smartklub.pl
Poszukiwany Smart Fortwo :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Poszukiwany Smart Fortwo :) (/t-poszukiwany-smart-fortwo--13060)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - arekkasa - 31.01.2015

To tylko auto.
Plany mi się zmieniły.
Auto extra polecam.
Z kupującym mogę pogadać dlaczego tak się stało ze sprzeadaje.
Szkoda mi go. Ale takie życie.

Na forum dalej będę funkcjonował fajna sprawa.
Jeszcze nie sprzedałem. ,!!!!
Może nie sprzedam i dale będę na forum.

Jeszcze nigdzie go nie wystawiłem.
Tylko tu.
Nie jestem chandlarzem.
Brak ciśnienie na sprzedaż.
Ale życie weryfikuje.


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - Kasia Z - 09.02.2015

Witam ponownie Smile chwilowo wybyłam (ach ta zima - zasypało mnie z lekka) ale wracam!!! z nową energią Smile co myślicie o tym http://otomoto.pl/smart-fortwo-0-8-cdi-pulse-C35938353.html?? szczerze proszę Smile


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - spysiu92 - 09.02.2015

Wyglada fajnie Smile


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - Kasia Z - 09.02.2015

Wiem, że wygląda fajnie Smile ale kupilibyście? i czy oprócz części wymienionych niedawno coś wg Was będzie wkrótce do zrobienia?


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - zlomek433 - 09.02.2015

Bierz mojego Very happy Póki ciepły Wink


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - LAZY. - 09.02.2015

WOW głośniki w fotelach, tego jeszcze nie widziałem.
Dziwi mnie to że nie pokazuje aktualnie śnieżynki. Nie wszystkie polifty mają pomiar temperatury?


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - Guniu - 09.02.2015

czarnuszek z pomarańczą, moj ulubiony kolor foteli , nie kumam tylko czemu te roczniki mają średnio taki przebieg jak mój 7 latek.. czy mój smarcik był max ekspoatowany czy te starsze smarciki robiły mniejszy przebieg ? Very happy Very happy
dla mnie pomaracz się gryzie z czarnym, głośniki w fotelach ? ciekawe..
jajeczka są, halogenki są.. pytanie jak się nim jeździ ma ktos blisko by go sprawdzić ? : )
Nowe oponki i ładne felgi to plus moim zdaniem..

Wymienione:
turbina
dwumas
wysprzęglik
tarcze + klocki
sworznie + łączniki
całe zawieszenie
poduszki silnika + mocowania
pompa hamulcowa

Ciekawi mnie jaki byłby koszt wymian tych podzespołów? jak mi w za same świece wymianę krzyczą 420 zł..
z 1 strony dobrze o tym świadczy że tyle było wymienione, a z 2 kto by tyle kasy wkładał by sprzedawać za taką niską cene samochód.. zawsze mnie to męczy..


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - obwd-crash - 10.02.2015

Jeżeli części było nowe i dobrej marki /a nie by tylko wytrzymały sprzedaż auta i następne kilka tys. km/ to:
- turbina ok. 2000zł,
- dwumas, chyba chodzi o sprzęgło, jeżeli tak to ok. 1500zł,
- wysprzęglik powyżej 500zł,
- tarcze + klocki ok. 300zł,
- sworznie + łączniki ok. 200zł,
- całe zawieszenie - co piszący miał na myśli - bo jeżeli całe to amortyzatory i sprężyny, wahacze, belki przednią i tylną, drążki prowadzące belkę tylną, sworznie, łączniki,
- poduszka silnika - zakładam że środkowa to ok. 300zł,
- pompa hamulcowa powyżej 200zł,

Laughing razem bez robocizny , nie mniej jak 5000zł bez ww. wymiany całego zawieszenia Laughing



(09.02.2015, 22:34)Guniu napisał(a): Wymienione:
turbina
dwumas
wysprzęglik
tarcze + klocki
sworznie + łączniki
całe zawieszenie
poduszki silnika + mocowania
pompa hamulcowa

Ciekawi mnie jaki byłby koszt wymian tych podzespołów? jak mi w za same świece wymianę krzyczą 420 zł..
z 1 strony dobrze o tym świadczy że tyle było wymienione, a z 2 kto by tyle kasy wkładał by sprzedawać za taką niską cene samochód.. zawsze mnie to męczy..



RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - Guniu - 10.02.2015

właśnie to chciałem przeczytać Wink
zapewne w tym opisie nie można brać na serio tego że to ktoś zrobił zaraz przed wystawieniem na sprzedaż.. ja w opisie sprzedaży iveca też wypisałem naprawy.. jak gość przyjechał go kupić to dostał jeszcze karton części wymienionych i faktury z różnego okresu eksploatacji. fajnie gdyby ten sprzedawca miał np dowody napraw..


RE: Poszukiwany Smart Fortwo :) - Kasia Z - 10.02.2015

Dzięki Chłopaki, czyli szukam dalej. Możliwe, że mój budżet delikatnie się zwiększy Smile

Złomek, oj kusisz Smile


Menu