smartklub.pl
smart ala porsche - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: smart ala porsche (/t-smart-ala-porsche--11375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 24.08.2006

Michael Jackson i jego żona znajdują się na porodówce z ich nowym dzieckiem, synem. Nagle wchodzi lekarz i Jackson zadaje pytanie:
- Doktorze, jak długo nie będziemy mogli uprawiać seksu?
- No cóż, poczekałbym, aż będzie miał przynajmniej 15 lat...


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 24.01.2007

Ponieważ nikt dawno nie napisał nic śmiesznego, a do tego odrobinę pikantnego, to postanowiłem odgrzać ten siwiejący wątek.

- Mówię ci stary, muszę z dziewczynami strasznie uważać - mam fi…ta tak czułego na wkładanie, że momentalnie robię bach-bach! i po wszystkim...
- No to gumek używaj
- Wtedy robię bach-bach przy wkładaniu gumy...


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - basteks - 10.04.2008

Odswieżam jeden z najstarszych watków w smartklubie..

Wpada syn do domu i mówi do ojca:
- Tato, miałem swój pierwszy stosunek.
Ojciec uradowany:
- No to wspaniale synu. Siadaj tu, napij się, zapal cygaro...
- Zapalić - zapalę, wypić też wypiję, ale nie usiądę.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - basteks - 10.04.2008

Rozmowa dwóch Bułgarów:
- Wiesz stary, jakie w Polsce to mają życie... Rano wstajesz, śniadanie, seks. Później kąpiel, drugie śniadanie i znowu numer. Do obiadu jeszcze parę razy, po obiedzie znowu seks i tak już do samej nocy.
- A skąd Ty to wiesz? Byłeś kiedyś w Polsce?
- Ja nie, ale moja siostra była.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - basteks - 10.04.2008

W przedziale pociągu jadą: dziewczyna, chłopak oraz ksiądz i skracają sobie podróż rozwiązywaniem krzyżówek. Jedną gazetę trzyma ksiądz, a drugą - taką samą - dziewczyna. W pewnej chwili dziewczyna pyta chłopca:
- Czy wiesz co to jest: "część ciała kobiety" na pięć liter, pierwsza "P" i ostatnia "A"?
- Pięta - odpowiada chłopak
Ksiądz, czerwieniąc się:
- Czy ktoś z państwa ma gumkę do ścierania?


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 10.04.2008

Do samotnie mieszkającego starszego małżeństwa przyjechał dziennikarz, który miał napisać artykuł z okazji zbliżającej
się "okrągłej rocznicy ślubu" i rozmawia z panem domu.
- Proszę mi opowiedzieć jak wygląda przeciętny dzień waszej rodziny.
- Hmmmm... - Dziadek zastanowił się chwilę i mówi:
Budzimy się około siódmej, aktywność seksualna, idziemy do kuchni na śniadanie, aktywność seksualna, ja czytam gazetę, a żona
sprząta. Przed obiadem aktywność seksualna i wychodzimy na zakupy. Po powrocie aktywność seksualna i ja oglądam telewizję, a żona
przygotowuje lekkostrawny obiad. Później zasiadamy do obiadu, kieliszek czerwonego wina, aktywność seksualna i robimy mala
poobiednia drzemkę. Po godzinie idziemy do ogrodu na świeże powietrze, aktywność seksualna, cos tam robimy z krzewami i kwiatami
i wracamy zanim zrobi się chłodno. Przed kolacja aktywność seksualna i siadamy do stołu. Po kolacji, która czasem trochę się przeciąga,
aktywność seksualna i kładziemy się do łóżka.
- Podziwiam pana muszę przyznać!
- Nie wiem za co... Każdy dzień podobny do innych!
- Podziwiam za to, że pomimo pańskiego wieku jest pan tak aktywny seksualnie!
- Mówi pan o mnie? - zdziwił się jubilat.
- Tak! Bo jak inaczej mam odczytać pańskie słowa - aktywność seksualna?
- Normalnie! Żona cos pier...oli i dupę mi zawraca !!!


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 16.11.2008

Morze Północne, lodowaty wicher duje jak cholera. Na pokładzie statku stoi dwóch marynarzy.
- W taką pogodę z gołą głową? Gdzie masz swoje nauszniki?
- Od czasu nieszczęśliwego wypadku już ich nie noszę.
- Jakiego nieszczęśliwego wypadku??
- Kumpel zapraszał na wódkę, a ja nie słyszałem...

Parka w łóżku: On do niej:
- Kochanie moze dzisiaj na jeźdźca?
- Jaki najeźdzca??
- Germański k__wa oprawca!!

Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasa Łazienkowska. Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka... Przy prędkości 130 km/h.... siedziała z twarzą tuż przy lusterku i... malowała sobie rzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, że blondynka (wciąż zajęta makijażem!!!) już jest połowa auta na moim pasie!
I chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem,że i golarka i kanapka wypadły mi z rąk. Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownice tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat prosto do kubka z gorącą kawą, który trzymałem między nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moja męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę!!!
Jak ja k...wa nienawidzę kobiet za kierownica.....

Kawał wędkarski:
- Biorą?
- Nie bardzo...
- Złapał pan coś?
- Jednego.
- I co pan z nim zrobił?
- Wrzuciłem do wody.
- Duży był?
- Taki jak pan i też mnie wkur...

W barze siedzi młody mężczyzna i dziewczyna.
- Koleżanka się spieszy? - zagaduje mężczyzna.
- Nie, koleżanka się nie spieszy - przekornie odpowiada dziewczyna.
- Koleżanka napije się kawy?
- Tak, napiję się kawy...
- Koleżanka wolna?
- Nie, mężatka...
- Mężatka? A koleżnka może zadzwonić do domu i powiedzieć, że została zgwałcona w barze?
- Tak, koleżanka może zadzwonić do domu i powiedzieć, że ją zgwałcili 10 razy.
- 10 razy???!!!
- Kolega się spieszy?


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - miksell - 16.11.2008

Starsze małżeństwo.

Babcia: Może byśmy poszli do łóżka tak jak kiedyś, idź po jakieś winko do piwnicy zobaczymy co będzie.

Dziadek zszedł do piwnicy przeszukał półki i znalazł zakurzoną flaszkę. Przetarł etykietę i zobaczył napis "konjak" - O koniak pomyślał.
Od razu zniósł do pokoju otworzył i obalił cała butelkę. Chwilę później rzucił się na babcie i spędzili namiętną noc.

Nad ranem:
Babcia: no wiesz Stasiu, tak jak dzisiaj to nie było jeszcze nigdy, byłeś cudny normalnie "ogier", chyba to winko tak Cię nakręciło.

Dziadek tez był zaskoczony, popatrzył dokładniej na butelkę a tam napis: "koń jak nie może to 2 krople na wiadro"


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 16.11.2008

Wiecie co?! Dzisiaj w nocy przylatuje UFO i będzie zabierać facetów z wielkimi fujarami Laughing . Śpijcie spokojnie ... ja piszę żeby się pożegnać Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Razz Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy





Wyślijcie to do znajomych esemesem a wywołacie lawinę odpowiedzi Laughing Wink Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 16.11.2008

Cytat:autor Tomek w 2008/11/16 19:59:52

Wiecie co?! Dzisiaj w nocy przylatuje UFO i będzie zabierać facetów z wielkimi fujarami . Śpijcie spokojnie ... ja piszę żeby się pożegnać


Wyślijcie to do znajomych esemesem a wywołacie lawinę odpowiedzi

Tomek... trzymaj się i pamiętaj, napisz do nas...



Very happy Very happy Very happy


Menu