smartklub.pl
Kogo widziałem w Smarcie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Kogo widziałem w Smarcie (/t-kogo-widzialem-w-smarcie--1203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 15.08.2008

W ZAKOPANEM WYCHACZYŁEM PIZZERIE CO ROZWOZI ŻARCIE 3 NOWYMI SMARTAMI..... dZIELNE SAMOCHODZIKI W TYCH GÓRACH Laughing


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 15.08.2008

Cytat:krzysf82 napisał(a):
Tomek a Ty nie znasz tego kogoś ze smarta ? czerwono-srebrny z reklamą apteki dziś znów jechaliśmy razem Smile muszę kiedyś zatrzymać ich i pogadać poznać zaprosić do klubu Smile


Nie znam, generalnie oprócz klubowiczów z którymi się spotkałem to nie znam nikogo. Cala zajomośc kończy sie na machaniu i miganiu światłami.


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Sebartus - 15.08.2008

Tomek Ty na zlocie miałeś tego smarta zielono srebrnego ( limitowana edycja ) z czarną skóra i podgrzewanymi fotelami Laughing ?


Re: Kogo widziałem w Smarcie - salem - 15.08.2008

ja od kilku dni mijam sie z smartami z loteriady migamy swiatlami lub wlasnie machamy sobie


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 15.08.2008

Cytat:Sebartus napisał(a):
Tomek Ty na zlocie miałeś tego smarta zielono srebrnego ( limitowana edycja ) z czarną skóra i podgrzewanymi fotelami Laughing ?


Wszystko sie zgadza tylko bez skórySmile. Klorek rzeczywiście rzadko spotykany .... w SC twierdzą, iz podobno jeszcze jedentaki sprzedali we Wrocku i jeden w Gadańsku. Wersja passion-grandstyle cokolwiek to oznacza. Tak czy owak widziałem takiego rok temu na zlocie w Zell na hitlerowskich blachach i kiedyś jadąc do Tychów miąnłem takiego na makaroniarskich numerach.


Re: Kogo widziałem w Smarcie - monkrasek - 15.08.2008

Dzisiaj kolo 15:00 wyprzedził mnie żółty Smart na początku ulicy Wojska Polskiego w Gdańsku. Fajny ten żółty kolor - szczególnie w tak ponury dzień jak dzisiaj!


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 16.09.2008

Dzis wyprzedzałem czerwonego F2 przed FLmiedzy Brodnicą a Nowym miastem lubawskim ale kierowiec jakis nie kumaty... chyba nie kocha smartka Suprised Suprised


A w Lidzbarku Warminskim mijałem smartka z mojego miasta ładnie sobie pomachalismy Laughing Laughing


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 18.07.2009

16ego lipca w miniony czwartek w godzinach późnopopołudniowych ok 18.30 przy wjeździe do Częstochowy od strony Piotrkowa wyprzedzałem 451 z białymi panelami i srebrną ramą na czestochowskich blachach, którego prowadzil brunet w ciemnych okularach z blondynką z jako pasażerem ... i ten dureń co jechal obok Ciebie w srebrnym samochodzie z niebieskimi napisami na bokach przez jakiś czas to byłem ja EL PABLO ... blondynka zwróciła uwagę a Ty nie wzruszony ... a gdzie tam Very happy Wink


Re: Kogo widziałem w Smarcie - piotr_983 - 18.07.2009

Tomku ja bym się cieszył że blondynka zwraca na mnie uwagę a nie.....


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 18.07.2009

ja tez ostatnio mialam okazje spotkac kilka smartkow we wloclawku z jednym wlascicielem rozmawialam nawet chwile i powiedzial ze sie zaloguje u nas na stronce ale nie wiem jak to bedzie
a babka z granatowego smartka nawet mnie nie zauwazyla... ja wiem ze ja to taka mala dzieczynka jestem ze czasem ciezko mnie zauwazyc Wink Wink Wink


Menu