smartklub.pl
COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... (/t-cos-wiadomo-o-zlocie-w-poznaniu--1244)

Strony: 1 2


COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - Gość - 06.09.2007

hej. mam pytanie czy cos wiadomo na temat spotkania w Poznaniu, jak było mówione wczesniej na forum ?? :-?


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - kmalinek - 06.09.2007

Ja wiem tyle ze było by suuper jak by wypaliło...


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - Gość - 06.09.2007

Kurde cos ciezko nam te zloty zrobic. ;(


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - All-capone - 07.09.2007

no to nich każdy z osobna sie zleci - tak będzie sprawniej Smile


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - kamill - 07.09.2007

a czy nie mozemy ustalic od nowa jakiegos terminu i miasta i wszyscy sie spotkac na jakims duzym placu ? zawsze sami mozemy cos zorganizowac....moze maly grill itp.male wyscigi...


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - kmalinek - 07.09.2007

Wyścigi... hmmm zabrzmiało groźnie Very happy


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - paulina182 - 07.09.2007

Propozycja zroganizowania jakiegos zlotu w tym roku nie pojawia sie pierwszy raz. Tylko do tej pory nikt nie zaproponowal czegos konkretnego. Kazdy oczekuje tylko ze ktos powie kiedy i gdzie(zawsze znajdzie sie ktos komu nie bedzie pasowac) i ze wszystko bedzie gotowe. Taki zlot nie jest latwo zorganizowac. Kazdy z nas mieszka w innym miescie, co wiaze sie ze zorganizowaniem noclegu dla tych spoza miasta, w ktorym odbedzie sie zlot. Trzeba tez zajac sie zaplanowaniem jakis atrakcji, bo samo haslo spotkajmy sie na jakims placu nie ma sensu - pojawia dwa czy trzy samochody i tyle. Robienie ankiety z propozycja miejsca i czasu tez nie ma sensu zawsze komus cos nie pasuje. Smarciarze, ktorzy pojawili sie w Zell am See byli chetni i pelni zapaluSmile Mam nadzieje ze on nie zgasl i ze jezeli juz cos ustalimy to chetnie pomagaSmilejezeli ustalimy...Chetnie poznalabym nowych smarciarzy osobiscieSmile i mam nadzieje ze niedlugo dojdziemy do czegos konkretnego wspolnie i zorganizujemy jakas fajna dwudniowa impreze smarciarzySmile

pozdrawiamSmile


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - Gość - 08.09.2007

Brawo .... :PaulinkaSmileSmile.... a skoro wspomnialaś Bastek coś mówil, że sie kroi taka mozliwość gdzieś kolo Was w pensjonacie?!SmileSmile To prawie środek Polski więc jak koms nie będziepasować to wszystko jasne Smile... a w drugiej polowie wrzesnia ma być cieplo SmileSmile. My z Violą już jestesmy na tak .. tylko gdzie przesłać kasiorkę i już .. dzialamy .....Myślę, że inni tez się chętnie podlączą SmileSmile.Jak ktoś może i chce to myslę że najlepiej od tego zacząć.kosztorysik, konto do przelewu i .... muzyka gra SmileSmile. Kto nie wpłaci nie marudzi i nie jedzie SmileSmile


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - Gość - 08.09.2007

Lol, paulina trafiła w 10...

lol, piotrek( o ile się odezwiesz w tym temacie,Very happyVery happy), czyli pewnie się nie myliłem, jak się spotkaliśmy i coś bąknąłem o spotkaniu w okolicach basteksa i pauliny Very happy

A już myślałem, że mówił to po "mysiej wódce..."


Re: COŚ WIADOMO O ZLOCIE W POZNANIU ... - Gość - 09.09.2007

No fajnie by bylo jakis zlocik zrobic Paulina ma racje bardzo ciezko nam to idzie w koncu serio musimy sie wziasc w garsc i cos zrobic w tym kierunku. Tomek albo zrobimy sobie zlot 2 smatrow w katowicach Very happy Very happy Very happy no i pewnie zjechalo by sie jeszcze pare smarcikow np pod SSC Smile hahah bedzie MEGA ZLOT 4 smarty Very happy


Menu