smartklub.pl
[451] kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: [451] kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego (/t-451-kolejny-bialas-z-wawy-jakies-sugestie-co-do-niego--13253)

Strony: 1 2


kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - ilek99 - 17.03.2015

Hej

Podrzucam kolejnego do sprawdzenia, chociażby ze zdjęć.
Co myślicie o nim? Jest szansa, że przebieg oryginalny? Dywaniki gumowe które widać na fotkach są oryginalne?

Widać guzik na lewarku po lewej, tzn. ze skrzynia może działać w trybie automatycznym?

Zwróciłem uwagę na zegary, poziom paliwa, słupki w pionie.. Które roczniki ta miały?
Dajcie znać co myślicie, bo zbyt daleko dla mnie, żeby jechać oglądnąć, a za każdą odpowiedź będę wdzięczny?

http://allegro.pl/smart-fortwo-1-0-2008-r-salon-polska-f-vat-23-i5170146160.html


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - RobsonWawa - 17.03.2015

Pure , doposażone w klimatyzację. Skrzynia prawdopodobnie automat- może być fabryczny lub dokładany - ( nie ma znaczenia będzie OK) , na pewno nie ma fabrycznego alarmu (brak przycisku na panelu) Zdjęte oznaczenia wersji i te nieszczęsne korby Sad


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - Qubek - 17.03.2015

Poziom paliwa i temperaturę w pionie miały roczniki 2007-8


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - DaSza - 17.03.2015

Zupełny golas. Takie Smarty jeżdżą w wypożyczalni w Ursusie na Skoroszach. Też białe, golasy i z rejestracją z Ursusa. Wskaźniki są OK. Tylko problem ze wskazaniami. Krzyczy o przeglądSad Czyli pewnie przez dłuższy czas nie był robiony.

(17.03.2015, 21:52)RobsonWawa napisał(a): na pewno nie ma fabrycznego alarmu (brak przycisku na panelu).

Robert o jaki alarm chodzi? Pytam się przez ciekawość, bo byłbym zainteresowany alarmem, a mam tylko fabryczny immobiliser.

OK. sprawa wyjaśniona - cabrio mają alarmy (czy bogatsze wersje też?) ja w takim pure jak ten, mam tylko immobiliser.


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - ilek99 - 17.03.2015

O fcuk, korbek nie zauważyłem heh ? no to kiepsko faktycznie.
Jakiekolwiek wyposażenie by się przydało.

Klima, elektryczne szyby, centralny zamek z alarmem i jakies radio, najlepiej oryginalne to takie dla mnie minimum. Skrzynia właściwie obojętna.

Powiem Wam, że nie łatwo znaleźć ciekawy egzemplarz. Możę powrócę do tego z zawiercia, tyle że nim szarpało i to mnie nie przekonuje.. Nie specjalnie chciałbym zaraz po zakupie bawić się w wymiany połowy podzespołów.


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - Guniu - 17.03.2015

nie obraź się ale wolałbym mieć korby niż bajer a samochodem szarpie Wink
radio ma oryginalne ciekawe czy z mp3 jak mam ja Very happy
alarm w moim golasie mam pewnie dokładany.. dla mnie zastanawiające jest tylko zuzycie pedału gazu. przy moim 152000 km są jakby w lepszym stanie Wink ale czepiam się Wink


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - ilek99 - 17.03.2015

Dzięki za opinię, z tym zużyciem okładziny na pedale to cenna rada.
Racja może z tymi korbkami, ale centralny chyba ma? Obok awaryjnego są kłódeczki, to nie od tego?

Temat do przemyślenia Smile

Z tym kluczykiem na wyświetlaczu to nie jest informacja, że za 11000 wymiana oleju?


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - krzyss - 17.03.2015

Gosc handlarz, sprzedaje co sie da. O dziwo sprzedaje juz conajmniej trzeciego smarta. Mial juz czarnego i czerwonego.
Jesli przebieg jest nie krecony to mozna sie zastanowic. Wole krajowe auto niz sprowadzana wydumke.
Szyby elektryczne mozna dodac za powiedzmy 500-1000zl wiec to nie powinno skreslac auta.
Reszte z twoich wymogow chyba spelnia. W razie co ktos z wawy moze podjechac i zobaczyc jesli bedziesz POWAŻnie zainteresowany.


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - Guniu - 17.03.2015

troszke po Polsce śmigam busami i lawetami i nie raz widziałem jak smart jechały w poprzek 3-5 na różnych lawetach, zaczyna to się robić modne w Polsce by mieć mini samochód to ściągają teraz i Smarty gość od którego ja kupiłem miał w sumie 3 na tamten czas, mojego czarnego, srebrnoczarnego i niebieskiego 450,
z pewnych źródeł dowiedziałem się że w Holandii likwiduję się wypo smarta więc pewnie niedługo przybędą kolejne Golaski Smarty 451 Very happy


RE: kolejny białas z Wawy, jakieś sugestie co do niego - ilek99 - 18.03.2015

Dorzucenie elektrycznych szyb to taka prosta sprawa w smarcie? I w zasadzie tania..
Nie zostają rączki do kręcenia po całej operacji?


Menu