smartklub.pl
[S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Sprzedam (http://smartklub.pl/f-sprzedam--81)
+--- Wątek: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne (/t-s-450-poduszka-kierownicy-tylna-klapa-inne--11659)

Strony: 1 2


[S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 02.02.2014

Mam do sprzedania tylne poszycie klapy bagażnika - odcień malinowy- 40zł, wypełnienie, rama, zawiasy, zamki, wytłoczenie klapy niebieskie (mocno porysowane, brak pęknięć)< cena do ustalenia. Poduszki kierownicy niebieskie, mam dwie sztuki po 40zł sztuka.
Dwie kierownice, pierwsza sztuka mocno zjechana, druga niemal idealna, ale ma ślad po papierosie czy czymś- cena 10zł lub 30zl za drugą.
Felgi stalowe komplet z widocznymi rdzawymi nalotami, opony przednie szmelc, tylne zużyte 50%- cena za felgi bez opon 120zł. Prędkościomierz stan bdb przebieg jak dobrze pamiętam coś koło 140.000- cena 40zł.

W późniejszym terminie dostępny będzie obrotomierz do 451 - na części, do naprawy.

Zamieszczam część zdjęć, niestety za ciemno było żeby cyknąć wszystkie.
Dla zainteresowanych czymkolwiek zrobię porządne fotki, te aktualne proszę traktować jako poglądowe Wink


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 05.02.2014

Dodatkowo mam do opchnięcia głośnik fabryczny wymontowany z tuby, drugi niestety nie jest w pełni sprawny.
Cena za głośnik 30zł.


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 10.02.2014

Prędkościomierz sprzedany.


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 03.03.2014

Do sprzedania:
oba fotele, rączki wewnętrzne drzwi i welurowe wstawki, welurowa część kokpitu, Jak ktoś chce to kierownica w bdb stanie, bez taśmy ale z poduchą. Wszystko w kolorze niebieskim. Stan foteli bardzo dobry, czyste, nie poprzecierane, nie podziurawione. Cena za wszystko 300zł Jak ktoś chciałby sobie wnętrze zmienić to jak znalazł.
Fotki tutaj > http://smartklub.pl/t-lazy-smart?pid=94156#pid94156
---------------------------------------------
Mam też obudowę tylną kierownicy, półkę bez miejsca na przełącznik otwierania tylnej klapy, mam oba schowki bagażnika wyjęte z cabrio, mam konsolę środkową niebieską z szufladą, regulatory nawiewu. W sumie mam większość plastików, nie mam jedynie plastikowego poszycia wewnętrznego drzwi. Ceny za pozostałe części do ustalenia, dodam że te mogę taniutko zbyć.


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 30.07.2014

Pilnie opchnę niebieskie fotele<> uwaga cena łączna za dwa 100PLN !!!!, rama w dobrym stanie, tapicerka nie jest idealnie fabrycznie idealna Wink posiada zauważalne ślady używania.
4 felgi stalowe, w stanie użytkowym lecz posiadające rdzawe wykwity cena za 4 sztuki 80zł.


Promocja obowiązuje do wyburzenia pomieszczenia gdzie owe przedmioty znajdują się Sad, później nie gwarantuję dobrego stanu.

Dzwonić i zaklepywać 602-462-015. Ze względu na mega niską cenę odbiór tylko osobisty lub za pośrednictwem znajomego. Nie pakuję, nie kombinuję. Fotele są osłonięte worami więc zbytnio się nie usmarowały.


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 20.10.2014

Zima się zbliża.
Mam dwa komplety felg stalowych do sprzedania, opony trupy, lub takie se.
Pasują do 450.
Cena za jeden komplet 80zł lub 100zł za ładniejsze.
-----------------------------------------------
Fotele z niebieskim poszyciem, niebieska tapicerka drzwi i niebieskie podszybie łącznie za 200zł !!!!! jak by ktoś sobie chciał kolorek zmienić. W jednym fotelu kilka klipsów od tapicerki odczepiłem, bo chciałem coś sprawdzić.

Mechanizmy obu lusterek manualne cena za komplet 30zł.

------------------------------------------------
W rozliczeniu przyjmę:
Lampy przednie do 450 - przedlift. Do lamp potrzebne mi metalowe podpórki - obie.
Zbiorniczek płynu hamulcowego, teleskopy gazowe do tylnej klapy, ewentualnie pasek alternatora do wersji bez klimy, regulator luzu na tył bo mam jeden zgruzowany.


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - garbaty - 25.10.2014

Lazy. mam lampy, trochę pośrupane z zewnątrz i w jednej połamane górne mocowanie. Przydadzą się?


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 25.10.2014

Jak w korpusach dziur nie ma to biorę Beer
Szkła mam ładne w starych.


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - smietek - 13.04.2015

Cześć a masz jeszcze letnie oponki...


RE: [S] 450 poduszka kierownicy, tylna klapa,inne - LAZY. - 13.04.2015

Nie posiadam opon nadających się do użycia.


Menu