smartklub.pl
Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo (/t-chce-kupi%C4%87-moj-pierwszy-samochod-czyli-smart-fortwo--13149)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - Guniu - 17.03.2015

Moje odczucia, za te cenę miałem juz zarejestrowanego Swojego 451 cdi.. jednak..
patrząc na wypo, to myslę żę ten 450 ma bardzo duzo zalet schowki zegarki bajerki, ładna tapicerka, 2 komplety felg..
dopatrzyłem się tylko nakładki ? - poszerzacza na fotce nr.3 na tylnym nadkolu, po 2 stronie smartka patrz zdjęcie 4 nie widzę tego czegoś..
W Krakowie ten smarcik to powinnaś podjechać z kimś z Krakowa z forum by ci doradził lub tak czy siak podskoczyć i zobaczyć Wink nie przekreślałbym go Wink ciekawe co inni napiszą Smile


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - frygi - 17.03.2015

(28.02.2015, 17:43)adamnowak1997 napisał(a): Ten powyższy ceni na 13500zł, a kupujaca chce wydać ~6tys. W cabrio trudno będzie znaleźć w tej cenie.
Jak za 2001r i 200tys przebiegu to go frygi przecenia. Choćby miał skóry i full opcje to nie wiem czy ktoś da 8-9tys. Za 12500zl do negocjacji można mieć nowszy model 6 lat młodszy w bezawaryjnej benzynowej wersji.. np. tu: http://olx.pl/i2/oferta/smart-fortwo-451-CID5-ID97rx1.html#:0a4ef465bf choć ciekawe czy wszystko z nim dobrze,bo cena faktycznie baardzo niska jak na wersję z klimatyzacją i alufelgami, które de facto są warte ok. 1000zl.
Życzę powodzenia w zakupie, to nie lada wyzwanie.
Jak szukasz wersji 450 za ok. 6tys to tylko w dieslu szukaj. W benzynie trzeba remonty robić a to nie jest tanie i pije drugie tyle paliwa. Chyba, że po remoncie kupisz. Mysle, że pomoglem.

No kolego skoro mówisz że przeceniam swoje auto to znajdź mi cabrio w dobrym stanie za te 8-9 tyś chętnie je kupię Rolleyes


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - ŁYSY13 - 18.03.2015

adamnowak1997.
Nie opisuj czegoś co nie widziałeś.
Widzę że masz wiedzę ale pisemną na temat smarta 450 cdi.
Karolinka dobre i zadbane auto tak kosztuje. A cdi w 450 jest udanym modelem.

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - niuta71 - 19.03.2015

Ja też chcę kupić smarta do 5 tys zł ale nie popowodziowego i nie wypadkowego z dobrym silnikiem i taki co nie bierze oleju 2,5 litra na 100 km bo takiego już miałam...ma ktoś coś dobrego ?


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - spysiu92 - 19.03.2015

Za 5 tys? W poznaniu jest 450 w cabrio w a dobrym stanie za 9 tys gdybys chciala bo za 5 bedzie ciezko taki ideal jak ty chcesz


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - niuta71 - 19.03.2015

jaki ideał ? 1999 rocznik ma kosztować więcej jak 5 tys zł ? to trochę przegięcie. Wiadomo, że silniki w smartach to tzw. "jednorazówki"...ale ja wole wymienić silnik niż bujać się z popowodziowym padłem...mam złe doświadczenie z BMW, które niedawno oddałam na złom 1999 rok, bo 8 modułów było do wymiany ....
okazało się że kolega sprowadził mi popowodziowe zgliszcza.


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - spysiu92 - 19.03.2015

Diesle wytrzymuja troche dluzej i mniej pala, ale Ciezko znalezc to czego szukasz w tej cenie


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - Katharina - 19.03.2015

I co z tego ze 99r?
Widuje auta z tego roku nie po 5 a po 55tys i droższe (a czasem te ceny są w euro). Za 5 tys porządnego Smarta nie kupisz tym bardziej diesla. Smarki pierwszej generacji sa juz jak wino, im starsze tym droższe i cały czas drożeją. Dzis mogą być dobrą inwestycją. Żebyś sie nie zdziwił to zerknij na panele do niego. Do "nowego" 451 Blotnik przód dostaniesz za 100zł do 450 polifta za ok 250 a przed liftem czyli te 99r będzie cię kosztował ok 400zł.


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - niuta71 - 19.03.2015

ja nie szukam inwestycji tylko samochodu z automatem bo innym nie potrafię się poruszać ?


RE: Chcę kupić mój pierwszy samochód czyli smart fortwo - krzyss - 19.03.2015

Za 7-8 znajdziesz sesownego smarta, za 5 to mozesz znalezc takiego na czesci a i tak nie diesla.
Skoro sam silnik sprawny mozna sprzedac za 2000 to nie spodziewaj sie ze kupisz dobre auto za 5kzl


Menu