smartklub.pl
XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, (/t-xii-ogolnopolski-zlot-milosnikow-marki-smart-19-22-06-2014-r--11889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Gantz - 16.06.2014

Tak jest. Jutro na sttonie zamieścimy najnowsze informacje dotyczące zlotu.
Gdzie, o której, kiedy ...
Widzimy się już w czwartek Smile)))


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - mozdzerka - 16.06.2014

Gdańsk się postaraSmile


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Jasio - 16.06.2014

A czy ktoś z woj. lubelskiego ewentualnie podkarpackiego się wybiera ?Very happy


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - wroneq - 17.06.2014

Być może ja z narzeczona będziemy jechali w czwartek z Lublina tak żeby ok 13:00 - 14:00 być w Sandomierzu


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Gantz - 17.06.2014

Drodzy klubowicze - uczestnicy zlotu.
Na pierwszej stronie tego tematu znajdziecie poprawiony i uzupełniony plan zlotu aktualny plan zlotu
Dzisiaj wieczorem podamy dodatkowe szczegóły dotyczące naszego spotkania.
Trasy przejazdu, miejsca gdzie będziemy jak również ważne informacje znajdziecie w poprawionym planie zlotu.
Pozdrawiamy Was serdecznie i już nie możemy doczekać się czwartku Smile


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - mozdzerka - 17.06.2014

Jako pierwszorazowy uczestnik takiego zlotu ( jak tak patrzę za się zlotu jako nazwanego formalnego jakiegokolwiek zlotu wogóle . wybaczyć proszę więc indolencję w temacie ) pytania oczywiście mam. (Chyba, że odpowiedzi są tajne to wycofuję:P}
- czy jeśli absolutnie nie umiem strzelać na strzelnicy czy wogóle a trafiać umiem jeszcze mniej niż strzelać to muszę być w piątek o 19 na strzelnicy żeby jechać na smartroad? I tak przyjdę, tylko czy muszę strzelać, stąd pytanie.
-na czym polegają sobotnie konkurencje zlotowe?


I jeszcze jedno pytanie mało do rzeczy- czy może ktoś planuje w sobotę po południu w stronę Lublina czy dalej na Bug lecieć, wspólników szukam, babcię muszę odwiedzić .No chyba, że mam mnie po śmierci straszyć jak tego nie zrobię, a już 98 wiosen piknęło, muszę uważaćWink


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Kanapa - 17.06.2014

Miejscowi może podpowiedzą. Z Wawy na Radom a dalej?


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Cassidy - 17.06.2014

A dalej Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Sandomierz Smile bardzo prosta trasa, dalej na światłach obok Kauflandu prosto, na rondzie trzeci zjazd i potem 2x światła prosto aż do bramy Opatowskiej tą drogą również dostaniemy się na rynek jadąc w prawo tak jak nas prowadzi droga.


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - mozdzerka - 17.06.2014

Dojazd -jadę za promykiem i Bożenką, jak się spóźnimy będzie wina śniadaniaWink)))
Powrót- obojętnie, byle maksymalnie po prostym z jak najmniejsza ilością benzyny trafić do celuWink ; spać mam u babci w Woli Uhruskiej, potem od świtu swoim żółwim rozpędem jakoś dam radę dotrzeć do domku....Musze w tej Woli zlądować w sobotę lub niedzielę przed dobranocką. Babcia szybko chodzi spać a i ja nie chcę kłopotu robić.. Pytanie było czy może ktoś jeszcze sobota czy niedziela w tym kierunku wraca..niech się odezwie wtedy.


RE: XII ogólnopolski zlot miłośników marki smart 19-22.06.2014 r, - Gantz - 18.06.2014

Więc zatem, wszystkim pierwszorazowym i tym co już nie raz mieli zmęczone twarze zlotowymi spotkaniami, kilka informacji, prósb i podpowiedzi:
- weźcie ze sobą CB (oczywiście jeśli macie) - to nam ułatwi ze sobą kontakt - na trasie smartroad używanie CB będzie zabronione Smile bo przecież chodzi o zabawę więc bez podpowiadania.
- bardzo proszę o słuchanie poleceń i przekazywanych informacji bo będzie nas dużo a chodzi o to, żeby sprawnie było i bezpiecznie
- wiemy, że strzelać nie każdy potrafi ale trzeba podjąc wyzwanie, spróbować i się sprawdzić - zabawa to zabawa. No chyba, że ktoś z powodu przekonań nie może wziąć broni do ręki.
- wspólne śniadania to informacja, że jemy je w hotelach gdzie mieszkamy. Nie biegniemy w piżamie do Kameleona jak śpimy w Karolinie bo tam nas nie ugoszczą Smile
- poruszajmy się z głową, tzn myślmy i uważajmy na drodze bo jak już pisałem będzie nas dużo i z tego co mi wiadomo nasza lista to tylko część zlotowiczów
- każdy smart otrzyma naklejkę na przednią szybę z numerem starowym i przez czas zlotu tą nomenklaturą numeryczną będziemy się posługiwać
To chyba najważniejsze sprawy więcej na żywca jak się spotkamy.
Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia


Menu