smartklub.pl
Polowanie na okazje - Smart ! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Okazje i absurdy cenowe, zakupy grupowe. (http://smartklub.pl/f-okazje-i-absurdy-cenowe-zakupy-grupowe--112)
+--- Wątek: Polowanie na okazje - Smart ! (/t-polowanie-na-okazje-smart--11713)



RE: Polowanie na okazje - Smart ! - obwd-crash - 07.03.2021

Cabrio miało inne ukształtowanie czarnych ramion, były one mocno wygięte
[attachment=19567]

Coupe miało te ramiona prawie proste
[attachment=19568]


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - maciekpkow - 07.03.2021

Czyli ten bagażnik z ogłoszenia do czego jest? Bo raz piszesz że do cabrio a drugi raz że do coupe...


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - obwd-crash - 07.03.2021

(07.03.2021, 15:15)maciekpkow napisał(a): Czyli ten bagażnik z ogłoszenia do czego jest? Bo raz piszesz że do cabrio a drugi raz że do coupe...

Do cabrio.
Pokazałem zdjęcia dla  coupe, w celu porównania gdyby ktoś chciał zobaczyć różnice Wink


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - maciekpkow - 07.03.2021

No tak, na fotce wyżej to ramie zaznaczone strzałkami jest zakrzywione...
Lipa bo bym pojechał po niego...


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - maciekpkow - 07.03.2021

A wyprostować nie można? Laughing


Polowanie na okazje - Smart ! - Kanapa - 07.03.2021

(07.03.2021, 15:59)maciekpkow napisał(a): A wyprostować nie można? Laughing


To jest sztywny profil aluminiowy - wyginać raczej się nie da.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - raffa - 07.03.2021

Fajnie, że wypowiadają się wszyscy, którzy obejrzeli trzy zdjęcia...

Jeśli to jest ten bagażnik, który mi się wydaje (a jestem tego na 99% pewien, oglądałem go z bliska na żywo bardzo dokładnie przynajmniej dwa razy, podczas przebojów z moimi zakupami bagażnika, opisywanymi między innymi w wątku o moim smarcie), to jest bagażnik do coupé. Co moim zdaniem widać po uchwycie do mocowania pod sprężynę szyby widocznym na trzecim zdjęciu w ogłoszeniu. Kąt, z jakiego zostało zrobione pierwsze zdjecie nie oddaje wyraźnie kształtu profilu.

@maciekpkow dogadaj się z właścicielem, jeśli masz tu jechać specjalnie, to ja w ciągu miesiąca, max półtora będę jechać do Wawy większym samochodem, wtedy mógłbym go zabrać i Ci przywieźć.


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - maciekpkow - 07.03.2021

(07.03.2021, 17:45)raffa napisał(a): @maciekpkow dogadaj się z właścicielem, jeśli masz tu jechać specjalnie, to ja w ciągu miesiąca, max półtora będę jechać do Wawy większym samochodem, wtedy mógłbym go zabrać i Ci przywieźć.

Dzięki za propozycję, myślałem że po ostatnim "spięciu" walnąłeś focha Wink

Skoro pasuje do coupe to biorę Very happy w tygodniu podjadę, wybiorę się smartem, sprawdzę jak zachowuje się w trasie i on i ja Very happy Very happy Laughing


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - maciekpkow - 07.03.2021

Jeszcze niech ktoś potwierdzi: przy zamontowanym bagażniku nawet nie otworzymy szyby?


RE: Polowanie na okazje - Smart ! - raffa - 07.03.2021

(07.03.2021, 18:07)maciekpkow napisał(a): Dzięki za propozycję, myślałem że po ostatnim "spięciu" walnąłeś focha Wink

Skoro pasuje do coupe to biorę Very happy w tygodniu podjadę, wybiorę się smartem, sprawdzę jak zachowuje się w trasie i on i ja Very happy Very happy Laughing

Fochy to nie u mnie Smile Zadzwoń sobie i o wszystko dopytaj. I ustal szczegóły Smile Poproś o dodatkowe zdjęcia, które pokażą Ci stan mocowań itp Smile Żebyś miał stuprocentową pewność, co kupujesz Smile Tam brakuje m.in. klucza do zakręcania, co może być kłopotem. Ale nie musi.


Menu