie pytania do grupy.
Może ktoś mi jak pięciolatkowi wytłumaczyć gdzie są te wtyczki o których mowa w tym poście
Gdzie w Warszawie mogę to naprawić
Oczywiście dobrze i niezbyt drogo.
Problem jest troszkę w tym że wolałbym naprawę od ręki nawet z dłuższym poczekaniem
Nie jestem osobą całkowicie sprawną, a nie chciałbym wykorzystywać znajomych lub rodziny.
Oczywiście jak da rade.
Poza tym może jakiś doświadczony użytkownik Smarta looknął na moje autko i ocenił co trzeba jeszcze przy nim zrobić żeby był bardziej sprawny ode mnie.
Niby kierowca ze mnie stary bo jeżdzę już ponad 30 lat i to mój 15 samochód, ale automatem nigdy nie jeżdziłem, a tym bardziej Smartem.
Pozdrawiam


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - spysiu92 - 10.10.2015

Wg regulaminu to dobrze zaczac od powitania w osobnym watku Smile skad jestes, zeby ktos mogl Ci pomoc. Za tydzien w Poznaniu masz spotkanie. Tam chetnie pomozemy Smile


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - artd4 - 10.10.2015

Racja.
Napisałem dwa wątki, ale pierwszy nie wiem czemu się nie wkleił.
Ten wkleił się od razu
Więc napiszę jeszcze raz
Warszawa


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - spysiu92 - 10.10.2015

Jesli tak, to witam i przepraszam Wink w Warszawie masz wiele osob, ktore chetnie pomoga. Mysle, ze mozesz poprosic Łysego Wink


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - frygi - 10.10.2015

Kierownicę z łopatkami mógł ktoś założyć ale żeby działały trzeba je jeszcze aktywować. W Wawie możesz podjechać do warsztatu Marka z Górczewskiej albo Smartwarszawa. Wszystko masz w dziale warsztaty, co gdzie i u kogo Smile


RE: Niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - artd4 - 10.10.2015

Racja
Napisałem dwa posty i tylko jeden się zamieścił na forum
Mam trochę kłopotów z opanowaniem nowego forum (każde jest inne)
Może to problem z modyfikacją o której czytałem, albo ja coś żle robię.
Teraz ja przepraszam,
Poprzedni wpis się zamieścił.
Za szybko ten napisałem
Dzięki za informacje o Górczewskiej i o Smartwawa


Artd4 - nowy na forum i niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - Kanapa - 11.10.2015

Art - Zapoznaj się z regulaminem.
1 problem = 1 wątek.
Ten przeniosłem chwilowo jako ogólny więc następne pytania techniczne pisz w tematycznych.


RE: Artd4 - nowy na forum i niedziałające łopatki, klakson, oraz świecąca poducha - Zielony452 - 11.10.2015

Nie działający klakson, łopatki oraz świecąca poducha to przerwana taśma. Mam taką na sprzedaż do 451.


Menu