smartklub.pl
Nowy Forfour w mieście - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Nowy Forfour w mieście (/t-nowy-forfour-w-miescie--11278)

Strony: 1 2


RE: Nowy Forfour w mieście - Sappheiros - 13.12.2013

[Obrazek: 7fto.jpg]

Wspomnienie lata i mała ciekawostka 15'' vs 17''


RE: Nowy Forfour w mieście - Gantz - 14.12.2013

Kolej na mnie z gratulacjami choć już gratulowałem podczas oględzin Smile Rodzinka F4 się rozrasta - super!


RE: Nowy Forfour w mieście - Sappheiros - 25.10.2017

Cześć,
postanowiłem przypomnieć o sobie po dwóch latach nieobecności. Z powodów osobistych przez ten czas musiałem zaprzestać uczestnictwa w przemiłych z Wami spotkaniach. Niedawno byłem o włos od powrotu, niestety, na parę dni przed wyjazdem Smart nabawił się awarii. Trudno, z pewnością wiosną powrócimy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach Klubu Smile

Tak jak zaniedbałem zloty, tak i po części swojego 454, jednak niedawno wziąłem się za niego. Wprowadziłem kilka zmian - rozpocząłem grubo, bo po wylaniu się amortyzatora Brabusa, za słuszną namową , dzięki Filip  Smile , postanowiłem zmienić zawieszenie na gwintowane Bilsteina. Później poszła pora na hamulce, tutaj chciałem poza efektywnością pokusić się o nieco efektowności i postawiłem na Black Diamondy + odpowiednie klocki. Skoro samochód jeździ i hamuje przyszła pora na wygląd: w ruch poszedł car detailing + powłoka zabezpieczająca. Na razie tyle, w najbliższych miesiącach planuję jeszcze parę zmian, aby wiosną auto prezentowało się godnie. Tym czasem parę fotek na szybko, w drodze do pracy.


[Obrazek: srm1z27yoh22.jpg]

[Obrazek: jdrwq4uwdbzk.jpg]

[Obrazek: a39gt40mvvmd.jpg]

[Obrazek: gxuabw289loy.jpg]

[Obrazek: om88r8xtbglu.jpg]


RE: Nowy Forfour w mieście - filiproll - 25.10.2017

Opisz wrażenia z jazdy na bilsteinie


RE: Nowy Forfour w mieście - psuwacz - 25.10.2017

Luxtorpeda!

Zawieszenie B14? Pytam bo mam a banan na gębie o taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki.


Nowy Forfour w mieście - ŁYSY13 - 25.10.2017

Ładny

Pozdrawiam Łysy 13


Nowy Forfour w mieście - spysiu92 - 25.10.2017

gdzie byłeś jak Cię nie bylo? Wink
witaj z powrotem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


RE: Nowy Forfour w mieście - Sappheiros - 25.10.2017

Gdzie byłem? Dwa lata temu urodził mi się syn który zabrał połowę mojego czasu a drugą połowę zabrały cotygodniowe podróże pomiędzy Wielkopolską gdzie nadal mieszka Klaudia z dzieckiem a Krakowem gdzie ja spędzam co drugi tydzień. 

Zawieszenie rewelacyjne, nieco podnioslem przód, aby dało się jeździć nie szukając wzrokiem każdej dziury na drodze Smile Samochód jest sztywny, przyklejony do drogi, bardzo się trzeba starać aby poczuć nadsterownosc. Odnoszę wrażenie, że jest dużo twardsze niż oryginalne. 

Hamulce też dają radę, ale trzeba je solidnie rozgrzać, na zimnych wciśnięcie hamulca to tylko sugestia dla auta, że trzeba by zwolnić Wink


Menu