smartklub.pl
[S] Smart Cabrio 0,8 CDi - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Sprzedam (http://smartklub.pl/f-sprzedam--81)
+--- Wątek: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi (/t-s-smart-cabrio-0-8-cdi--11359)



[S] Smart Cabrio 0,8 CDi - smart_18 - 04.12.2013

[attachment=6401][attachment=6402][attachment=6404][attachment=6403]Sprzedam: Jedynego w swoim rodzaju Smarta Fortwo Cabrio 0,8 CDi. Auto niesamowicie doinwestowane. W Smarcie w 2011 roku została wymieniona turbina na nową (koszt 3,2tyś zł). Od momentu wymiany przejechane około 8 tyś km. Całkowicie nowe zawieszenie. Dach automatyczny w pełni sprawny bez przetarć itp. W aucie zamontowany jest system multimedialny Pioneer z nawigacją, możliwością dodania kamery cofania, podpięcia zewnętrznego odtwarzacza muzyki oraz niesamowite nagłośnienie Hertz. Smart ma wydech robiony na zamówienie ze stali nierdzewnej, filtr powietrza K&N, światła do jazdy dziennej Philips. Skrzynia automatyczna posiada możliwość zmiany biegów w łopatkach przy kierownicy. Fotele skórzane, podgrzewane.
W aucie wymieniono:
- turbosprężarkę,
- sprzęgło,
- alternator,
- czujnik położenia walu,
- tarcze + klocki,
- amortyzatory,
- pompę wody.
Jeśli ktoś szuka auta do którego nie będzie musiał dołożyć ani grosza to zapraszam do oglądnięcia i na jazdę próbną.
Do auta dokładam komplet opon zimowych na oryginalnych felgach. Teraz jeszcze auto ma założone praktycznie nowe opony letnie. Samochód użytkowany jako drugi w rodzinie.
Większość z was zna to auto na pewno Wink
Cena: 15 000 zł lub zamiana na auto przednionapędowe w podobnej cenie
Telefon: 502 087 806 Kamil


RE: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - RobsonWawa - 04.12.2013

Ten smarcik zainspirował mnie do zmiany mojego 451 MHD na mocniejszy silnik. Irytujące było to że teoretycznie mocniejszym autem nie byłem w stanie dotrzymać tempa Łysemu.


RE: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - smart_18 - 04.12.2013

Radość z jazdy jest wspaniała. Sprzedaję tylko dlatego, że u mnie warunki drogowe i atmosferyczne nie pozwalają mi ciszyć się autem. Od zakupu od Łysego przejechałem nim około 5tyś km Very happy


RE: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - smart_18 - 14.04.2014

Ponawiam ogłoszenie.

Cena idzie w dół:

14000 zł. Very happy


Odp: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - smart_18 - 24.05.2014

Smartolot trafił w pobliże Warszawy więc Lysy będzie miał swoją dawną 13 na wyciągnięcie ręki
[Obrazek: tugy5aru.jpg]

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka


RE: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - ŁYSY13 - 24.05.2014

No to smart polata i zadowolony będzie teraz Jacek Strażak . Nowy Dwór MZ


RE: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - RobsonWawa - 24.05.2014

SmileSmileSmile Wybitnie "strażacki" smarcik , a nawet nie jest czerwony SmileRolleyesBeer


RE: [S] Smart Cabrio 0,8 CDi - smart_18 - 24.05.2014

Coś w tym jest że strażacy do niego lgną. Zresztą my wiemy co dobre Smile

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka


Menu