smartklub.pl
Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia (/t-smart-times-2014-cascais-portugalia--10829)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 05.03.2014

A może byśmy się tak policzyli, żeby sprawdzić, czy wynajęcie 10-12 samochodowej lawety z Polski nie byłoby dobrą opcją...
Wtedy nie jesteśmy zależni od terminów i miejsc odbioru aut, które oferuje organizator. No i samolotem to jest znacznie szybciej, niż to widzą Niemcy w swoim projekcie Wink


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - obwd-crash - 10.03.2014

Próbuje wpisać się na listę uczestników tych dwu wycieczek, na które wcześniej nie było miejsc i nic mi z tego nie wychodzi.
Ktoś z Was próbował ? Może tylko ja mam ten problem ?

Udało się, lecz przy sprawdzaniu własnej rezerwacji, przy potwierdzonej wcześniej rezerwacji wycieczki do najbardziej wysuniętego na zachód zakątka Europy, pokazywało na czerwono brak wolnych miejsc. Dopiero kilkukrotne odświeżenie strony, gdy byłem już na niej zalogowany, zlikwidowało ów czerwony dopisek i umożliwiło skuteczne wybranie dwóch wycieczek gdzie jeszcze były miejsca i dokonanie zmiany w rezerwacji.



(21.02.2014, 20:31)rogas napisał(a): Pojawiła się możliwość zapisania na wycieczki które nie były dostępne z braku miejsc.
Również w zakładce dane osobowe pojawiała się zakłada wyboru salonu smart Center i są dostępne wszystkie dostępne salony w naszym kraju. Ja osobiście wybrałem Auto Idea Wink
Jeśli ktoś się wybiera bardzo prosimy o wpisanie w polę Club name * nazwę http://www.smartklub.pl



RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - circoloco - 10.03.2014

(05.03.2014, 13:34)merit napisał(a): A może byśmy się tak policzyli, żeby sprawdzić, czy wynajęcie 10-12 samochodowej lawety z Polski nie byłoby dobrą opcją...
Wtedy nie jesteśmy zależni od terminów i miejsc odbioru aut, które oferuje organizator. No i samolotem to jest znacznie szybciej, niż to widzą Niemcy w swoim projekcie Wink

To byłaby dobra opcja, trzeba sprawdzić u jakiś większych firm ile mogło by to kosztować.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Mariusz Sekuna - 11.03.2014

Chciałem powiedzieć, że w tym roku na smart times w Cascais do Waszej dyspozycji będą Doradcy Handlowi ze wszystkich polskich smart center oraz ja w imieniu MBPL. W sumie będzie nas 8-9 osób od 15 do 20 lipca.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - krzyss - 11.03.2014

Fajne wakacje Wink


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Mariusz Sekuna - 11.03.2014

Jest to wyjazd fundowany dla nich przez MBPL. Nagroda za tytuł "Market of the Quartet" gdzie Polska została rynkiem kwartału za wzrost sprzedaży smarta Smile


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 11.03.2014

A może MBPL pokryłby koszty lawety dla chcących reprezentować Polskę na Smart Times 2014? Bo może być tak, że tych 8-9 osób nie będzie miało dla kogo być do dyspozycji.
Portugalczycy dużo obiecywali przed głosowaniem na nich, ale teraz widać, że ich oferta jest słaba...


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Mariusz Sekuna - 11.03.2014

Zapraszam z konkretami Smile Dowiedzcie się jaki jest koszt lawety, a ja się dowiem czy znajdzie się na to grosz Smile


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - DaSza - 11.03.2014

Mario, a MB czasem nie ma swoich lawet?
Mogliby przy okazji pokazać nowy ciągnik z lawetą kilkunastu smartów - fajne do materiałów reklamowych (premię za pomysł, można przelać na konto SmartKlubuWink Beer ).


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - RobsonWawa - 11.03.2014

Tak to prawda w tym roku sprzedano 4 szt a w zeszłym 2szt czyli wzrost o 100%. Sorki że tak z lekkim przekąsem ale uśmiech sam kwitnie. Ale pomysł z zasponsorowaniem lawety ? Bardzo dobra propozycja. Już rejestruję się na ST i załatwiam sobie transport do Cascais Smile


Menu