smartklub.pl
Czy Smart ma zalety? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: Czy Smart ma zalety? (/t-czy-smart-ma-zalety--1374)

Strony: 1 2 3


Czy Smart ma zalety? - Gość - 28.12.2007

Jest post o wadach, musi być i o zaletach.
Zasadniczą zaletą jest możliwość zaparkowania w "prawie" każdym miejscu a w szczególności pod Urzędem Skarbowym... Very happy


Re: Czy Smart ma zalety? - Gość - 29.12.2007

Ja uważam za zaletę małą popularność smarta w Polsce. Pochodzę z Legnicy, gdzie oprócz mojego, są może 2 smarty (f2). Połowa Legniczan nie ma pojęcia co to za auto, a jak pojechałem na przegląd, to motoryzacyjne spece chcieli mi maske z przodu otwierac. Co chwilę ktoś mnie zaczepia z pytaniem: a co to, a jak to, a to to to tosz tot oto?...heh juz mi sie jezyk plącze.
Bedąc na myjni usłyszałem taką oto rozmowę dwóch pracowników:
"-Co to k**rwa jest???
-Smart to jest."


A poza tym smartów nie kradnąSmile


Re: Czy Smart ma zalety? - Lolek - 29.12.2007

Moim zdaniem Smart to Jedna Wielka Zaleta... no może 99%. Smile


Re: Czy Smart ma zalety? - PKO - 29.12.2007

dokladnie tak w 99% to zalety,ale nie ma takiej zeczy ktora by nie miala wad wiec jest ok Smile
pozdr


Re: Czy Smart ma zalety? - arde - 29.12.2007

Cytat:pundyx napisał(a):
Bedąc na myjni usłyszałem taką oto rozmowę dwóch pracowników:
\"-Co to k**rwa jest???
-Smart to jest.\"

następną zaletą na myjni jest opłata za mycie tylko połowy auta Very happy , bo smart to w końcu tylko połowa czyż nie ?? Very happy


Re: Czy Smart ma zalety? - Gość - 29.12.2007

- No właśnie nie!!!Smile Obrzympały wzięły tyle, ile się należy za umycie porządnej brykiSmile. Uważam, że to chamstwo i ignoranctwo!!! Więcej tam nie pojadę!


Re: Czy Smart ma zalety? - salem - 29.12.2007

chociaż na myjni bezdotykowej umyłem smoja smartynke za 2 zł. Nawet kolo z taxi nie wierzył że tak można zrobić ... heh
A tak na marginesie to miałem podobną sytuację na przeglądzie w salonie fiata .Koleś nie mógł równo wjechać na kanał bo mówił , że któreś koło mu wpadnie do niego hehehe... i też próbował podnieść przednią maskę .
A na ulicy nie ma osoby , która by się nie przeszła z uśmiechem na twarzy ...
Samochód godny polecenia dla panów w dresie , może czas zamienić swoje przerobione wijskim tuningiem bmw i zacząć jeździć czymś lepszym.
Pozdrawiam


Re: Czy Smart ma zalety? - Gość - 29.12.2007

Nieeeeeee no jak... Babę trzeba capnąć na tylnym siedzeniu, a w beemce uda rozszerzają się najszerzejSmile)). Przed beemka zresztą też.


Re: Czy Smart ma zalety? - jaqub - 29.12.2007

Cytat:salem napisał(a):

Samochód godny polecenia dla panów w dresie , może czas zamienić swoje przerobione wijskim tuningiem bmw i zacząć jeździć czymś lepszym.
Pozdrawiam

kolego Ty jakis jestes inny? masz jakies problemy? czy tak po prostu powielasz stereotypy?

smart cabrio jest fajny na lato 8-)


Re: Czy Smart ma zalety? - JayZet - 29.12.2007

Hahahahah... Uwielbiam takie dyskusje jak kolegów powyżej.
Nażarli się przez Święta i nie wiedzą co tu nabroić i piszą całkiem śmieszne rzeczy Very happy

Nie ma to jak dobre Be eM Wu Razz


Menu