smartklub.pl
smart ala porsche - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: smart ala porsche (/t-smart-ala-porsche--11375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 25.08.2005

Sobota. Wieczorem walczy Gołota o mistrzostwo świata.
3 godz. przed walką - Roman kupuje piwo i precelki. Duuużo piwa.
2 godz. przed gongiem - Roman sprawdza czy piwo mrozi się w lodówce.
30 min przed walką - Roman odgrzewa precelki, przekłada piwo.
1 minuta - Roman siedzi przed telewizorem, zimne piwo w łapie, w drugiej - ciepły precelek.
Gong... Pierwsza runda, pierwszy cios... Nokaut!
Roman siedzi, nic nie mówi. Wzdycha. Wybałuszonymi oczami łypie...
W drzwiach stoi jego żona, Rozalia.
Spogląda na Romana i rzecze złośliwie:
- I co? Teraz mnie rozumiesz?


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 30.08.2005

W barze siedzi sobie facet i popija piwko. Po którymś z kolei postanowił odwiedzić kibelek. Wchodzi i z przerażeniem widzi wypiętego faceta z opuszczonymi do kolan spodniami, którego posuwa od tyłu inny facet, którego w tym samym czasie z kolei posuwa od tyłu trzeci gościu. Mocno zdegustowany nasz bohater idzie do barmana:
- Czy wie pan co sie teraz dzieje w pańskiej toalecie? - i nie czekając długo, opowiada całą sytuację. Barman pomyślał chwilę i pyta:
- Czy przypadkiem ten gość w środku nie miał czerwonego swetra?
- Tak, miał.
- Eeeech, to Heniek - westchnął barman - w kartach też ma szczęście.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 02.09.2005

Siedzi trzech dziadków.
Jeden mówi: -Wiecie co, ta dzisiejsza młodzież jest teraz straszna, wódkę pija i palą papierosy.
Drugi - Eee to jeszcze nic, NARKOTYKI biorą i to łyżkami!
Trzeci: -To też jeszcze nic, ja wczoraj schodzę do piwnicy po dżemik wiśniowy a tu słyszę głosy: "Walduś, jak "Wykręcisz żarówkę, to wezmę do buzi..."SZKŁO ŻRĄ SKUR.....SYNY!!!


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 06.09.2005

Atak na twierdze miłości:

Na rozkaz marszałka Mózgu, generał Członek przeprowadził ofensywę na
Twierdzę Miłości, znajdującą się we wsi Dolne Uda, przy miejscowości
Międzykrocze. Generał Członek w porozumieniu z majorem Ręką posłał na zwiad
kaprala Paluszka, który po powrocie zameldował: teren jest lekko górzysty,
silnie zalesiony i miejscami podmokły. Wobec takiego stanu rzeczy generał
Członek wydaje rozkaz i nagłym atakiem zesuwa się do przodu tj. do wsi
Brzuszkowice, bez większego trudu zdobywa wieś Pępkowice, a w międzyczasie
rzuca niespodziewany atak na miejscowość Cyckowice, gdzie po zaciętych
walkach zdobywa dwa wzgórza o strategicznym znaczeniu. Rozpoczyna się
ostatni atak w Dolinie Miłości. Naczelne dowództwo zostaje powierzone
generałowi Gołogłowemu, który otrzymuje do dyspozycji dzieło dużego kalibru.
Rozpoczęła się walka, polała się krew. W ogniu walki zginął porucznik
Błonka, który jakiś czas bronił się przed atakiem generała Gołogłowego.
Jednak generał Gołogłowy wykazał się wielką sztuką walki i wycofał się.
Sierżant śmietanka został wzięty do niewoli przez kaprala Ustnika. W czasie
bitwy zginął kapitan Sztywny, a odnalazł się pułkownik Flak. Ponieważ
sytuacja generała Gołogłowego chwilowo stała się beznadziejna, więc został
zmuszony do wycofania się wraz z pułkownikiem Flakiem do wsi Pępkowice,
celem nabrania sił i rozpoczęcia nowej walki.

