smartklub.pl
smart ala porsche - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: smart ala porsche (/t-smart-ala-porsche--11375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - prost13 - 21.12.2005

Powiedz Jasiu mi do uszka,

Co tak dynda ci u brzuszka?

Oj! Małgosiu - spytaj mamy!

My to... "ptaszkiem" nazywamy;

To "kogucik" (co nie lata),

Ma "go" dziadziuś - brat twój - tata.

Powiedz Jasiu - czy źle zrobię,

Jak "go" złapię w rączki obie?

Bierz! Małgosiu - zuch jest z ciebie!

Będzie dobrze "mu" jak w niebie;

Równie bosko będzie tobie,

Jak majteczki ściągniesz sobie.

Powiedz Jasiu - co się dzieje,

Czemu "toto" (tak!) p ę c z n i e j e ?

Oj! Małgosiu - tak już jest,

Że i "ptaszek" miewa gest;

Gdy się czule "doń" zagada -

Kurczyć się "mu" nie wypada.

Powiedz Jasiu - ale szczerze,

Jak się karmi takie "zwierzę"?

Oj! Małgosiu - to "żyjątko"

Ma apetyt jak prosiątko.

Co zajada...? Czym...?I jak...?

Dowiesz - kładąc się na wznak..

Powiedz Jasiu - bom głupiutka,

Gdzie żeś wetknął mi "kogutka"?

Oj! Małgosiu - po myśl troszkę;

Ten "drań" wziął cię za "kokoszkę",

A "kokoszka" winnaś wiedzieć,

Na jajeczkach musi(!) siedzieć.

Powiedz Jasiu - bo się boję,

Czy "on" skala "gniazdko" moje?

Oj! Małgosiu - mówiąc szczerze,

W twą "niewinność" - ja... nie wierzę;

Sam widziałem (miałaś roczek!),

Jak "przysiadłaś" sobie smoczek.

Powiedz Jasiu - czy tymczasem,

Nie chcesz w pupę dostać pasem!?

Oj! Małgosiu - jeszcze jak!

Wprost -uwielbiam "tortur" smak;

Ściskaj - duś mnie - szczyp po plecach...

Bo to strasznie mnie podnieca!

Powiedz Jasiu - czy mnie lubisz,

Czemu (TAK!) się ze mną czubisz?

Oj! Małgosiu -TOŻ TAK SAMO -

Tatuś droczy się z twą mamą;

Też... zabawia ją "kogutkiem"!,

A ty jesteś. TEGO SKUTKIEM..

Mój Jasieńku - SKRÓĆ MI MĘKĘ,

Poproś ślicznie mnie o rękę!?

Oj! Małgosiu - w tym tkwi sęk,

Że mój "ptaszek" nagle(!) zmiękł


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 28.12.2005

Pewnego wieczoru lord John wpada na herbatkę do lorda Toma. Siedzą i piją w milczeniu, aż John pyta:
- A gdzie lady Mary?
- Lady Mary leży na górze - odpowiada lord Tom.
- W takim razie wpadnę do niej na chwilę - mówi wstajac lord John.
Wchodzi po schodach i znika w jednym z pokoi. Po dłuższej chwili wraca, dyskretnie poprawia garderobę i siada w milczeniu naprzeciw lorda Toma. Rozmowa nie klei się, więc unosi filiżankę do ust i łyka odrobinę herbaty. Po czym, wykrzywiając się z niesmakiem, mówi:
- Zimna jakaś!
Na to lord Tom odpowiada z flegmą:
- No cóż, nic dziwnego, już trzy dni jak nie żyje...


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 28.12.2005

Na medycynie odbywały się ćwiczenia z mikroskopem. Studenci mieli obserwować próbki własnej śliny. Dowcipnisie podmienili jakiejś dziewczynie ślinę na próbkę spermy. Panienka gdy spojrzała przez mikroskop zgłupiała i zawołała profesora. Profesor przyłożył oko do mikroskopu i zapytał:
- Czy myła pani dzisiaj zęby?


