smartklub.pl
Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data (/t-premiera-nowych-modeli-smart-auto-idea-6-12-2014-r-nowa-data--12793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - ŁYSY13 - 22.11.2014

Dobra czekamy na 6 grudnia .... Mikołaj i takie tam śnieg malutki życzenia całuski .
Będzie fajnie i świątecznie ..
A nie wpadamy i nie zawsze myślimy o ustawianiu krzesełek ... Sam ostatnio zapomniałem się pożegnać za co przepraszam .


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - spysiu92 - 22.11.2014

Hiszpania tez miała 22.11


Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Siekierka - 22.11.2014

Nikt nie prosi o tłumaczenia. Bawi mnie tylko ta zabawa w ściemnianie z "oficjalnym listem" Smile Po co to komu skoro smarty od dawna stoją na placach w Pl i innych krajach (ach, no tak...zapomniałam, ze akcja dotyczy tylko smartów, które dopiero mają zostać rozesłane po świecie...zatem i do nas). Do Łomianek nikt nie ma żalu, bo to nie oni zawinili, a co więcej, zawsze nas mile przyjmują u siebie. To jest tylko moja opinia. Nikt nie musi się z nią zgadzać.

Ps. Tak na marginesie to nie są Pawle moje gadżety lecz nieznanego mi mężczyzny z Niemiec, która cieszy się z ich posiadania.


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Mariusz Sekuna - 22.11.2014

Chyba muszę parę słów napisać. To, że w Niemczech są smarty to nie znaczy, że ktoś puszcza jakieś bajki dot. naszego rynku. I akurat ostatnią rzeczą, której zabraknie za naszą zachodnią granicą to auta - Mercedes czy smart. Informacja o tym, że auta będą wysyłane po 24.11 przyszła z centrali z Niemiec, a tym, że problem nie dotyczy tylko Polski od opiekuna rynkowego. To, że nie dotyczy Polski nie znaczy, że dotyczy też Niemcy. Owszem jest w Polsce kilka fortwo, ale nie forfour, a chyba chodzi o to, żeby podczas premiery były wszystkie auta jako ekspozycja i demo. No chyba, że ja inaczej rozumiem premierę. 29.11 nie wchodzi w grę ponieważ dealerzy wracają dopiero w piątek wieczorem ze szkolenia smarta, które jest w Portugalii. Powodem przesunięcia premiery była chęć zapewnienia Wam produktów do oglądania i jeżdżenia, a nie zrobienie na złość...

P.S. A te fortwo, które są w Polsce dealerzy mogą rejestrować dopiero po 24.11 ze względu na aktualizacje oprogramowania, która będzie dostępna dopiero w tym dniu.


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - ŁYSY13 - 22.11.2014

Mariusz nie tylko forum i nasze problemy ........
Nikt nie zrobił tego celowo tak wyszło i tyle . Zamykamy temat do 5.12.2014 bo nie tylko ty masz dość .
Ludzie czy wy myślicie że to M.Sekuna wstrzymał dostawę i premierę smarta w Polsce dajcie spokój poczekamy .

Jutro niedziela na zakupy lecieć . Modelina i lepimy smarta .
O jak nie mamy co robić to sprawdzić czy wszystkie ozdoby mamy na choinkę bo potem kolejki .


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - spysiu92 - 22.11.2014

Macie racje, ale nasze pretensje nie byly skierowane w strone Mariusza Smile


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - damiano.o - 22.11.2014

Myślę, że i bez tłumaczenia Mariusza większość z nas i tak przyjęła do wiadomości fakt nie zamierzonej (a wymuszonej) zmiany terminu premiery (a zarazem zlotu) - bo nie miała innego wyjścia. Jednak najgorzej takie rzeczy przyjmuje się, jak się ma do przejechania ileś set kmSad (tym co mają blisko przychodzi to łatwiej). Wydaje mi się, że wszyscy zdążyli się już oswoić z zaistniałym problemem i faktycznie trzeba się skupić, jak to spotkanie możliwie najlepiej wykorzystać - szkoda czasu na "gorzkie żale"! Więc widzimy się w możliwie największym gronie w nowym terminie, a organizatorzy na pewno zadbają o to, aby czas oczekiwania został nam wynagrodzony Very happy - czego wszystkim życzę Wink


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - JackWoj - 23.11.2014

Po Wawie śmiga w nowym smarcie niejaka Pani Chodakowska Wink
źródło: Instagram
[attachment=9433]


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - zlomek433 - 23.11.2014

Może jakaś wstępna lista obecnych na spotkaniu 6.12 ? Very happy


RE: Premiera nowych modeli smart - Auto Idea 6.12.2014 r. - nowa data - Gantz - 23.11.2014

1. Gantz we 4
2.


Menu