smartklub.pl
Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę ? Zakłady tapicerskie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Serwisy, sklepy, smart Center (http://smartklub.pl/f-serwisy-sklepy-smart-center--55)
+--- Dział: Prywatne serwisy i sklepy (http://smartklub.pl/f-prywatne-serwisy-i-sklepy--70)
+---- Dział: Sklepy, Tuning, Usługi (http://smartklub.pl/f-sklepy-tuning-uslugi--85)
+---- Wątek: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę ? Zakłady tapicerskie (/t-gdzie-wykona%C4%87-skorzana-tapicerke-zaklady-tapicerskie--10947)

Strony: 1 2 3 4


Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę ? Zakłady tapicerskie - monkrasek - 21.07.2008

Witajcie - jesli chciałabym w Smarciaku zrobić stylizację wnętrza...w końcu najdłużej patrzymy na mniej lub bardziej wysmakowany środek...gdzie mogę się zwrócić aby obszyto siedzenia + kokpit+boczki skórami??? Ile to by mogło kosztować??

Prosze o jakieś polecone adresy tuningowców zajmujących się wnętrzem lub tapicerów którzy parają się także wnętrzami aut.

Udanego poniedziałku dla wszystkich!


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - Gość - 21.07.2008

W pomarańczowym smarcie na zlocie była skóra z firmy Java Car Desing i nie była jakoś rewelacyjnie zrobiona, były niedociągłości i to dosc spore.

Swoją drogą zastanów sie czy zamiast zmieniać wnetrze, lepiej kupić młodsze autko z miejszym przebiegiem a o tuningu pomyslec poxniej?


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - ptk86 - 21.07.2008

Daruj to sobie. Nie ważne gdzie zrobisz bedą niedociągnięcia. Nigdy nie będzie wyglądało na fabryczna skóre. Wyjdzie jak kiepski tunng. Pare lat bawiłem sie w tuning różnych aut i zawsze to wychodzi koniec z końcem na minus w porównaniu z serią.


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - Gość - 21.07.2008

ptk86 bardzo ładnie to ujął ..."Nie ważne gdzie zrobisz będą niedociągnięcia. Nigdy nie będzie wyglądało na fabryczna skórę. Wyjdzie jak kiepski tunng"...

a Gotek bardzo ładnie napisał że : Lepiej kupić młodsze autko z mniejszym przebiegiem bo w sumie to jest ważniejsze niż wygląd

tak więc monkrasek przemyśl to dobrze...

Pozdrawiam 8-)


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - Sebartus - 21.07.2008

Cytat:...Nie ważne gdzie zrobisz będą niedociągnięcia...

Nie zgodze sie z tym stwierdzeniem Very happy

Jeśli chcesz coś naprawde wyjątkowego delikatnego a zarazem subtelnego i powalającego detalami to jest jedna firma która jest w stanie sprostać temu zadaniu, co lepsze potrafi to zrobić lepiej niz fabryka, a efekt końcowy będzie epiczny w każdym calu Laughing

Brabus-Allee
D-46240 Bottrop / Germany

Telefon: 0 20 41 / 777-0
Telefax: 0 20 41 / 777-111


[Obrazek: brabus_logo_sized.jpeg]

A to nie lepiej jest dołożyć te kilka złociszy i kupić odrazu unikat Laughing
Koszt zrobienia czegoś takiego o czym piszesz to min 3tys. i więcej ( w firmach o których wspominają koledzy)


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - monkrasek - 21.07.2008

Słuchajcie...teoretyzuje po prostu, a co będzie lepsze - zdecyduje jak poznam rózne opcje - to chyba naturalna droga do podjęcia najlepszej dla siebie decyzji?
Tymczasem chcę poznać takie możliwosci - obejrzec efekty i zbadać ceny fachu tapicerkskiego.
Jakieś inne propozyjcje?


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - kamill - 21.07.2008

nie pamietam gdzie dokladnie ale chyba Bialorus albo na Ukrainie mozna tanio zrobic Smile powaga . Znajomy za 900 zl obszyl Vito . Kierownica , siedzenia , boczki

[img]

[Obrazek: 6c67bc54b1a562ffmed.jpg]

sorki za zla jakos ,,,,fotki z telefonu


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - Sebartus - 21.07.2008

Coś takiego zrobi Ci każdy lepszy tapicer w PL w podobnej cenie. Na cene maja wpływ 3 główne czynniki:

- jakość skóry
- ilość drobiazgów np. obszycia dziwnych pod względem kształtów elementów
- ilość materiału

Natomiast już tylko czołowe firmy potrafią zrobić coś więcej jak np. obszycie poduszki w kierownicy itp. Tu już nie jest to takie proste bo musi to spełniać normy.

Zadając sobie pytanie co nam taniej wyjdzie kupno auta z skóra, czy kupno golasa i jego tuning ?

Odpowiedź jest tylko jedna taka zabawa zawsze wyjdzie nam drożej.


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - rogas - 19.10.2008

Nie wiem kiedy i za ile robili ta skóre ale ja mam autko Acure Legend i obszyta była w Java Car Desing i jest zrobione wszystko na bardzo wysokim poziomie użytkowana jest cały czas i nic sie nie dzieje ze rozchodza sie szfy itp naprawde ja moge polecić cała robota boczki i fotele 4 szt jedeń dzien Smile Smile


Re: Gdzie wykonać skórzaną tapicerkę w Smarcie??? - Sebartus - 19.10.2008

Miałem okazje rozmawiąc z chłopakami z HBM którzy robili w Java Car Desing skórę do roadstera ( foto poniżej ) i mówili że nie jest źle ale do idealu takim jak w fabryce jeszcze brakuje. Widziałem osobiście tego smarta oglądałem skórę i przyznam że było OK.

[img]




Inni producenci:

http://homepages.nildram.co.uk/~manton/leather/leather.htm

[Obrazek: smtint1.jpg]
[img]
[Obrazek: door.jpg]
[img]
[Obrazek: rstr_st1.jpg]
[Obrazek: 42stcrm2.jpg]


Menu