smartklub.pl
Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia (/t-smart-times-2014-cascais-portugalia--10829)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 12.03.2014

Michał, a Ty to robisz za adwokata MBPL? Wink
Nie idź tą drogą Smile
A może to by było w interesie MBPL pokazać tam więcej smartów, nawet oklejonych reklamami MBPL?
Po co tam ma być 8-9 polskich pracowników, skoro będą tam może ze dwa-trzy nasze smarty?
Poza tym 8000 euro to tylko trochę więcej niż komplet kół do jednego dobrego mercedesa Smile


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - rogas - 12.03.2014

(12.03.2014, 09:42)merit napisał(a): Michał, a Ty to robisz za adwokata MBPL? Wink
Na papugę to ja się nie nadaje Cool

(12.03.2014, 09:42)merit napisał(a): Po co tam ma być 8-9 polskich pracowników, skoro będą tam może ze dwa-trzy nasze smarty?
Poza tym 8000 euro to tylko trochę więcej niż komplet kół do jednego dobrego mercedesa Smile
Pracownicy jadą z tego co się orientuję w formie nagrody motywacyjnej i mogli by ten czas spędzić gdzie indziej ale wybrali zlot ST14 i to chyba miło, że będzie więcej biało-czerownych Wink
8000 euro to może tyle kosztują felgi pytanie ile trzeba sprzedać takich felg by MBPL zarobiło 8000 euro bo nikt im ich darmo nie dał Wink

Jeśli ktoś by dysponował taką kasą to pewnie by ją przeznaczył na lokalnym gruncie ja osobiście bym wolał je spożytkować dla większej ilości osób niż na lawetę na którą zabierze się 10 aut.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 12.03.2014

Michał, czy Twój głos to jest przejaw walki smart klub polska o to, żeby jak najmniej z nas pojechało na ST2014? Smile
Ja się jeszcze nie poddaję, ale wolałbym zobaczyć jakieś wsparcie i determinację zamiast zniechęcania.
Zrozumiem Cię, jeśli się przyznasz, że jesteś jednym z tych nagrodzonych, co wybrali ST zamiast Karaibów Wink


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - rogas - 12.03.2014

(12.03.2014, 10:34)merit napisał(a): Michał, czy Twój głos to jest przejaw walki smart klub polska o to, żeby jak najmniej z nas pojechało na ST2014? Smile
Ja się jeszcze nie poddaję, ale wolałbym zobaczyć jakieś wsparcie i determinację zamiast zniechęcania.
Zrozumiem Cię, jeśli się przyznasz, że jesteś jednym z tych nagrodzonych, co wybrali ST zamiast Karaibów Wink

Chce by było nas jak najwięcej ale nie oczekujmy od kogoś nad programowanego wsparcia finansowego bo nasze potrzeby krajowe są chyba ważniejsze. ST przedstawiło ofertę lawety ofertę rajdową itp oraz hotelową i tyle chyba w tym temacie.
Jeśli na zlot dotrę to tylko dzięki linii kredytowej Evil or very mad


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 12.03.2014

Oferta lawety zaproponowana przez organizatorów ST zakłada beznadziejną organizację czasu, więc dla mnie odpada.

Czekam mimo wszystko na głosy Gantza, PKO i innych czołowych klubowiczów. No i Mariusza Sekuny, oczywiście.
A potem dopiero zacznę planować wakacje...


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Mariusz Sekuna - 12.03.2014

Handlowcy nie jadą tam żeby z Wami handlować i namawiać Was do zakupów. Będą tam bardziej żeby się z Wami integrować, no i żebyście Wy poznali ich wszystkich. Tak jak napisał Michał jest to dla nich nagroda za 2013r i motywacja na 2014. Miałem tu całkowitą dowolność wyboru wyjazdu/eventu i uznałem, że to będzie naj Smile Co do kosztów to 8 000€ - dużo. Nie nastawiałbym się. W tym roku jest premiera nowych modeli. Może car2go już też wystartuje. Biorąc pod uwagę mój budżet raczej nie pokryjemy lawety :(


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 12.03.2014

W słowie "raczej" mimo wszystko zawiera się jakaś nadzieja Smile
No i pozostaje opcja kontaktu z MB Portugalia, żeby oni coś zrobili w tej sprawie.
A kto ma lepsze możliwości i potencjalną skuteczność, niż MBPL? Wink


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - obwd-crash - 12.03.2014

Zamiast 8 osób z MBPL niech pojadą 4, a różnicę kosztów wyjazdu przeznaczyć na dofinansowanie lawety dla 10 aut.
Obecnie zanosi się na to, że autem z Polski będę tylko ja.
Zatem wsparcie mnie ze strony MBPL w takiej ilości osób "przeraża" i przerasta znacząco moje potrzeby i możliwości Laughing
Ale oczywiście po zlocie nie omieszkam wspomnieć jak to wsparcie faktycznie się odbyło.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - circoloco - 12.03.2014

(12.03.2014, 16:35)obwd-crash napisał(a): Obecnie zanosi się na to, że autem z Polski będę tylko ja.

Ja będę autem z Polski, ale nadal czekam na potwierdzenie transportu z Wiednia...


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - DaSza - 12.03.2014

(12.03.2014, 16:35)obwd-crash napisał(a): Zamiast 8 osób z MBPL niech pojadą 4,

Wiesiu, jak Mario pisał, to jest nagroda dla pracowników. Wybrali Smartowy event, a mogli jakiś inny i nie byłoby gadania, po co jadą etc. Wiadomo, że dla MBPL Smart jest nadal niszowy i uważam, że chwała Mariuszowi, że jakoś jednak się stara i władze klubowe też próbują coś robić.
Ale sorki, większość z nas raczej nie jest docelowym targetem dla reklamy MBPL.
Poza nielicznymi wyjątkami, ilu z nas kupiło ileś tam Smartów w salonie?
Prawa reklamy są nieubłagane, jak nie ma z Ciebie zysku, nie istniejesz.
Wrzucenie 8kpln w 1 smarta w Portugalii, to sporo kasy na dopłatę na eventy na zlocie.

Sorki za wcinanie się w dyskusję, bo na ST nie jeżdżę, ale wyjazd na ryby wystarczająco mnie pochłania, a na dwie takie imprezy sobie nie mogę pozwolić.
Dlatego w pewnym sensie jestem poza tym, i patrzę raczej obiektywnie (tak mi się zdajeCool)


Menu