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 28.12.2005

"Jadę autobusem, nie jest za luźno, ale miejsce siedzące mam. Trzeba podać bilet do skasowania. Obok stoi mężczyzna. Jak się do niego zwrócić - "Ty", czy "Pan"? Autobus jest ekspresowy. Jeżeli mężczyzna nie wysiadł na poprzednim przystanku znaczy, że jedzie do mojej dzielnicy. Jedzie z kwiatami - znaczy do kobiety. Kwiaty wiezie piękne, znaczy to, że i kobieta jest piękna. W naszej dzielnicy są dwie piękne kobiety - moja żona i moja kochanka. Do mojej kochanki facet jechać nie może, bo ja do niej jadę. Znaczy, że jedzie do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków - Waldemara i Piotra. Waldemar jest teraz w delegacji...".
- Panie Piotrze, mógłby mi pan skasować bilet?


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 28.12.2005

Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, jestem...
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach.
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy?
- No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie. Naprawdę można się wyluzować.
"Dywan w salonie." - myśli kobieta. - "Nic dziwnego, że mnie i Harry'emu nic nie wychodziło".
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu.
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania.
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia.
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy.
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
- Straszliwie. Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji. Trzy godziny! Proszę sobie tylko wyobrazić: trzy godziny ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt.
- Sprzęt - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem... sprzęt..?
- Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal... No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- Statyw?
- No a jakże, muszę na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić. Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera, zemdlała!!!


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Ket - 02.01.2006

Dorastająca córka pyta matkę:
- Mamusiu, co się dzieje z miodem z miodowego miesiąca ???
- Wsiąka w męża i tak powstaje stary piernik.

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Ket - 02.01.2006

80-latek chce się kochać z żoną.
- Ale tylko z prezerwatywną, zaznacza żona.
- Przecież w twoim wieku nie grozi ci ciąża, przekonuje mąż.
- Ale salmonella od starych jaj.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Ket - 02.01.2006

Ufoludki dowiedziały się, że jest na ziemi takie zwierzę, ktore pije wodę i daje mleko. Złapały więc krowę i zaprowadziły nad rzekę. Jeden trzymał łeb krowy w wodzie, a drugi doił. Nadle krowa się zesrała i ten który doił wrzeszczy do drugiego:
- Wyżej łeb ! Wyżej ! Bo muł zasysa !!!!

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - basteks - 11.01.2006

Profesor mówi do studenta:
- Nie zaliczę panu roku. Ani razu nie był pan na zajęciach.
- Niech da mi pan szansę!
- Przykro mi.
- A gdybym tak wszedł na ścianę, przespacerował się po niej i zszedł spowrotem na ziemię, da mi pan 3?
- Co pan wygaduje, przecież to niemożliwe!!!
Jednak po dłgich namowach profesor zgadza się. Student, ku ździwieniu profesora, wchodzi na ścianę i spaceruje po niej tak, jakby chodził po ziemi. Profesor kiwa z niedowierzaniem głową, jednak obietnicy zamierza dotrzymać i bierze do ręki indeks. Uczeń jednak mówi:
- A gdybym wszedł na sufit, zrobił na nim parę fikołków, "spadając" spowrotem na sufit, dostanę 4?
Profesor nadal nie wierzy w możliwości studenta, jednak i teraz dał się przekonać. Student zrobił co mówił, a profesor nadal mocno ździwiony bierze się za wpisywanie oceny.
- A jeśli wejdę teraz na stół i obsiusiam pana, a pan pozostanie mimo wszystko suchy, postawi mi pan piątkę?
Profesor jest już wyraźnie zaciekawiony wyczynami studenta, więc się zgadza. Student wchodzi na stół, wyjmuje małego, po czym sika na profesora. Jednak tym razem nic nadzwyczajnego się nie stało i profesor jest cały mokry. Uczeń na to:
- Nooooo, niech zostanie czwórka.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 13.01.2006

Prawda o życiu

Czasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szczęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu....
Czasem, kiedy się śmiejesz, nikt nie widzi twojej radości...
Ale weź tylko pierdnij....


Menu