smartklub.pl
smart ala porsche - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: smart ala porsche (/t-smart-ala-porsche--11375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 16.01.2006

Powtórka z lektur - MAX!!!


Para zakochanych spaceruje po parku:
- Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię...
- A jak to się robi?
- Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę...
- A to jak?
- Jak?! Srak! Czytałeś ty coś w ogóle?
- Tak! Naszą szkapę?. Ugryźć cię może w dupę?


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 17.01.2006

Autentyk z Fiata Auto Poland

Znajomy pojechał zimową porą z 6-cio letnim synkiem do salonu Alfa Romeo po odbiór nowego samochodu.
Po wyjechaniu z salonu synek zauważył stojącego na pustym parkingu niewielkiego bałwanka.
- Tato! pukniemy bałwanka? - z uśmiechem zapytał...
Tata widząc uśmiechnięta twarz swego dziecka docisnł pedał gazu i skierował się na bałwanka, już po chwili siedział zdziwiony w samochodzie w którym zadziałały wszystkie poduchy.
Bałwanek okazał się być ulepiony na hydrancie.
Samochód z rozwalonym dokumentnie przodem już na holu wrócił do salonu wśród owacji na stojąco pracowników.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 17.01.2006

Autentyk z Fiata Auto Poland c.d.

Do warsztatu wjeżdża laweta a na niej rozbite Cinquecento - wyraźnie widać, że wpasowało się w drzewo.
Z lawety wysiada kierowca i kobieta (kolor włosów raczej jasny).
Zaczyna się rozmowa:
- Co się stało?
- To co widać. Samochód rozbity!!
- A Pani nic się nie stało?
- Nie.
- A co się wydarzyło?
- Samochód mi się zepsuł...
- Chyba raczej go Pani rozbiła...
- Nie, nie. Jechałam do koleżanki kiedy samochód się zepsuł, po prostu stanł. Więc zadzwoniłam do koleżanki.
Ona przyjechała swoim fiatem Punto. Nic nie udało się zrobić więc postanowiłysmy holować samochód do warsztatu. Jakoś sobie poradziłyśmy z tymi wkręcanymi hakami, plastikowymi osłonkami, dziwnymi karabińczykami przy lince holowniczej. No i kiedy hol już był zaczepiony WSIADŁYŚMY OBYDWIE DO FIATA PUNTO i ruszyłyśmy...
(właściciel warsztatu z trudem zachowuje powagę)
... no i na łuku moje Cinqecento nie skręciło tylko wyleciało z zakrętu i uderzyło w drzewo...


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 18.01.2006

W lodówce na półce dziesięć kurzych jaj w rzędzie. Pierwsze trąca łokciem drugie:
- Nie podoba mi się to dziesiąte! Całkowity brak kultury, punk jakiś! U mnie ma przerąbane! Powiedz temu palantowi, że my tu wszyscy jedna drużyna!

Drugie do trzeciego:
- Słuchaj, pierwsze kazało przekazać, że dziesiąte nie pasuje do naszej drużyny. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Trzecie - czwartemu, czwarte - piątemu, piąte - szóstemu, szóste - siódmemu, siódme - ósmemu, wszystkie już wzburzone. Ósme - dziewiątemu:

- Kolego, przekaż temu palantowi, że wszyscy powinniśmy być razem!

Dziewiate traca łokciem dziesięte:
- Wiesz, miły... Nie pasujesz do naszego kolektywu. W nas jest duch współpracy, taki "BuilDing Team" można powiedzieć... Jesteśmy jedną rodziną, współpracujemy ze soba, powinniśmy trzymać się razem... A Ty z ta swoją niepotrzebnie wyróżniającą się fizjonomią...

Dziesiąte:
- Ile można! Powtarzam już setny raz! Ile można! Jestem KIWI, KIWI!!! JA JESTEM, K...A, KIWIIIII !!!!


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 23.01.2006

W Łodzi odbywa się sympozjum na temat "Zdrada mażeńska".

Z całej Polski zjechali się delegaci, z zainteresowaniem słuchają prelegenta, mówiącego które zawody i środowiska predysponują do zdrady.

"Na pierwszym miejscu, proszę Państwa są bezsprzecznie aktorzy - rozbierane sceny, liczne tourne, lekki styl życia - to wszystko zapewnia im tę pozycję.

Drugie miejsce zajmują lekarze - nocne dyżury, emocje wymagające rozładowania oraz obecnoć młodych pielęgniarek to powód tak wysokiego miejsca.

A na trzecim miejscu plasują się osoby często wyjeżdżające na delegacje, czego dowodem jestecie wy sami, moi Państwo !"

W tym momencie na widowni powstaje jeden ze słuchczy i krzyczy: "To nieprawda, ja od wielu lat wyjeżdżam na delegacje, ale nigdy nie zdradziłem żony !"

Na to zrywa się inny i wrzeszczy: "No właśnie, to przez takich ch...w jak ty zajmujemy dopiero trzecie miejsce" !

Aplauz na sali.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - basteks - 26.01.2006

Dlaczego tak trudno trafić jednocześnie na dobrego i porządnego mężczyznę? Czy wszyscy mężczyźni to świnie? Skończmy ze stereotypowym myśleniem i poznajmy prawdę o mężczyznach...

Zasada nr 1: Porządni mężczyźni są brzydcy.

