smartklub.pl
[451] Brzydal Mój II - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Brzydal Mój II (/t-451-brzydal-moj-ii--12651)

Strony: 1 2


Brzydal Mój II - Katharina - 03.10.2014

Dojechał pod dom wczoraj wieczorem więc przedstawiam wam następcę Mojego 450CDI.
451 CDI nie wyróżnia sie (narazie) z tłumu. Na miejsce tych ochydnych czarnych kołpaków mam zamiar wstawić aluminiowe koła. Żadne tam Monoblock czy inne Brabusy Rolleyes Mam juz jedne na oku które są na miarę mojego portfela Smile
Z wyposażenia to niestety skrzynia półautomat... klima, el. szyby, szklany dach i radio ze słabym nagłośnieniem Confused

Miały by być to takie felgi i tu pytanie do was. Pomysły mam dwa na nie. Albo pomalować je na czarno i dać białą obwódke albo ramiona pomalować na biało a środki wypolerowac. Będzie to to dobrze wyglądać?
A może ma ktoś zdolności i potrafi w takiej specyfikacji włożyć te felgi w Photoshopie?


RE: Brzydal Mój II - RobsonWawa - 03.10.2014

Za cenę tych felg plus koszt malowania kupisz gotowe oryginały na Allu.
Ten model jest tani bo nie ma brania, jest zamiennikiem i pamiętaj o parametrze ET aby było prawidłowe dla 451 ET 23 do 34. Koła od 450 na tylnej osi nie będą się mieściły w zakolach.
Pozdrawiam


Brzydal Mój II - Juniorek - 03.10.2014

Ja mam do sprzedania ładne kółeczka Smarta z Oponkami letnimi continental.wiecej info priv


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Brzydal Mój II - Katharina - 03.10.2014

Robson racja z tymi oryginałami ale dalej będą pewnie srebrne wiec i tak trzeba będzie je malować. Możesz mi powiedzieć jak zmierzyć (centymetrem?) to koło czy będzie pasować czy trzeba je założyć.
Juniorek jaki wzór.


Brzydal Mój II - frygi - 03.10.2014

Od wewnętrznej strony felgi są wszystkie oznaczenia rozmiar ET nic nie trzeba mierzyć centymetrem Very happy


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Brzydal Mój II - Katharina - 03.10.2014

Czyli na wewnętrznej stronie ma być liczba pomiędzy 23 a 34. I to będzie jednoznaczne z tym ze bedą sie mieściły w nadkolach?


RE: Brzydal Mój II - spysiu92 - 03.10.2014

Dokładnie tak Wink.


RE: Brzydal Mój II - Kanapa - 03.10.2014

Dołożysz automat i inne gadżety. Najważniejsze że jest klima!


RE: Brzydal Mój II - obwd-crash - 03.10.2014

(03.10.2014, 07:10)Katharina napisał(a): Dojechał pod dom wczoraj wieczorem więc przedstawiam wam następcę Mojego 450CDI.
451 CDI nie wyróżnia sie (narazie) z tłumu. Na miejsce tych ochydnych czarnych kołpaków mam zamiar wstawić aluminiowe koła. Żadne tam Monoblock czy inne Brabusy Rolleyes Mam juz jedne na oku które są na miarę mojego portfela Smile
Z wyposażenia to niestety skrzynia półautomat... klima, el. szyby, szklany dach i radio ze słabym nagłośnieniem Confused

Miały by być to takie felgi i tu pytanie do was. Pomysły mam dwa na nie. Albo pomalować je na czarno i dać białą obwódke albo ramiona pomalować na biało a środki wypolerowac. Będzie to to dobrze wyglądać?
A może ma ktoś zdolności i potrafi w takiej specyfikacji włożyć te felgi w Photoshopie?

Ładne zestawienie, jedno zdjęcie a na nim 5 Smart-ów Very happy


RE: Brzydal Mój II - Katharina - 03.10.2014

Taki urok dużego miasta Wink


Menu