smartklub.pl
Kogo widziałem w Smarcie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Kogo widziałem w Smarcie (/t-kogo-widzialem-w-smarcie--1203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 27.02.2008

Tomek tez często widzę kolesia z rejestracją YYY Very happy


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Boss - 29.02.2008

Dzisiaj w Olsztynie pojawił się nowy Smart, model z roku 2007, biały z czarnym tridonem. Rejestracja zaczynała się od WB....
Przez chwilę jechał za moją żoną na ulicy Piłsudskiego. Takie pojawienie się dwóch Smartów, i to w dodatku najnowszych modeli, jeden za drugim, niewątpliwie musiało być zjawiskiem nadprzyrodzonym Very happy
Ja też widziałem go rano, jadąc do pracy. Wynika stąd, że kierowca urządził sobie przejażdżkę ulicami miasta i dał się zauważyć w wielu miejscach.


Re: Kogo widziałem w Smarcie - sewcio - 29.02.2008

Cytat:Tomek napisał(a):
A ja sie kurna niepokoję, bo co kogos widze w smarcie i mu macham to ma minę jakby ktoś mu ... no. Ostatnio widziałem gostka z tablicami YYY ale jakoś Smile.Życie Smile

To dziwne, bo ja co widzę kogoś, to nawet zatrąbię albo błysnę światłami i macham, to mi zawsze odmachują, tylko że zawsze trafiam na kobietki Laughing
Nie martw się, jak się spotkamy na drodze, to Ci pomacham Very happy


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 29.02.2008

W moim pięknym mieście (Bartoszyce) jeżdzą dwa F2 jeden moj a drugi to najnowszy model czy owa pani jest na tym forum?Smile


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 02.03.2008

o wlasnie u mnie tez jest podobnie w leczycy widuje ostatnio innego smarciarza kolezanka mi mowile ze go zna a moze jest tu Smile


Re: Kogo widziałem w Smarcie - piotr_983 - 03.03.2008

Tomek co się dziwić, jak łysy macha trzeba uciekać Smile inni jakoś nie mają jakiś takich problemów jak Ty Smile Spróbuj użyć jakiegoś smarowidła, albo maści na łysinę może pomożeSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile


Re: Kogo widziałem w Marcie - Gość - 03.03.2008

Cytat:autor Tomek w 2008/2/21 23:59:18

A ja się kurna niepokoję, bo co kogos widze w marcie i mu macham to ma minę jakby ktoś mu ... no. Ostatnio widziałem gostka z tablicami YYY ale jakoś Smile.Życie Smile
Z przykrością mogę potwierdzić to co napisał Tomek. W Lublinie jest kilka Smartów ale obserwując forum to i "tamto" nie widzę aktywnych forumowiczów z tego właśnie miasta...
Przypuszczam, że brak odruchów "Smarciarza" spowodowany jest faktem bycia chwilowym użytkownikiem tego samochodu a nie byciem jego właścicielem... Wiele Smartów kupowanych jest do firm wyłącznie po to, aby reklama na nim będąca była zauważona przez zdecydowaną większość ludzi... bo jak się nie oglądnąć za Smartem....
Sądzę, że tu jest "pies pogrzebany"...


Re: Kogo widziałem w Marcie - PieQt - 05.03.2008

odkąd kupiłem swojego smarta - to w Wawie jest ich zatrzęsienie i rzadko da radę spotkać kogoś, kogo można pozdrowić. Najczęściej są to jacyś wkurzeni przedstawiciele, którzy gdzieś śmigają Wink

więc im bardziej smart bezie powszechny, tym mniej będzie użytkowników forum na drogach w smartach


Re: Kogo widziałem w Smarcie - PKO - 05.03.2008

Wejherowo Smile
ja mialem smarta jako 4-rty a teraz jezdzi ich bardzo duzo,
ale ma blizniaka ktorego czesto widuje i pozdrawiam (czarno granatowy) pozdr Very happy


Re: Kogo widziałem w Smarcie - Gość - 07.03.2008

Piotruś, przecież wiesz że to by mmnie mogło zabićSmileSmile i to ze czterdzieści razy SmileSmileSmile ale jesli tak mówisz to spróbuję .... a jeśli ktoś mi odmacha to sprezentuję Ci to smarowidło w pojemniku XXLSmileSmileSmileSmile.


Menu