smartklub.pl
Uwaga na oszusta - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Uwaga na oszusta (/t-uwaga-na-oszusta--11715)

Strony: 1 2


Uwaga na oszusta - adams - 07.02.2014

Chciałbym ostrzec przed gostkiem który handluje częściami na allegro,a tytuł jego to BMW6422. Sad


RE: Uwaga na oszusta - krzyss - 07.02.2014

Wiesz, bez opisania sytuacji to troche nie wiadomo o co chodzi...


RE: Uwaga na oszusta - adams - 07.02.2014

(07.02.2014, 10:45)krzyss napisał(a): Wiesz, bez opisania sytuacji to troche nie wiadomo o co chodzi...

Kupiłem od niego zamek drzwi prawych do roadstera.
,Facet zapewniał ,że z zamkiem jest wszystko ok.
Okazało się,że zamek miał ułamany zaczep linki i nie działał. Mad
Przed zakupem odpowiadał na moje maile natychmiast,a po zakupie nawet nie otwiera moich wiadomości. Taka to jest historia.


RE: Uwaga na oszusta - ŁYSY13 - 07.02.2014

Tempić takie hujnie .....Na ostro i ma boleć


RE: Uwaga na oszusta - obwd-crash - 07.02.2014

(07.02.2014, 10:57)adams napisał(a):
(07.02.2014, 10:45)krzyss napisał(a): Wiesz, bez opisania sytuacji to troche nie wiadomo o co chodzi...

Kupiłem od niego zamek drzwi prawych do roadstera.
,Facet zapewniał ,że z zamkiem jest wszystko ok.
Okazało się,że zamek miał ułamany zaczep linki i nie działał. Mad
Przed zakupem odpowiadał na moje maile natychmiast,a po zakupie nawet nie otwiera moich wiadomości. Taka to jest historia.

Zgłosiłeś to do serwisu Allegro ? Może rozstrzygną spór i chociaż odzyskasz kasę ??


RE: Uwaga na oszusta - adams - 07.02.2014

Tak tylko to był zakup poza allegro niestety.Zgłosiłem do nich że facet sprzedaje poza ich plecami.
Może to coś pomoże.


RE: Uwaga na oszusta - obwd-crash - 07.02.2014

(07.02.2014, 12:06)adams napisał(a): Tak tylko to był zakup poza allegro niestety.Zgłosiłem do nich że facet sprzedaje poza ich plecami.
Może to coś pomoże.

To jest tak jak z łapówką, winne sa niestety obydwie strony, dający i biorący, a tutaj kupujący i sprzedający Sad


RE: Uwaga na oszusta - adams - 07.02.2014

(07.02.2014, 13:24)obwd-crash napisał(a):
(07.02.2014, 12:06)adams napisał(a): Tak tylko to był zakup poza allegro niestety.Zgłosiłem do nich że facet sprzedaje poza ich plecami.
Może to coś pomoże.

To jest tak jak z łapówką, winne sa niestety obydwie strony, dający i biorący, a tutaj kupujący i sprzedający Sad

Moim zdaniem z tym porównaniem lekko przesadziłeś. Confused


RE: Uwaga na oszusta - LAZY. - 07.02.2014

Kupując świadomie poza serwisem łamiesz tak samo regulamin jak on- sprzedawca.
Druga sprawa że nie ma śladu po transakcji i wszelakie akcie typu : bo pójdę na policję jak mi kasy nie oddasz tu nie zadziałają. Jesteś w czarnej dup.e.


Odp: Uwaga na oszusta - foxsys - 07.02.2014

Wcale nie przesadził. Oboje jesteście siebie warci. Jeden oszukał drugiego a oboje do spóły oszukaliście Allegro. Więc totalnie nie kumam jaki trzeba mieć tapet, żeby teraz do nich lecieć na skargę.


Menu