smartklub.pl
[450] Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: [450] Smart czy warto - Kraków-Wieliczka (/t-450-smart-czy-warto-krakow-wieliczka--12353)

Strony: 1 2 3


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - Anka29 - 10.07.2014

Zakładając , ze z silnikiem wszystko ok z opisu z ogłoszenia i wyglądu peklnięcia na błotnikach itp jaką cenę można by za niego zaproponować?


Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - frygi - 10.07.2014

Ja na twoim miejscu jeszcze pogadał bym ze spysiem92. Auto widziałem na tegorocznym zlocie i wyglądało ok. Ma dodatkowe wyposażenie ( zegar, obrotomierz, zestaw sound) no i to jest CDI ( ja bym wybrał to niż benzynke).Cdi jeździ całkiem fajnie i niewiele pali Wink Chyba że dieselka wykuczasz


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - kuri3 - 10.07.2014

On chce 9k za 2002 rok to jest dopiero rozbój w biały dzieńWink


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - frygi - 10.07.2014

Zawsze można przedstawić swoją cenę i negocjować Rolleyes


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - Anka29 - 11.07.2014

No dobrze mam pytanie czy znajdzie się jakiś zyczliwy i niezykle uczynny uztkownik forum z Krakowa który mógłby zerknąc swoim fachowym okiem na to auto?


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - RYCHOMR - 11.07.2014

Mieszkam w Krakowie, ale uważam że szkoda sobie nim głowy zawracać. Ten smart to totalny golas, bez dodatków typu szklany dach, klima, automat.Na dodatek benzyniak ! Zdecydowanie nie polecam !


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - wroneq - 11.07.2014

(11.07.2014, 12:44)RYCHOMR napisał(a): Mieszkam w Krakowie, ale uważam że szkoda sobie nim głowy zawracać. Ten smart to totalny golas, bez dodatków typu szklany dach, klima, automat.Na dodatek benzyniak ! Zdecydowanie nie polecam !

A ja bym go tak całkiem nie skreślał tylko użył powyższych argumentów do mocnego negocjowania ceny. Nie każdy potrzebuje auta z bogatym wyposażeniem a jeżeli przebieg ma realny to jeszcze sporo powinien pojeździć zanim silnik będzie wymagał remontu.


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - D1-Pati - 11.07.2014

Najlepiej wyślij go do mechanika w krakowie > uzgodnij koszt ze sprzedającym np: podzielcie się kosztem przeglądu po połowie czyli po 75zł od łeba i będziesz dokładnie wiedziała co z tym autem jest nie tak Smile Podaje numer: 500773665 - specjalista od smartów. Raz jeszcze powtarzam że jeżeli sprzedający nie ma nic do ukrycia to pójdzie na taki układ - jeżeli nie to nawet nie zawracaj sobie nim głowy. Smartów na tyle dużo że jest z czego wybierać!


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - kuri3 - 11.07.2014

Ciekawe który sprzedający zgodzi się na podzielenie kosztówWink haha


RE: Smart czy warto - Kraków-Wieliczka - D1-Pati - 11.07.2014

Pewnie ten któremu zależy na sprzedaży swojego auta ^^


Menu