smartklub.pl
Witam :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam :) (/t-witam--12023)

Strony: 1 2


Witam :) - Adriang92 - 09.04.2014

Siemanko Very happy Jestem Adrian, pochodzę z okolicy Puław, wprawdzie smart nie jest mój tylko taty ale często sie nim bujam i zajmuje Laughing Jest to całe czarne CDI w wersi PURE, z jasnym środkiem i klimką Razz Do roboty troche jest bo był niedbany auto firmowe Crying Ale Wszystko da sie zrobić, jak narazie oprócz pełnego seriwsu poleciał układ hamulcowy, sprężyny przód po dorobieniu ścisku(standard zjedzone górne śruby) nowa micha i regeneracja pompy CR wykonana samodzielnie i inne pierdółki Razz Przyjdą wakacje to w planie rozebranie całości do gołego i zaprawki i zabezpieczanie Very happy Smark jest 3 autkiem w rodzinie sam mam a6 2,8q tata a4 3.0q, i powiem że pomimo małego serca smarcik daje rade Very happy


RE: Witam :) - RobsonWawa - 09.04.2014

Witaj, widzę ze doświadczasz tego samego zjawiska co wielu z nas .Duże stoją w garażach a maluszki ciągle zajmują naszą uwagę. Więc dobrej zabawy Very happy


RE: Witam :) - Adriang92 - 09.04.2014

(09.04.2014, 18:48)RobsonWawa napisał(a): Witaj, widzę ze doświadczasz tego samego zjawiska co wielu z nas .Duże stoją w garażach a maluszki ciągle zajmują naszą uwagę. Więc dobrej zabawy Very happy

Cześć Very happy Dokładnie tak, smark ma coś jednak w sobie, jak sie na niego patrzy to aż śmiać sie chce, szczególnie jak postawi sie go obok któregoś z audi Very happy Ale jazda to niezła zabawa, przyjemnie sie tym jeździ, a w zimie z odłączona trakcją dopiero była adrenalina Very happy Powiem tak łatiej bokiem postawić i utrzymać moje 1750kg z 4x4 niż tego bąbla Razz I fajna jest reakcja ludzi, nie ma os która by sie nie obejżała, i w ruchu inaczej traktują, tata lata do pracy nim to mówi że zawsze ktoś wpuści itd, jadać audi nie ma takiej opcji bo po co wpuszczać cebulka z audi Razz


RE: Witam :) - obwd-crash - 09.04.2014

Miłego Smart-owania Smile


RE: Witam :) - kasiunqa - 09.04.2014

Gdynia wita Smile


RE: Witam :) - DaSza - 10.04.2014

Pozdrowienia z Ursusa.


RE: Witam :) - Fireman - 10.04.2014

Macierzysz WITA i POZDRAWIA!!!


Witam :) - Juniorek - 10.04.2014

WWL wita i pozdrawia :p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Witam :) - ŁYSY13 - 10.04.2014

Łysy13 wita pozdrawia . Warszawa


RE: Witam :) - RobsonWawa - 10.04.2014

(09.04.2014, 18:59)Adriang92 napisał(a): i w ruchu inaczej traktują, tata lata do pracy nim to mówi że zawsze ktoś wpuści itd, jadać audi nie ma takiej opcji bo po co wpuszczać cebulka z audi Razz
Dokładnie tak jest. Szybko odczułem ten plus przy pierwszym smarcie, teraz poszedłem jeszcze dalej bo postarałem się o obce ale zarazem "neutralne" blachy i muszę przyznać że dzięki temu przemieszczanie się po Warszawie odbywa się całkiem sprawnie Smile
Nie mówiąc już o parkowaniu Smile


Menu