Numer 2: Przystojni mężczyźni nie są porządni.
3. Przystojni i porządni mężczyźni są homoseksualistami.
4. Przystojni, porządni i heteroseksualni mężczyźni są żonaci.
5. Mężczyźni, którzy nie są przystojni, lecz są porządni, nie mają zwykle pieniędzy.
6. Mężczyźni, którzy nie są tak bardzo przystojni, ale są porządni i mają pieniądze myślą, że kobiety pożądają ich tylko dla ich pieniędzy.
7. Przystojni mężczyźni bez pieniędzy oglądają się tylko za naszymi pieniędzmi.
8. Przystojni mężczyźni, którzy nie są tak porządni, ale jednak heteroseksualni, nie uważają nas za wystarczająco piękne, by się nami zainteresować.
9. Mężczyźni, którzy myślą, że jesteśmy piękne, którzy są przy tym heteroseksualni, porządni i mają pieniądze, są tchórzami.
10. Mężczyźni, którzy są przystojni, porządni, mają pieniądze, są heteroseksualni i wolni, są nieśmiali i nigdy nie robią pierwszego kroku.
11. Mężczyźni, którzy nie robią pierwszego kroku, automatycznie tracą zainteresowanie nami w momencie, gdy przejmujemy inicjatywę.
I zasada numer 12: Nie traktujcie powyższego zbyt serio, lecz jako przyczynek do dyskusji na temat mężczyzn. Bo może prawda jest zupełnie inna, albo też leży pośrodku...


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - basteks - 26.01.2006

Spotkaly sie stworzonka z Ludzkich Dolinek.
> Opowiada Woskowinek: "Do mnie zaglada czasami taka watka na
patyczku i próbuje mnie wyciagnac, wtedy chowam sie gleboko w uszku
i nie moze mnie dostac"
Na to Próchniaczek:
"Do mnie wpada 2 razy dziennie szczoteczka i próbuje mnie
za kazdym razem wykurzyc, chowam sie gleboko miedzy zabkami i nic
mi nie moze zrobic..."
Dolacza sie Grzybek Pochewka:
"A do mnie zaglada czasami taki jeden lysol. Nie moze sie najpierw
zdecydowac czy wejsc czy nie, a na koniec zarzyguje mi cala chatke
....!"
Na to wyrywa sie Próchniaczek:
"O,o! Tego gnoja to ja tez znam!"


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 04.02.2006

Witam! Może coś na sobotnie południe... W małej wiosce pewnemu księdzu z sadu znikały nocą jabłka. Postanowił się zaczaić i złapać złodzieja.Siedzi po ciemku w krzakach i obserwuje.W pewnej chwili widzi postać która podbiega do drzewa...zrywa i ucieka.Następnej nocy tak samo i kolejnej nocy też.W trzecią noc dopadł klienta,chwycił za jajka, ścisnął i spytał "Kto ty..?!".Cisza."Kto pytam..?!".Znowu cisza.Ścisnął tak mocno jak tylko mógł i ostatni raz spytał "Kto..?". I usłyszał cichy głosik....."Jasiu....".."Jaki Jasiu?"...."Jasiu niemowa ze wsi".


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - ABUK - 06.02.2006

Przychodzi wielki jak tur, napakowany,cały w dziarach, kierowca
polskiego TIR>#039;a do domu publicznego.
Burdel-mama prawie zemdlała jak go
zobaczyła. Długo się zastanawiała czy
dać mu jakąś swoją dziewczynę.
Ale myśli sobie:
- pieniądz to pieniądz, osobiście go
przyjmę.
Na wszelki wypadek wzięła jednak dwa
pudełka wazeliny. Polski kierowca TIR>#039;a
zaczyna się rozbierać. Zdejmuje
t-shirt>#039;a a tam muskuły jak u
Pudzianowskiego,
tors jak u Schwarzenegera. Burdel-mamę
ogarnął strach jak go da radę obsłużyć.
Otwiera więc pudełko wazeliny iw
pośpiechu smaruje się miedzy nogami.
Kierowca
TIR>#039;a ściąga następniespodnie - trach! A
tam uda jak filary mostu. Burdel-mama
już w totalnym szoku, więc dawaj dalej
smarować się wazeliną między nogami.
Kierowca zdejmuje slipy, a tam trach -
pała jak u słonia! Burdel mama prawie
zemdlała i w przypływie rozpaczy
otworzyła i zużyła w całości drugie
pudełko
wazeliny.
Na to kierowca TIR>#039;a wyciąga długi
łańcuch i owija nim swoją pałę mówiąc:
- co jak co, ale w taką ślizgawicę bez
łańcuchów nie pojadę


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 13.02.2006

Wstaje raniutko facet i idzie do lazienki wziac prysznic.
Patrzy, a tu przyrodzenie bezowego koloru nabralo.
- Celina, ku...wa, chodz no tu natychmiast!
Zona z kuchni wola:
- Czeslaw, jestem zajeta! ZAJETA, rozumiesz!
A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podlogi.
Dzieci do szkoly, dzieci ze szkoly.
Sniadanie, obiad, kolacja. I tak w kólko; i tak w kólko.
Nie mam czasu nawet dupy podetrzec...
- Oo..o... wlasnie! O tym chcialem z toba porozmawiac!!


Menu