smartklub.pl
[450] Strzała by Jasio - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Strzała by Jasio (/t-450-strzala-by-jasio--13129)



Strzała by Jasio - Jasio - 19.02.2015

Witam, To i ja się pochwalę Very happy A co tam.. Razz  Zakupiony w Maju 2014 Roku.
Dość długo szukałem i jeździłem za Smartem lecz ten okazał się najlepszym wyborem jeśli chodzi o stan techniczny i wizualny jak również pod względem wyposażenia na którym bardzo mi zależało... Jedyna rzecz do której się przyczepiałem to kolor nadwozia i tapicerki, ale już się przyzwyczaiłem i jakoś trzeba z tym żyć Very happy

Teraz troszkę o Nim Rolleyes

Smart ForTwo 450  PULSE
Pojemność: 0.8 CDI 41KM (w planach jest wgranie Remap)
Rok Produkcji: 2002
Zakup: Maj 2014

Wyposażenie:
- Klimatyzacja
- Halogeny
- Termometr
- 2x AirBag
- Elektryczne Szyby
- Elektryczne Lusterka
- Centralny Zamek
- Oryginalne Radio CD
- Sound Pakiet ( TWITTERY Sopran + Tuba BASS )
- Zegarek i Obrotomierz
- Białe tarcze zegarów
- Schowek pod siedzeniem kierowcy
- Uchwyt na napoje Beer
- Schowek na CD
- Tiptronic + Automat
- Szklany Dach
- Aluminiowe Felgi Oryginał


RE: Strzała by Jasio - mermen124 - 20.02.2015

Bardzo ładny.
Dbaj o szkraba, a będzie długo służył.
Warszawa Bemowo wita i pozdrawiaWink


RE: Strzała by Jasio - obwd-crash - 20.02.2015

Ładny, podoba mi się zestaw kolorów we wnętrzu odpowiadający zewnętrznym.
Miałem kiedyś przez miesiąc aqua orange, z pomarańczową tapicerką ale nie wyglądało to tak efektownie jak w Twoim aucie.


RE: Strzała by Jasio - Jasio - 20.02.2015

Na dniach wywalam halogeny i na ich miejsce założę światła do jazdy dziennej Razz Ale puki co, to czekam już na te światełka tydzień czasu i się doczekać nie mogę Confused Jak zamontuję to postaram się wrzucić foto Wink


RE: Strzała by Jasio - LAZY. - 20.02.2015

Powiem tak- jak masz halogeny to lepiej je mieć. Jak nie miał byś nic tylko zaślepki to pewnie bym ledy wstawił.
Mam takiego samego smarta i halogeny oświetlały drogę przed smartem aż do miejsca gdzie pada światło mijania na asfalt. Efektem czego miałem elegancko cały pas przed sobą oświetlony i przez dłuższy ułamek sekundy widziałem co się przed autem dzieje.

Nie wiem na jakie ledy się zdecydowałeś i mam tylko nadzieję że będą porządnie świecić.


RE: Strzała by Jasio - bartekep - 20.02.2015

fajny kolor to fakt Smile


RE: Strzała by Jasio - kuri3 - 20.02.2015

zaje... fajny kolor Smile


RE: Strzała by Jasio - LAZY. - 20.02.2015

Takie małe spostrzeżenie odnośnie zamazanej tablicy rejestracyjnej, po co?
Laughing
Wszyscy i tak już numery widzieli Razz


RE: Strzała by Jasio - Jasio - 20.02.2015

A nie wiem tak jakoś z przyzwyczajenia zamazałem Razz Że niby na naklejce na szybie numery widać ? I tak rejestracja już nie aktualna bo przerejestrowany jest i teraz można go spotkać z blachami " LJA " Razz A co do halogenów to miałem już okazję jechać w mgle i szczerze to nie widziałem różnicy pomiędzy włączonymi a wyłączonymi halogenami. Albo w smartach tak kiepsko świecą albo tylko u mnie Embaressed A do jazdy dziennej zamówiłem na Alledrogo takie okrągłe 2x9 LED gdzieś tu ktoś takie na forum już zakładał ale straszny kontakt jest ze sprzedającym i ogólnie kasę wpłaciłem i niby wysłał a czekam już tydzień czasu równy... CryingCrying


Menu