smartklub.pl
Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data (/t-premiera-nowych-modeli-smart-auto-idea-6-12-2014-r-nowa-data--12793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - RobsonWawa - 06.12.2014

Od następnego razu wyłączamy Łysego z losowań Evil or very madLaughingBeer
Pleśniak puść TOTKA znowu trafnie typowałeś LaughingLaughingLaughing


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - krzyss - 06.12.2014

I my z Kasia bardzo dziekujemy. Wspaniala premiera smarta ! Sympatyczna obsluga i przepyszny katering !!!
Nowe auto jezdzi naprawde przyjemnie, super zawieszenie, przyjemny srodek. I to zawracanie prawie w miejscu !!

Az by sie chcialo tez wygrac takiego smarta na weekend Smile


Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Juniorek - 06.12.2014

juniorek też bardzo dziekuje za fajną premierkę i dobre jedzonko a co najważniejsze dobre towarzystwo Very happy


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - scŁomianki - 06.12.2014

My również DZIĘKUJEMY baaaaaaaaaaaaardzo Smile za tak liczne przybycie i za świetną atmosferę. Pozdrawiamy Serdecznie Smile Do zobaczenia w smart Center Łomianki Smile


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - BASTOS - 06.12.2014

Przyłącze sie do podziękowań za sympatyczną premierę smarta i możliwość uczestniczenia w niej. Szcególnie dziękuje dzieciak za mozliwość malowania samochodu.


Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - bartuniooo - 06.12.2014

Dzięki bardzo za świetne towarzystwo, super imprezę . Oby takich spotkań jak najwiecej


Wysłano z iPhone


Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - koczis - 06.12.2014

Wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkichSmile


Odp: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - kotomysz - 06.12.2014

Ja również bardzo dziękuję za możliwość spotkania i poznania tylu fajnych ludzi. Smile w tak fajnej atmosferze. Smile


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Gantz - 06.12.2014

Super było. Pojeździli, pooglądali, pojedli i popili Smile
Wielkie podziękowania dla sc Łomianki, Aga, Kasia Smile
Podziękowania dla P. Prezesa, Dyr P. Jarka - to tylko pokazuje, że chcecie nas widzieć więc my będziemy Was odwiedzać Smile Podziękowania śle również do Mariusza Sekuny za pomoc, wsparcie i chęć.
Dla Was wszystkich drodzy klubowicze, wielkie podziękowanie za to, że byliście ! Po raz kolejny dajecie kopa do dalszego działania!
Do zobaczenia wkrótce Smile


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - spysiu92 - 07.12.2014

Dobrze, Poznań dojechał cało, dziękujemy za możliwość spotkania się w tak miłej atmosferze. Przejażdżki nowymi smartami zrobiły na nas wrażenie. Dziękuję również obsłudze SC Łomianki, za umycie auta (rozwiązaliście mój największy problem z jakim borykałem się od godziny 5,30 kiedy wyjeżdżałem w waszą stronę).
P.S. Specjalne podziękowania dla Pana Karola Strasburgera, za autograf z dedykacją dla babci.
My jak zwykle jesteśmy zachwyceni możliwością spotkania się z wami i czekamy z niecierpliwością na kolejne okazję. Smile Pozdrawiamy.


Menu