smartklub.pl
12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge (/t-12-zjazd-smartow-w-erzgebirge--12038)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - mozdzerka - 13.08.2014

Zainteresowana cały czas, ale określić się będę mogła dopiero parę dni przed zlotem, czy to wykonalne...Gdyby tak to zorganizuję nocleg we własnym zakresie, a z toru trudno odpadam .
I tak bym Was wszystkich wyścigła moim FerrariVery happy


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - Andreas - 14.08.2014

Oczywiście jeśli ktoś dopiero w ostatniej chwili zdecyduje się przyjechać i na własną rękę szukać noclegu, również może liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.

To samo jeśli chodzi o tor - to, że ktoś się teraz nie zgłosi, bo nie wie, czy przyjedzie czy po prostu się jeszcze zastanawia, nie oznacza, że z toru nie będzie mógł skorzystać, jeśli jednak będzie później chciał. Tak jak pisałem - minimum 25 aut musi się w najbliższym czasie zgłosić, żebym wogóle mógł ten tor wynająć. Jeśli później dołączą kolejne, to tylko lepiej dla wszystkich, bo koszty się rozłożą.


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - obwd-crash - 24.08.2014

(14.08.2014, 22:06)Andreas napisał(a): Oczywiście jeśli ktoś dopiero w ostatniej chwili zdecyduje się przyjechać i na własną rękę szukać noclegu, również może liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.

Mogę potwierdzić oficjalnie swój przyjazd.
Hotel już zarezerwowałem, kilka km od hotelu podanego przez Andreasa - w miejscowości Stollberg. Może przed samym zlotem znajdzie się jeszcze coś bliżej, ale ostatecznie to tylko nocleg Smile


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - mozdzerka - 24.08.2014

U mnie nadal nie wiadomo... W tym lub przyszłym tygodniu się okaże, czy mogę(:


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - Andreas - 28.08.2014

@ obwd-crash: no fajnie Smile

@ modzerka: bez stresu Wink Mamy nadzieję, że dla Ciebie.

Teraz rejestracja od 125 samochodów.....


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - mozdzerka - 01.09.2014

Niestety, nie będę mogła się pojawić, bo nawet nie egzamin tylko niespodziewanki rodzinne nie dadzą(:


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - ŁYSY13 - 01.09.2014

Dominika dawaj z nami


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - obwd-crash - 01.09.2014

Posiadam wolne miejsce w aucie i zarezerwowany hotel dla 2 osób (2 osobne łóżka).
Jest może ktoś chętny na pasażera w drodze i na uczestnika na miejscu ?
Koszt hotelu dla 1 osoby na 2 noclegi bez śniadań 36€.
Przejazd gratis.
Ze względu na możliwość darmowej rezygnacji z rezerwacji tego pokoju, powyższa oferta ważna tylko do 4 września br. do godziny 22.
Wyjazd w piątek 12 września br. około 8 rano.
Trasa przejazdu: Bydgoszcz - Gniezno - Poznań - Świecko - niemieckie drogi, powrót w odwrotnej kolejności.


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - mozdzerka - 01.09.2014

@Łysy nie mogę, mamcia niespodziewanie na operację idzie więc tu siedzieć muszę. Siła wyższa(:


RE: 12 Zjazd Smartów w Erzgebirge - LAZY. - 01.09.2014

(01.09.2014, 19:26)obwd-crash napisał(a): Posiadam wolne miejsce w aucie i zarezerwowany hotel dla 2 osób (2 osobne łóżka).
Jest może ktoś chętny na pasażera w drodze i na uczestnika na miejscu ?
Koszt hotelu dla 1 osoby na 2 noclegi bez śniadań 36€.
Przejazd gratis.
Ze względu na możliwość darmowej rezygnacji z rezerwacji tego pokoju, powyższa oferta ważna tylko do 4 września br. do godziny 22.
Wyjazd w piątek 12 września br. około 8 rano.
Trasa przejazdu: Bydgoszcz - Gniezno - Poznań - Świecko - niemieckie drogi, powrót w odwrotnej kolejności.


To jest weekendowy zlot? w Poniedziałek powrót czy jeszcze w Niedzielę?
Rozważam twoją propozycję gdybyś zechciał gadułę zabrać Beer


Menu