smartklub.pl
Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia (/t-smart-times-2014-cascais-portugalia--10829)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Kanapa - 30.07.2014

Jak nie było muzy to i crossbleade posłużył.

[video=youtube]http://youtu.be/s7m86aKx1no[/video]


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - obwd-crash - 31.07.2014

(11.03.2014, 12:19)mariuszsekuna napisał(a): Chciałem powiedzieć, że w tym roku na smart times w Cascais do Waszej dyspozycji będą Doradcy Handlowi ze wszystkich polskich smart center oraz ja w imieniu MBPL. W sumie będzie nas 8-9 osób od 15 do 20 lipca.

Jak pisałem wcześniej na cytowany powyżej post, napiszę jak byli do dyspozycji Doradcy ze strony MBPL.
Raz widziałem jednego Pana, przez chwilę, rozmawiał z Robsonem i Kanapą, a przez pozostały czas nie dali o sobie znać, nie było ich nawet widać na otwarciu imprezy.
Tak wyglądała dyspozycja ww. osób dla polskich uczestników smart times w Cascais jak i ich obecność na tej imprezie - jak mówi córka ŻENADA Crying
To tyle w tym temacie, bo faktycznie nic więcej nie mogę napisać Laughing


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - RobsonWawa - 31.07.2014

Jak wiemy była to kolejna pusta deklaracja ze strony polskiego SC. TU KONKRETNIE MARIUSZ SEKUNY
Porównując to jak SC z innych krajów wspierały i finansowały i współfinansowały
swoich na tegorocznej imprezie można odnieść wrażenie że nasi mają nas w bardzo głęboko w ...................... MadSad
Nikogo a szacownego grona nie widzieliśmy nawet na prezentacji nowych modeli.
Więc jak owi doradcy handlowi mają sprzedawać produkt którym się nie interesują.
Fajnie by było będąc w SC uzyskać wyczerpującą informację na temat auta które chcemy kupić, ale to nie w tym kraju. Tu jest odwrotnie.
Szefowa Smarta wie kto to jest Łysy 13 i potrafiła zauważyć jego zainteresowanie nowym smartem. A doradcy z SC ????


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - LAZY. - 31.07.2014

Nie pozostaje nic innego jak ,, uprzejmie donoszę" do właściwych oficjeli. Druga sprawa to chyba panom bardziej chodziło o delegację niż o korzyści wynikające z bycia tam gdzie trzeba. Może akurat z rodzinami zwiedzali okolicę lub delektowali się trunkami o działaniu odkażającymLaughing


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Kanapa - 31.07.2014

E, no była chwila Wink intymnej Smile rozmowy z szefową smarta w okolicach grupowej fotki w Cascais ale czy coś to przyniesie?


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - mozdzerka - 31.07.2014

Przykre podejście(: a jest złota zasada handlu od lat- jeden niezadowolony klient zrobi 100x więcej reklamy niż 100 zadowolonych ....


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Mariusz Sekuna - 31.07.2014

Witam.

Zostałem poproszony aby nic nie pisać w związku z powyższymi pretensjami, ale trudno.
Traktujcie to też jako mój ostatni post na tym forum. Na szczęście o sprawach klubowych mogę nadal rozmawiać z osobami takimi jak: Gantz, Rogaś czy Łysy telefonicznie, mailowo lub osoboście - nie muszę się udzielać na forum.

Głównie Robson + reszta osób z pretensjami. Czy ja mogę mieć do klubowiczów pretensje np za to, że jak napisałem, że polska ekipa ze smarta też jedzie w nagrodę na smart times na koszt MBPL to usłyszałem, że zamiast tego lepiej zafundować lawetę na Wasze smarty do Cascais ? Nie było nawet jednych gratulacji, a wyjazd był nagrodą za wzrost sprzedaży smarta w Polsce, która w 4 kwartale wyprzedziła wszystkie rynki na świecie. Nikt z Was tego nie zauważył, ale na szczęście Robson Szefowa smarta to zobaczyła, więc wie kim jest Łysy i wiem kim jest team smarta. Podejście niektórych klubowiczów - iście roszczeniowe.

Widzę też, że jak wszystko jest po myśli klubowiczów to jest super. Jedna rzecz nie pójdzie po myśli paru osób i jest pojazd całkowity. Jakby wynika Robson głównie z Twoich wypowiedzi, że nie ważne, że smart klub (w tym Ty) dostaje duży rabat na zakup nowych aut (pomimo ilości, może 2 w ciągu ostatnich 3 lat), nie ważne, że dofinansowuje zloty ogólnopolskie (parę tyś zł na każdy), nie ważne, że są spotkania np w Stacji Mercedes, na które ściągamy koncepcyjne modele i organizujemy konkursy. Ważne, że MBPL nie finansuje wyjazdu osobom na smart times, które i tak jak im coś się nie spodoba to objadą całe MBPL i SC...