Dowództwo II Pułku Majtkowskiego
GEN. Władysław Ruchałowski


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 07.09.2005

Sopot. Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie.
Publika szaleje: - jeszcze raz, jeszcze raz ,jeszcze raz!.. no dobra to zaśpiewała.
Skończyła a publika...jeszcze raz ..No i tak trzeci , czwarty piąty ...dziewiąty raz..
W końcu już zrezygnowana Mandaryna do publiczności.- kochani ale ja już nie mam siły śpiewać.
A publiczność...ku….wa śpiewaj aż się nauczysz.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 13.09.2005

Przed wystawą eleganckiego butiku stoi kobieta i ogląda buty. Podchodzi do niej mężczyzna i mówi:
- Kupię Pani te buty, jeśli się Pani ze mną prześpi
Kobieta pomyślała chwile i mówi:
- No dobrze ale muszę Pana ostrzec że ja nie lubię seksu.
Poszli do niego, kobieta położyła się bez ruchu na łóżku jak kłoda i tak leży przez cały stosunek. Kiedy koleś miał kończyć ona zadarła do góry nogi i krzyczy:
- O taaaak! Jeeest!!! Super!!!
Na co koleś zdziwiony:
- Myślałem że nie lubi Pani seksu.
- Nie lubię, ale strasznie się cieszę na te nowe buty.


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 15.09.2005

Przychodzi facet do baru, jest wkurwiony, cały się gotuje…. Zamawia podwójną wódkę, bierze szklankę do ust i wlewa w siebie alkohol. Ale nie łyka płynu tylko gulgocze, płucze gardło po czym wypluwa wszystko bezceremonialnie na podłogę (twuuuuuu!!!!) i syczy
- Pierdolony Smart!!!!!…..
Ludzie patrzą…. Nikt się nie wtrąca ale widać lekkie zaciekawienie. Facet zamawia kolejną podwójną wódkę, bierze szklankę do ust i wlewa w siebie alkohol. Ale nie łyka płynu tylko gulgocze, płucze gardło po czym wypluwa wszystko bezceremonialnie na podłogę (twuuuuuu!!!!) i syczy
- Pierdolony Smart!!!!!…..
Ludzie szepczą między sobą…. Ale nikt się nie wtrąca… Tymczasem gość zamawia kolejną podwójną wódkę, bierze szklankę do ust i wlewa w siebie alkohol. Ale nie łyka płynu tylko gulgocze, płucze gardło po czym wypluwa wszystko bezceremonialnie na podłogę (twuuuuuu!!!!) i syczy
- Pierdolony Smart!!!!!…..
Ludzie wstają z krzeseł, podchodzą bliżej, patrzą. Próbują odgadnąć o co chodzi….. Ale nikt się nie wtrąca… A gość jakby nigdy nic znowu zamawia kolejną podwójną wódkę, bierze szklankę do ust i wlewa w siebie alkohol. Ale nie łyka płynu tylko gulgocze, płucze gardło po czym wypluwa wszystko bezceremonialnie na podłogę (twuuuuuu!!!!) i syczy
- Pierdolony Smart!!!!!…..
W końcu jeden facet nie wytrzymał i grzecznie mówi:
-dobra… wszystko fajnie, nie chcemy być wścibscy, ale musisz przyznać, że twoje zachowanie może nam się wydawać nieco dziwne… więc przestań ściemniać tylko mów kurwa o co chodzi!
Gość, który akurat miał wlać w siebie kolejną szklankę wódki łypnął okiem na zgromadzenie i mówi:
- dobrze wam ludzie z oczu patrzy to wam powiem…. Może ktoś coś z tego wyciągnie, może dzięki mnie nikomu się to już nie przydarzy… Jechałem ciężarówką, taką wielką z dwiema przyczepami pełnymi drewnianych bali i zaczęło padać. Ulewa rozmiękczyła leśną drogę, wszędzie rzeka błota i liści…. I na zakręcie przyczepy zaczęły zjeżdżać z drogi na pobocze. To była wielka skarpa, moja ciężarówka ma 426 koni mechanicznych ale musiała się temu poddać, przyczepy ściągnęły ją w dół. Boże, ile ja się nastarałem żeby wyjechać…. 6 godzin katowałem auto i nic… podjeżdżali też różni, próbowali ciągnikami, traktorami, innymi ciężarówkami i wszystko na nic. I wtedy właśnie podjechał ten facet Smartem … „Pomogę panu” powiedział, a ja na to żeby mnie nie wkurwiał, nie żartował ze mnie, a on nic tylko linę zaczepia i mówi żebym niczym się nie przejmował tylko na luz wziął i czekał. Ja na to, że nie mam ochoty na żarty, że nie wierzę, że on zdoła mi tym maleństwem pomóc i że jeśli mu się uda….
Tu facet przerwał, powiódł wzrokiem po wsłuchanych w tę historię ludziach, nalał do gardła wódki, wstrząchnął się i mówi:
- więc powiedziałem, że nie wierzę że mu się uda, ale jeśli mu się uda to uklęknę i zrobię mu loda z połykiem…. twuuuuuu!!!! Pierdolony smart!


