smartklub.pl
Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia (/t-smart-times-2014-cascais-portugalia--10829)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - merit - 28.01.2014

Są dwa wyjścia - albo smart klub polska pokaże im, że oferta jest znacznie odbiegająca od deklaracji przed głosowaniem (oszustwo wyborcze) i wymusi jakieś rozwiązanie (np. transport 12 smartów z Warszawy), albo trzeba olać Smart Times 2014. Chyba że jednak na kółkach, ale to minimum 10-12 dni i ponad 7000 km...


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - PKO - 29.01.2014

[quote='kasiunqa' pid='91429' dateline='1390941763']

;-] bez szaleństw... za tą cenę, można jechać do egiptu w hotelu 5* all inclusive w tym samym okresie z odbiorem doopki prosto z gdańska... i spędzić wakacje może nie w otoczeniu smartów... ale równie przyjemnie leżąc bite 14 dni na plaży i ogladając wszystko na necie.








No właśnie leżąc na plaży 14 dni ... Hammer

pzdr
PKO


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Gantz - 29.01.2014

Egipt jest passe Smile
Ja powiem tak. W ostatnie wakacje przejechaliśmy ponad 6000 km po Europie i wydaliśmy trochę więcej (nie dużo ale) niż za 14 dni w Edzipcie ale to co widzieliśmy i co przeżyliśmy to "nasze". Jak to ktoś już powiedział jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą czyli co kto lubi Smile
To jest tez tak jak z zakupem smarta - za tę cenę można przecież kupić pandę Smile
Oczywiście wyjazd na sam smart times za te pieniądze jest drogi ale mając możliwość zwiedzenia przy okazji wielku miejsc.....bezcenne.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Siekierka - 29.01.2014

Ja tam olewam wypożyczanie smarta czy kombinatorykę z jego transportem z Wawy. Dla jednej parady nie warto się użerać (zwłaszcza jeśli nasz egzemplarz nie jest godny przylansowania się i nie ma się szczęścia w postaci większej rodziny).
Urlop już zaklepałam, towarzystwo też Smile Oby tylko zdrowie dopisało Very happy Koszty noclegów na dwa tygodnie zabawy + przelot samolotem w obie strony bez wyżywienia wyniosły 2500zł/osoba. Tyle, że mnie zadowala perspektywa wycieczki z wyłącznym zwiedzaniem Lizbony oraz Cascais.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - circoloco - 29.01.2014

(28.01.2014, 21:42)kasiunqa napisał(a): pieknie... podliczyłam wszystko dla dwóch osób.... z hamburga z którego notabene nie ma wylotów do cascais... ale coś się wymyśli zeby dojechać np z paryżewa... min 1700 eur jak nic... za dwie osoby z noclegiem 5 nocy w hotelu tylko 2*... dodać dojazd do hamburga a potem do paryżewa na samolot to grubo ponad 2 tys...
;-] bez szaleństw... za tą cenę, można jechać do egiptu w hotelu 5* all inclusive w tym samym okresie z odbiorem doopki prosto z gdańska... i spędzić wakacje może nie w otoczeniu smartów... ale równie przyjemnie leżąc bite 14 dni na plaży i ogladając wszystko na necie.

Reklama dźwignią handlu jak widać... no cóż...

Bastek jesteś miszczem.... zrobiłeś to po swojemu, bez kolejek i jako pierszwy ;D podejrzewam że przy tym obłożeniu hoteli... nikt się nie załapie już na taką ofertę. Obyś tylko smarka dostał w wypożyczalni bo może być słabo...


W Cascais nie ma lotniska, chyba że aeroklubowe. Lot do Lisbony z Hamburga czy Wiednia jest bez problemu.

Jak macie porównywać wyjazd do Portugalii z transportem samochodu 7000km z wylotem do Egiptu to gratuluję ..


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Siekierka - 29.01.2014

Oczywiście, w Cascais nie ma lotniska, więc pewnie samochody byłyby podstawiane do Lizbony...no ale tego nie wiem. Za to bez problemu można się dostać z Lizbony na miejsce zlotu podróżując komunikacją miejską w połączeniu z regionalną (bezpośredni autobus odjeżdzający z lotniska co godzinę czy też połączeniem metro+pociąg kończący swoją trasę właśnie w Cascais).


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - obwd-crash - 29.01.2014

Umieściłem to w poście nr 67, na podstawie dzisiejszych ustaleń, w tym dostępności i cen hoteli, przytoczę jeszcze raz może komuś się przyda

Małe podliczanko:
- pokój 2 osobowy /dla 2 osób/ ze śniadaniem i darmowym parkingiem w hotelu, ok. 1050 zł za 5 noclegów /10 minut od Cascais/,
- paliwo w obydwie strony na 7500km, bez przejazdów drogami płatnymi, przy mojej jeździe, ok. 1700zł,
- nocleg w drodze "tam" i w drodze do domu w hotelach przy granicy francusko - hiszpańskiej ze śniadaniami w pokojach 2 osobowych /dla 2 osób/, ok. 350zł,
to razem ok. 3100zł, czyli dla 2 osób razem jakieś 750€.

Po drodze "tam" i do domu noclegi u rodziny w Kolonii, a tam 1-2 dni przerwy w podróży.

Doliczając do powyższego nocleg na terenie Niemiec lub Francji za ok. 300zł, można się zamknąć bez wyżywienia
w kwocie 900€ dla 2 osób, kierowcy i pasażera.

Gdyby skorzystać z płatnych dróg, tylko Francja w obydwie strony to ponad 130€, a płatne są także w Hiszpanii i Portugalii, a zysk około 3-4 godziny względem ponad 15 godzin jazdy drogami niepłatnymi, na odcinkach po 1200-1300km dziennie.
Może jednak warto - tylko ta ilość km nie płatnymi drogami, jak i związany z tym czas przejazdu po ok. 15 godz. dziennie.


Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - Kanapa - 29.01.2014

Czy mogę prosić o taka kalkulację w wersji 3 osobowej plus średnie spalanie 9 l/100 km?


Wysłane z mojego Phone przez Tapatalk 2.
Za literówki przepraszam.


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - jakubo - 29.01.2014

a ja dla 2 os i spalania 6l


RE: Smart Times 2014 - Cascais Portugalia - marko - 29.01.2014

byłem kiedyś w Grecji golfem II dieslem w obie strony 5500 km ,miałem 19 lat z dziewczyną więc było super,teraz smartem z żoną raczej bym się nie wybrał,co do kosztów na pewno dojdzie wiele nieplanowanych,paliwo za granicą to też inna cena,1700 zł w obie strony brzmi bardzo optymistycznie,Kanapa może od razu przyjąć sobie + 100 % więcej tak na oko,koszty autostrad masakra,może się mylę ale to tylko moja opinia,a więc szerokości dla odważnychHammer


Menu