smartklub.pl
Kogo widziałem w Smarcie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Kogo widziałem w Smarcie (/t-kogo-widzialem-w-smarcie--1203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Boss - 07.04.2008

Cytat:kmalinek napisał(a):
A ja czasami w Ostrowie Wlkp. widuje nowego f2 Smile Ostatnio udało mi się nawet obok niego zaparkować Smile) Zobaczcie sami.. Pozdrawiam właściciela Smile)

[img]

[Obrazek: c8e221d4397e217cmed.jpg]

Ten nowy Ft to jak wypisz wymaluj mojej żony.
Ciekawe skąd on takie felgi wytrzasnął, bo oryginalne są nieco inne.


Re: Kogo widziałem w Smarcie - salem - 07.04.2008

u mnie w mieście smart to rzadkość ostatnio widziałem u siebie pod ratuszem f2 niebiesko-srebrny na tablicach (chyba )gsw
Pozdrawiam


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 08.04.2008

Cytat:Boss napisał(a):

Ten nowy Ft to jak wypisz wymaluj mojej żony.
Ciekawe skąd on takie felgi wytrzasnął, bo oryginalne są nieco inne.

Boss, Twoja żona też ma tak gangstersko przyciemnione szyby ? Very happy


Re: Kogo widziałem w Smarcie - PKO - 08.04.2008

Cytat:Maliinecka napisał(a):
Witam!

Ja jestem z Rzeszowa i mam black fortwo ale nie widzialam twojej bestii, jedziesz na zlot? bo zbieram grupe ktora wyrusza z rzeszowa i okolic


Rzeszow?? a jakie litery macie na taflach??

pozdr


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 13.08.2008

Smart z Katowic oklejony chyba reklamą apteki ALLECCO jest może taka osoba w smart klubie ? Jechał ze mną z Katowic do Bytomia około godziny 21 Smile


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 14.08.2008

Przebywam w zakopcu na urlopie.... spotkałem tu 2 nowe smarty FT w koloże czarno żółtym, jeden w tych samych kolorach stary model, oraz 3 smarty loteriady oklejone..... a jak wpisze na forum zakopane to niestety nikogo z zakopca tu nie ma pozdroooo Laughing


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 14.08.2008

Parę dni temu ze stacji JET naprzeciwko ośrodka postepu technicznego koło telewizji katowickiej wyjeżdżał czarny smart FT na przywozowych hitlerowskich tablicach rej. pomachałem i odmigał ... Wink.


Re: Kogo widziałem w Smarcie - monkrasek - 14.08.2008

A ja widziałam we wtorek na parkingu Alfa Centrum calego srebrnego zaparkowanego tuż przy jednym z wejść.
Wczoraj natomiast, na tyłach poczty przy Sychty we Wrzeszczu - srebrno-stalowego z niebiesko-pomaranczowym wnętrzem.
Stały samotnie - właścicieli w pobliżu nie stwierdzilam Sad


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Sebartus - 14.08.2008

Ja wczoraj miałem okazje minąć w Krakowie 2 Smarty jeden przed liftem czerwono-czarny, a nr 2 to F2 II czerwono-srebrny Laughing


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 15.08.2008

Tomek a Ty nie znasz tego kogoś ze smarta ? czerwono-srebrny z reklamą apteki dziś znów jechaliśmy razem Smile muszę kiedyś zatrzymać ich i pogadać poznać zaprosić do klubu Smile


Menu