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 28.09.2005

dzień po prywatce do jednego z gości dzwoni gospodarz mieszkania w którym impreza miała miejsce... Mówi: słuchaj, mam dla ciebie bardzo nieprzyjemną wiadomość. Otóż po twoim wyjściu okazało się że zginęły pieniadze. Powinny być w szafie, pod ręcznikami, a ich nie było. podejrzenie padło na ciebie....
Podejrzany: no co ty , no nie, jak możecie mnie podejrzewać, ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił... naprawdę nigdzie sie te pieniądze nie znalazły?????
Na co gospodarz imprezy mówi: słuchaj... pieniądze, owszem, znalazły się... ale niesmak pozostał...


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 29.09.2005

Historia dzije sie na jednym z gliwickkich osiedli.

Jasiu z tata codzinie nie zależnie od pogodny i pory roku spaceruje wieczorami z tatkiem po osiedlu. Penego razu zapytał sie tatusia:
tatko wszędzie w koło swiecą sie białe lampeczki a w rym jednym domku czerone ?? co to jest??

Tako nie chąc wychowywać syna w oszustwie odpowiedzial:
No wiesz synku tam możesz zanać przyjemności !!
Synek bez namysłu odpowiedział tatce to chodzmy tam. Na to ojciec no wiesz synku nir możemy tam iść bo trzeba zapłacić a jak wiesz to mama i ja cięzko pracujemy byś mógł godnie żyć. No i tak sprawa ucichła. Po paru dniach do Jasia przyjechała babbcia. I jak to babcia dała wnukowi 10 zł. Jasi schował kase do kieszonki. Następnego dnia wracając ze szkoły przypomniał sobie o domku z czerwonymi okienkami. Wieć udał sie tam. Podchodzi do drzwi puka a w drzwiach pojawia sie b... mama. Zadaje jasiowi pytanko : czegu tu młody czlowieku chesz?? Jasiu na to zanzać rozkoszy!! A masz kaske jasiu wyciągnol z kieszeni 10 zł dal kobiecie. NA to b.... mam mówi chodz. Wziela mlodego jasia do kuchni wyciągneła 3 kromki chleba posmarowala nutella i dala jasiowi.
Wieczorem gdy jasiu spacerowal z ojcem zaczepil go w rozmowie i mowi . Tatko wiesz co bylem dzisiaj w tym domku rozkoszy . Na to tato ja to. Jasi na to mowi dwom dalem radę trzecią tylko wylizałem


Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - Gość - 29.09.2005

Gość w średnim wieku wieczorem stoja przed lustrem i oglada swoje opalone mięśnie. Zaniepokoił go blady członek. Po chwili na mysłu wpadł na pomysł. Z samego rana wstał kiedy tylko słonko wyszlo udal sie na plaże przysypal sie piaskiem i wystawil czlonka.

W tym czasie po plaży spacerowały dwie strsze babcie. Nagle jedna z nich mowi do dorogiej patrz co tam jest. Podeszly do tej fjeczki i zaczeły chustać nim z lewej na prawą stronę. Strsza z nich mowi do drogie :
majac dwadziescia lat wogle o tym nie myslalma
majac 30 lat szuala takich okazow
majac 40 lat nie moglam bez tego zyc
majac 50 lat zacvzynalo mi go brakować
majac 60 lat to juz mi nie mial kto pomoc
a pacz teraz mam 70 lat czlonki rosna na dziko a ja nie moge dobrze kucnąć


Menu