smartklub.pl
smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa (/t-smart-spotkanie-z-firma-igus%C2%AE-i-jej-smartem-24-01-2015-r-warszawa--12945)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - ŁYSY13 - 25.02.2015

Powiem tak.
Fajnie było i OK
Zostaw to firma powinna zadbać o wizerunek.
Tak zrobili a przynajmniej ja przyjąłem to za zlewkę naszego klubu.

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


smart spotkanie z firmą igus i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - Jarecki - 25.02.2015

Pospisuje sie pod tym co napisal Łysy, maja na nas zlewke i tyle, napier informacja na spocie ze juz maja to zapakowane tylko wyslac a dzis taka wiadomosc. Nie ma na co liczyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - BASTOS - 09.03.2015

Filmik z naszego spodkania na http://www.youtube.com/watch?v=giN6y4H0rc4


RE: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - Jarecki - 29.03.2015

Przeglądając forum zauważyłem że na pierwszej stronie wyświetla się Firma Igus, czy Iglidur, jak zwał tak zwał. Pisze teraz do głównie do Adminów, ale także do wszystkich forumowiczów. Zostaliśmy oszukani i zrobieni w...
prze w/w firmę, oczywiście spotkanie było super i nie ma co do tego gadania, ale to dlatego że oni potrzebowali coś od nas, czyli naszych smartów do zrobienia sobie dobrego PR-u. Niechciałbym aby nasz klub promował OSZUSTÓW, mieliśmy dostać nie tylko gadżety, ale również jakieś tam łożyska do testowania i nic. Jeżeli ta firma oszukuje przy takich pierdołach to jak może się zachować przy dużych rzeczach, takich odpowiadających naszemu bezpieczeństwu - łożyska w autach. Kiedyś rozmawiałem z człowiekiem, który powiedział mi, "nie rób nigdy interesów z osobą ktora oszukała Cie na złotówkę, ja zapytałem dlaczego przecież to tylko złotówka, on mi odpowiedział, jak oszukał cię za jedną złotówkę to nie będzie miał skrupułów żeby oszukać cię na miliony. I podobny przykład mamy tutaj, nie chodzi o pieniądze tylko o dane nam słowo i zapewnienia. Jak nie potrafią dotrzymac słowa w takiej małej sprawie to co się dzieje jak w gre wchodzą pieniąze za łożyska, będą nam obiecywać złote góry żeby tylko sprzedać produkt. W związku z powyższym proszę Adminów o usunięcie Wpisu i Loga firmy Igus z naszego forum.


RE: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - ŁYSY13 - 29.03.2015

To prawda mieli nam wysłać tulejki zabrali adresy @ i nic . Jarek ma rację my swoje zrobiliśmy a oni nie


smart spotkanie z firmą igus i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - frygi - 29.03.2015

Jak to się mówi obiecanki cacanki ... Przynajmniej dobre to że dzieciaki dostały to co było obiecane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


smart spotkanie z firmą igus i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - Kanapa - 29.03.2015

Napiszcie oficjalnego posta na ich stronie na fejsie. Kilka osób to kliknie i bedzie dym. Wink


RE: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - black pearl - 29.03.2015

Proste zróbmy im koło dupy to ze przekazali 3000€ na dom dziecka to nie istotne my nie dostaliśmy długopisów,baloników i smyczek do kluczy.ciekawe co sobie pomyślą dzieciaki z tego domu dziecka jakby to czytały.Proponuje dać na luz.


RE: smart spotkanie z firmą igus i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - ŁYSY13 - 30.03.2015

Ale po jakiego faifa.
Nic nie będzie się prosił zdejmij reklamę i ok
Dzieci dostały my zrobiliśmy

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


RE: smart spotkanie z firmą igus® i jej smartem 24.01.2015 r. Warszawa - prost13 - 30.03.2015

Jest taka stara zasada, nie mścij się na kimś bo to powraca, poczekaj aż życie się samo na nim zemści z nawiązką. Proponuje trochę cierpliwości.


Menu