smartklub.pl
smart ala porsche - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: smart ala porsche (/t-smart-ala-porsche--11375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - yarotom - 02.11.2010

Siedzą sobie zięć i teściowa w pokoju.
- Jakie to życie krótkie - teściowa zamyśliła się na głos - ledwo się człowiek urodził, a tu już umierac pora....
- Pora, pora - przytaknął zięć.


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - symetria - 02.11.2010

Dzień Polaka genialny Very happy


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - kasiunqa - 02.11.2010

Misiu z Zajączkiem złapali złotą rybkę i of coz rybka do ze nich starym tekstem, że 3 życzenia i w ogóle, tylko wypuśćcie ją. Na to Misiu:
- Chciałbym żeby w naszym lesie były same niedźwiedzice tylko ja sam jeden niedźwiedź.
Rybka myk-bzyk i w lesie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia.
Teraz kolej Zajączka:
- A ja chciałbym motorek.
Miś na niego gały wywalił, rybka mało orła nie wywinęła, ale cóż. Myk-bzyk i Zajączek już ma motorek. Misiu podjarany, ciągnie dalej:
- Ja to bym chciał, żeby w całej Polsce były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź.
Rybka myk-bzyk i w Polsce same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia.
Zajączek skromnie poprosił o kask. Myk-bzyk Zajączek w kasku. Misiu podjarany wali:
- Rybka, ja to bym chciał, żeby na całym świecie były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź.
Rybka myk-bzyk i na całym świecie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz
Misia. Misiu cały happy i napalony jak buhaj po urlopie, leje z Zajączka. Zajączek wsiadając na motorek, rzuca na odchodnym:
- A ja bym chciał, żeby Misiu był pedałem.


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - kasiunqa - 02.11.2010

Analitycy Pentagonu twierdzą, że wojna nie potrwa zbyt długo, jednakże pod warunkiem, że wojska Irackie nie będą wtrącać się w jej przebieg.


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - kasiunqa - 02.11.2010

W parku; na ławeczce; chłopak z dziewczyną ...
Dziewczyna: zdejmij okulary - porozdzierasz mi rajstopy !
... po chwili zrezygnowana: załóż - liżesz ławkę.


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - kasiunqa - 02.11.2010

- Jak we własnym domu skonstruować automat rodeo?
- Zapakować żonie od tyłu, powiedzieć jej, że to ulubiona pozycja z sekretarką i spróbować utrzymać się przez trzy minuty.




Na balkonie w bloku opala się piękna naga kobieta. Nagle z góry zjeżdża kartka na sznurku.
Na kartce jest napisane:
- Jeśli chcesz się ze mną kochać pociągnij dwa razy, jeśli nie pociągnij czterdzieści razy z czego ostatnie 10 szybciej.



Pijany Kowalski wraca do domu i musi skorzystać z toalety. Włazi do łazienki, rozwala wszystkie perfumy i robi dużo hałasu. Szkła spadają na deskę. Kowalski zmęczony siada na sedesie. Pokaleczył sobie tyłek. Poszedł do dużego lustra i kleił rany. Rano żona mówi:
-To, że obudziłeś dzieci, to nic. To, że zbiłeś moje najlepsze perfumy, to też nic. Ale po co lustro pokleiłeś?



Nauczyciel pyta Jasia:
- Jakie znasz żywioły?
- Ogień, woda i piwo.
- Piwo? Jasiu, co ty wygadujesz?!!
- No tak. Zawsze, gdy tata wraca do domu po piwku, to mama mówi:
- Ojciec w swoim żywiole.


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - PKO - 02.11.2010

http://www.youtube.com/watch?v=pC7W_Gdcp7U&feature=player_embedded


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gantz - 02.11.2010

Z życia wzięte Smile

Samych sukcesów w życiu.....

A sukcesem jest:
w wieku 4 lat: nie sikać w majtki
w wieku 12 lat: mieć przyjaciół
w wieku 16 lat: posiadać prawo jazdy
w wieku 19 lat: uprawiać sek
w wieku 35 lat: zarabiać dużo pieniędzy
w wieku 60 lat: uprawiać sek
w wieku 70 lat: posiadać prawo jazdy
w wieku 75 lat: mieć przyjaciół
w wieku 80 lat: nie sikać w majtki

PZD


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - PKO - 02.11.2010

faktycznie z zycia wziete Laughing Laughing Laughing


Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - biedronka - 02.11.2010

Darek jesteśmy na etapie zarabiania dużych pieniędzy ale ja niestety cały czas wydaję więcej jak przynoszę


Menu