smartklub.pl
Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? (/t-prosimy-o-wyznanie-czy-ktos-z-smart-forum-nosi-rozowe-koszule--1228)



Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - Gość - 19.08.2007

Na wstepie prosimy waflo jako zamieszkujacego uk o nie wypowiadanie sieSmile
Chodzi oczyswiscie o nas...facetow
waflo wie o co chodzi to tylko taka typowa ankieta masz brabusa jezdzisz szybko czy wolno???
Chcemy tylko sprawdzic czy rozowy kolor ma cos wspolnego z predkoscia oczywiscie nie wymagamy od nikogo brawury po prostu chcemy wiedziec czy szybciej jezdzisz w bialej, czarnej, czy tez w zoltej, rozowej, niebieskiej???to tylko z tesknoty za krajem zapomnialem juz jak tam kozaki jezdza ale mam porownanie tutaj i wiem, ze kolor koszuli, pochodzenie etniczne zalezy od stylu jazdy wiec...notabene maja zajefajne drogi, jeszcze lepsze fury nie wiem czy ktos mi uwierzy(wali mnie to)ale widzialem veyrona na uk tablicach o 2giej w nocy na m1 southband masssakra gdybym ja mial taki wozek nie ma mozliwosci abym wyjechal nim na ulice by jakis turek wjechal mi w tylekpusty tor to maks na co bym sobie pozwolil
, niestety kierowcy z nich marniiiii kto by pomyslal, ze w kraju deszczu wszyscy zwalniaja gdy pada deszcz???dziwne a jak snieg spadnie to juz terrrrror komunikacyjny po sniegu nie da sie jechacSmile zabawne czyz nie??? wracajac do tematu to prosze o szczere odpowiedzi...pozdrowienia z deszczowego kings langleySad


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - waflo - 20.08.2007

Well, Lofty_UK chodz smigam na codzien pod krawatem to rozowa koszula nie znalazla miejsca w mojej szafie...i moj ubior nie wplywa na predkosc jazdy. Wiekszy wplyw ma na to paliwo jakie zatankowalem...Vpower = Vspeed Wink


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - Gość - 20.08.2007

Nooo Waflo shell najlepszy ja tez caly chory jestem jak musze na bp zatankowacSad z tym ubiorem to jest tak moj kumpel Brian jak pod krawatem to jezdzi jak ciotunia a jak na luzaka i do tego w weekend to szatan nie ten sam czlowiekSmile


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - waflo - 20.08.2007

No jazda z gazem do dechy pod krawatem troche nie wypada...co innego w "stylowym" dresie Wink)
Ja juz chyba z tego wyroslem z racji wieku wiec zazwyczaj jeszcze spokojnie (wg mojej oceny, inny moga to inaczej oceniac) ale czasem palma mi odbija.
Planuje kupic tylnonapedowego smigacza z wielkim silnikie i wykupic sobie dostep do Silver Stone...wowczas bedzie mozna poszalec Smile


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - Gość - 20.08.2007

Hehe juz to przerabialem mialem 200sx na zakutym silniku i turbine wielkiej jak od ciezarowki jaral papcie na kazdym biegu i raczej nie dalo sie bez poslizgu ruszyc czy wziasc zakretu ale zabawa byla przednia dopoki silnik nie eksplodowal...


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - kmalinek - 20.08.2007

Fiu fiu czego ten kolega Lofty nie miał Smile


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - jaqub - 20.08.2007

ja smigam w hawajskich koszulach o roznych barwach...
idealnie sie komponuja z FT cabrio Very happy


Re: Prosimy o wyznanie czy ktos z smart forum nosi rozowe koszule??? - Gość - 21.08.2007

Nio na autach stracilem najwiecej kasy mieszkam w angli trzy lata i smart jest moim 12!!! samochodem jak dzwonilem do ubezpieczalni to juz wiedzieli po co i pytali sie tylko co tym razem?Smile i nawet sprawdzali mnie w podatkowym czy czasem handlarzem nie jestem hehehe, ale mysle ze od kiedy mam smarta to skoncze z furami i moze znowu zaczne zjezdac na rowerkach adrenalina 100% wieksza niz 200sx tylko czasem gnaty bolaSmile
Ps. tak pozatym to safrane biturbo bardziej potrafilo zjezyc wlos na glowie niz 200sx ale do driftu sie nie nadawaloSad


Menu