Co do smart times 14.
Kolejny raz piszę, że to była dla nich nagroda i motywacja i nikt tam nie pojechał jako czyjś opiekun.

Wtorek (dzień przylotu - wieczór).
Zostawiliśmy rzeczy w hotelu i od razu ruszyliśmy na miasto bliżej smartów. Widzieliśmy tylko 2 auta z tablicamy PL - żadnych klubowiczów.

Środa (przeddzień oficjalnego rozpoczęcia smart times)
Dzień odpoczynku - basen. Wieczorem nikt nie wyszedł na miasto.

Czwartek
Po obiedzie rejestracja na smart times. Ja spotkałem i rozmawiałem z większością klubowiczów, którzy byli na smart times. Wieczorem byliśmy całą grupą pod sceną na koncercie, a później na plaży na części z DJem chyba do 2 w nocy. Ja nikogo nie spotkałem, a jak ktoś widział nas to dlaczego nie podszedł...

Piątek (prezentacja nowych modeli)
W ciągu dnia grupami chodziliśmy po Cascais - również ja nikogo nie spotkałem. Wieczorem nie byliśmy pod sceną, bo po zakończeniu wystąpienia Anette Winkler mieliśmy z nią prezentację dla 30 osób w zupełnie innej części Cascais więc Robson nie martw się, handlowcy widzieli auta i wiedzą o nich więcej niż Ty.

Sobota (parada)
Grupa pojechała do Lizbony, a ja chyba przez 3 godziny oglądałem spod sceny przyjeżdżającą paradę, a wieczorem byliśmy na closingu pod sceną i też jakoś nikogo nie spotkałem... więc w moim odczuciu mijanie się to nie unikanie, a ja Robson nie będę komuś kazał warować przy Twoim aucie i czekać na Ciebie.

Dodatkowo dzięki Robson za pomysł z Californią - może wykorzystamy... i na szczęście, ale to czy ja czy handlowcy z polskiego sc pojadą na smart times do Budapesztu nie zależy od Ciebie.

Także pozdrawiam Was serdecznie i żegnam na forum smartklub.pl

Gantz, Rogaś, Łysy + parę innych osób - wiecie jak się ze mną kontaktować...


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - krzyss - 31.07.2014

He he he... nie odzywalem sie na ten temat, ale Mariusz poprostu klamiesz tyle powiem.
Sympatyczny gosc jestes ale daliscie dupy w Cascais i teraz nie wiesz jak z tego wybrnac, a wystarczylo przyjsc wieczorem wypic piwo pogadac 30 minut, pobajerowac i sprawa zalatwiona.
I prosze nie mow ze nie bylo nas widac, nikt tak nie przesiadywal w miejscu zlotu jak my !


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Kanapa - 31.07.2014

(12.03.2014, 11:00)mariuszsekuna napisał(a): Handlowcy nie jadą tam żeby z Wami handlować i namawiać Was do zakupów. Będą tam bardziej żeby się z Wami integrować, no i żebyście Wy poznali ich wszystkich. Tak jak napisał Michał jest to dla nich nagroda za 2013r i motywacja na 2014....



RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - RobsonWawa - 31.07.2014

(11.03.2014, 12:19)mariuszsekuna napisał(a): Chciałem powiedzieć, że w tym roku na smart times w Cascais do Waszej dyspozycji będą Doradcy Handlowi ze wszystkich polskich smart center oraz ja w imieniu MBPL. W sumie będzie nas 8-9 osób od 15 do 20 lipca.

Powyższe to cytat z deklaracji - raczej nie mojej !
i poniżej zaprzeczenie tej że deklaracji- też nie moje

[quote="mariuszsekuna"]
Co do smart times 14.
Kolejny raz piszę, że to była dla nich nagroda i motywacja i nikt tam nie pojechał jako czyjś opiekun


Powyższy post i deklaracja rezygnacji z udzielania się na tym forum
potwierdza tylko moje zdanie że jest ja już napisałem.
Tam gdzie chce się zdobywać rynek i klientów tam dąży się do kontaktu i do
integracji- prawda ? zdanie jakiegoś tam niezadowolonego klienta (w tym wypadku Robsona)nie powinno mieć znaczenia dla polityki firmy względem potencjalnych klientów.( forum liczy ich ponad 1000)


Pozdrawiam


Menu