smartklub.pl
[450] Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: [450] Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? (/t-450-czy-ktos-zna-lub-pomoze-ocenic--13524)

Strony: 1 2


Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - hubson2008 - 29.05.2015

Witam jak w temacie może ktoś zna to autko http://allegro.pl/smart-fortwo-brabus-warszawa-i5401619917.html lub coś podpowie na jego temat


RE: Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - zlomek433 - 29.05.2015

To nie brabus Wink


RE: Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - LAZY. - 29.05.2015

Wczoraj oglądałem i też jakoś tak przekombinowany jest.


Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - frygi - 29.05.2015

Diesla w brabusie raczej nie było. Chyba że ktoś pomodlił trochę brabusowo


Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - LAZY. - 29.05.2015

Mój diesel ,,prawie " też brabusLaughing


Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - frygi - 29.05.2015

Moje cabrio też ma sporo z brabiego Dlatego napisałem o modach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - circoloco - 30.05.2015

To był mój samochód, mój pierwszy smart którego sprowadziłem z zagranicy. Jeszcze ma moje numery rej Smile Był to zwykły cdi. Wszystkie dodatki które ma obecnie m.in skóra, felgi i inne dodatki sam doposażałem. U mnie nie było żadnych wad, absolutnie wszystko robione miał na bieżąco, ale rozstałem się z nim kilka lat temu - obecnie więc nie mogę nic o nim powiedzieć. Na pewno wymieniony miał przedni grill.

Oczywiście, że nie jest to brabus. Czy przekombinowany? Popatrzcie na swoje...


RE: Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - LAZY. - 30.05.2015

(30.05.2015, 20:27)circoloco napisał(a): Oczywiście, że nie jest to brabus. Czy przekombinowany? Popatrzcie na swoje...

Co miałem napisać? Że to brabus? Nie będę kupującego w błąd wprowadzał.

Mam wrażenie że się oburzyłeś z tego powodu, więc przepraszam.


Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - frygi - 30.05.2015

(30.05.2015, 20:27)circoloco napisał(a): To był mój samochód, mój pierwszy smart którego sprowadziłem z zagranicy. Jeszcze ma moje numery rej Smile Był to zwykły cdi. Wszystkie dodatki które ma obecnie m.in skóra, felgi i inne dodatki sam doposażałem. U mnie nie było żadnych wad, absolutnie wszystko robione miał na bieżąco, ale rozstałem się z nim kilka lat temu - obecnie więc nie mogę nic o nim powiedzieć. Na pewno wymieniony miał przedni grill.

Oczywiście, że nie jest to brabus. Czy przekombinowany? Popatrzcie na swoje...

Nie ma co się oburzać tylko sprostowaliśmy opis z ogłoszenia Myślę że nawet zgodnie z prawdą-brabusa diesla fabryka nie działała ( napisałem że ktoś pomodził i fajnie) Więc nie co się obrażać że dołożyłeś właśnie fajnie bo doposażyłeś smarcika Ważne że banan na twarzy właściciela jest


Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Czy ktoś zna?? lub pomoże ocenic?? - Kovval - 30.05.2015

[attachment=10686]
(30.05.2015, 20:27)circoloco napisał(a): To był mój samochód, mój pierwszy smart którego sprowadziłem z zagranicy. Jeszcze ma moje numery rej Smile Był to zwykły cdi. Wszystkie dodatki które ma obecnie m.in skóra, felgi i inne dodatki sam doposażałem. U mnie nie było żadnych wad, absolutnie wszystko robione miał na bieżąco, ale rozstałem się z nim kilka lat temu - obecnie więc nie mogę nic o nim powiedzieć. Na pewno wymieniony miał przedni grill.

Oczywiście, że nie jest to brabus. Czy przekombinowany? Popatrzcie na swoje...

Maciek, to był 08-09 rok, mam jeszcze tego smarta fotki w kompie jak wystawiałeś go do sprzedania. Tak jak napisałeś ma wymieniony grill i wtedy wyglądał sssuperrr oglądałem go na Grochowie i spisałem numer tylko nie było mi dane dodzwonić się do Ciebie, nie odbierałeś tel.Hammer i pojechałem po smarta do Łodzi. Teraz wydaje się być zmeczony życiem.

[attachment=10688][attachment=10687] Reszta fotekSmile


Menu