smartklub.pl
[451] tommy Wrocław - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] tommy Wrocław (/t-451-tommy-wroclaw--11629)

Strony: 1 2


tommy Wrocław - tommy_vip - 31.01.2014

Witam bardzo serdecznie,

jak wspomniałem w temacie powitalnym, jest to moje drugie podejście do tego forum. Kilka lat temu miałem Smarcika F2 z 2000 roku 0,6T, którego z pasją zmieniałem i upiększałem pod swój gust. Czarny na świetnych felgach Toora, z pięknym dźwiękiem psssssssssssss dzięki blow off Smile

[Obrazek: ata.jpg]
[Obrazek: djxj.jpg]
[Obrazek: ccxc.jpg]

Od kilku dni jestem posiadaczem czerwonej strzały 451 z silniczkiem benzynowym hmmmm i nie znalazłem w nim turbiny :(
szklany dach, dodatkowe zegary, halogeny, elektryczne szyby i lusterka, czerwony w środku, aluski, klima, itp... to początek a co będzie dalej? hmmm zobaczy na co pozwoli czas no i oczywiście środki Smile

[Obrazek: c319607214.jpg]
[Obrazek: c319607213.jpg]
[Obrazek: c319607212.jpg]
[Obrazek: c319607211.jpg]
[Obrazek: c319607218.jpg]

Autko chyba klubowe, bo ma naklejeczki na przodzie z nazwą klubu i adresem strony.

Bardzo Was proszę o pomoc przy ewentualnych moich pytaniach, bo dopiero się uczę 451.

Szerokości

aaaa to może tak przy okazji:

jak zrobić aby po odpaleniu autka domyślnie skrzynia ustawiała się na pełen automat? nie mogę tego wyczaić i za każdym razem muszę nacisnąć guziczek bo rozpoczynam jazdę na trybie manualnym.

czy z bocznych kratek od nawiewu tak delikatnie dmucha powietrze nawet przy maksymalnych obrotach czy u mnie jest coś nie tak?

Pozdrawiam
tommy


RE: tommy Wrocław - Nygus - 31.01.2014

Żeby przejść w tryb auto trzeba wcisnąć właśnie ten guziczek. Niema innej opcji Very happy Zawsze po odpaleniu i wrzuceniu biegu jest manual.


RE: tommy Wrocław - Kovval - 31.01.2014

tommy, czy ten gosciu od którego kupiłeś czerwoną strzałe nie ma przypadkiem na stanie jeszcze jednego 451 cabrio niebieskie?


RE: tommy Wrocław - tommy_vip - 31.01.2014

dokładnie to ten sam. kupiłem go w Bełchatowie i tam też stoi w komisie ten cabrio o którym mówisz


RE: tommy Wrocław - tommy_vip - 03.02.2014

doposażanie czas zacząć Smile
na pierwszy ogień przyszedł schoweczek

[Obrazek: $(KGrHqZ,!oQFHdmQw1M(BR4DqcHcR!~~60_3.JPG]

i takie mam szybkie pytanie. jak jest z jego montażem? czy bardzo skomplikowany? Może istnieje jakiś manual jak się za to zabrać aby nic nie połamać?

muszę wymienić też
- tulejki stabilizatora
- łączniki stabilizatora
dzwoniłem do intercarsu i nie mają czegoś takiego na stanie a i z zamówieniem może być ciężko :( gdzie zaopatrujecie się w takie gadżety jak zachodzi potrzeba? SC?

z góry dzięki


RE: tommy Wrocław - Kanapa - 03.02.2014

Na zamienniki do 451 jeszcze chyba za wcześnie.
Masz chyba działające SC we Wrocławiu.
Opinie o tamtejszym serwisie były takie se ale części powinni umieć sprzedać Wink.


RE: tommy Wrocław - Nygus - 03.02.2014

Aby zamontować schowek musisz wyjąć dwa kołki które obecnie siedzą podsufitce przegrody którą masz. Musisz zdemontować dolną deske łącznie z skrajnymi plastikami "rombami" ja je tak nazywamSmile i jak to zrobisz odkręcasz 4 śrubki wyjmujesz wnękę i w jej miejsce wkładasz schowek przykrecasz na te same śrubki, wkładasz kołki i montujesz deskę dolną i plastiki i banan na gębie zapewniony Very happy

(03.02.2014, 18:25)tommy_vip napisał(a): doposażanie czas zacząć Smile
na pierwszy ogień przyszedł schoweczek

[Obrazek: $(KGrHqZ,!oQFHdmQw1M(BR4DqcHcR!~~60_3.JPG]

i takie mam szybkie pytanie. jak jest z jego montażem? czy bardzo skomplikowany? Może istnieje jakiś manual jak się za to zabrać aby nic nie połamać?

muszę wymienić też
- tulejki stabilizatora
- łączniki stabilizatora
dzwoniłem do intercarsu i nie mają czegoś takiego na stanie a i z zamówieniem może być ciężko :( gdzie zaopatrujecie się w takie gadżety jak zachodzi potrzeba? SC?

z góry dzięki

Dostępne w intercarsie.


RE: tommy Wrocław - tommy_vip - 03.02.2014

wielkie dzięki za info zatem w weekend postaram się zamontować to cudo Smile

dzisiaj przeglądając forum natknąłem się na swój temat z 2008 roku ... jak ten czas leci
http://smartklub.pl/t-smart-tommy-ego


RE: tommy Wrocław - tommy_vip - 07.04.2014

Mam do Was prośbę... potrzebuję dorobić sobie odrobinę lakieru do mojej czerwonej Carrery i nie za bardzo wiem jaki mam kod lakieru paneli. Na naklejce na ramie są niby jakieś dwa symbole ale nie wiem czy to jest to i czy zostanie to prawidłowo rozszyfrowane w mieszalni :/

EB2 EAY


RE: tommy Wrocław - Nygus - 07.04.2014

EB2 to kolor tridonu a EAY to kolor czerwony paneli.


Menu