smartklub.pl
LEŻAKI PLAŻOWE SMARTGARAGE - edycja dla fanów i sympatyków serwisu - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: LEŻAKI PLAŻOWE SMARTGARAGE - edycja dla fanów i sympatyków serwisu (/t-lezaki-plazowe-smartgarage-edycja-dla-fanow-i-sympatykow-serwisu--13723)

Strony: 1 2 3


LEŻAKI PLAŻOWE SMARTGARAGE - edycja dla fanów i sympatyków serwisu - smietek - 18.07.2015

ostatnio na profilu FB Smartgarage, zauważyłem bardzo fajny gadżet w postaci leżaków plażowych z logo smartgarage.
Bardzo chciałbym go mieć, ale niestety min. produkcyjne to 10szt. a ja potrzebuje 1szt.

Może ktoś jeszcze będzie chętny to się uzbiera te 10.

Koszt leżaka to 90 zł....

Czekam na info od klubowiczów, kto chciałby zostać posiadaczem tak zacnego gadżetu Wink

Zamówienia leżaków dokona Smartgarage lub filiproll oczywiście przy zebraniu się 10szt.

Edit.
Smartgarage zastrzega swój wzór graficzny ale dla sympatyków serwisu i forumowiczów będzie dostępna partia leżaków.
Zapytania do Filipa - co i jak.


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMART - spysiu92 - 18.07.2015

Wlasnie z nich korzystamy w ustroniu, ja chetnie wezne dwa wiec jak bd potrzeba, to mozemy sie dopisac


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMART - smietek - 18.07.2015

Hej, cieszę się, że ktoś jeszcze się dopisuje. Mam nadzieje, że uzyskamy minimum.
Czekamy dalej cierpliwie. Jak osiągniemy 10szt. to zamawiam.

Pozdro


LEŻAKI PLAŻOWE SMART - Kanapa - 18.07.2015

Poproszę 1 szt.


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMART - LAZY. - 18.07.2015

Wysłałem zapytanie do polskiego producenta takich leżaków z zapytaniem jaki wyjdzie koszt wraz z nadrukiem. Koszt leżaka takiego jak na foto to niecałe 60pln. Poprosiłem o wycenę dla 20-30 sztuk.


LEŻAKI PLAŻOWE SMART - Kanapa - 18.07.2015

Jaka jest "nośność" takiego leżaczka.
W moim przypadku wymagane min 1000 N.


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMART - LAZY. - 18.07.2015

Max 120kg więc da rade.


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMART - filiproll - 18.07.2015

Kanapa ze spokojem cię udźwignie.

Dla jasności wszelkie pytania odnośnie leżaków i ich zamawiania proszę kierować do mnie, gdyż logo Smartgarage jak i leżaki widoczne na zdjęciu są własnością moją i Jakuba tak więc proszę aby nie podrabiać jak również nie zamawiać żadnych leżaków z tym logo bez naszej zgody.

Jeśli uzbiera się 10 chętnych wtedy owszem nie ma problemu aby zamówić te leżaki.
Smietek proszę o poprawienie postu że nie ty będziesz zamawiać leżaki tylko ja lub firma Smartgarage.

Kanapa mógł byś ogarnąć ten temat tak aby wszystko było jasne dla reszty użytkowników?


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMARTGARAGE - edycja dla fanów i sympatyków serwisu - spysiu92 - 19.07.2015

Kanapa, mozna dodatkowo wzmocnic taki lezak


RE: LEŻAKI PLAŻOWE SMARTGARAGE - edycja dla fanów i sympatyków serwisu - krzyss - 19.07.2015

Ale my chcemy lezaki z logiem smart a nie smartgarage Smile


Menu