smartklub.pl
[453] Moja koncepcja smarta RS - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [453] Moja koncepcja smarta RS (/t-453-moja-koncepcja-smarta-rs--13921)



RE: DJ-OLO Prezentuje .... - DaSza - 09.03.2017

Nowe płyny ☺️
Oczywiście Twój wybór co lejesz,
ale czemu Valvoline?


RE: DJ-OLO Prezentuje .... - Gapa. - 09.03.2017

Olej jest bardzo dobry też taki leje


RE: DJ-OLO Prezentuje .... - damiano.o - 09.03.2017

A jaka to różnica czy naleję Valvoline, Castrol lub coś podobnego o wartości 5W40? Ważne żeby wymienić po 10k i cieszyć się świeżą oliwą Smile

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: DJ-OLO Prezentuje .... - Gapa. - 09.03.2017

Rozmawiałem z kuzynem i mówił że Castrola wszędzie rozlewaja i podrobic do strasznie łatwo tzn kupujesz niby w orginalnym opakowaniu a w środku kupa z Valvoline jeszcze tego nie robią


RE: DJ-OLO Prezentuje .... - trykacz - 10.03.2017

(09.03.2017, 15:47)Gapa. napisał(a): Rozmawiałem z kuzynem i mówił że Castrola wszędzie rozlewaja i podrobic do strasznie łatwo tzn kupujesz niby w orginalnym opakowaniu a w środku kupa z Valvoline jeszcze tego nie robią

Niestety to prawda, parę lat temu pracowałem w branży i Castrol był najgorszym olejem z możliwych bo nigdy nie wiadomo było kto i gdzie go rozlewa i czy trafi Ci się oryginał czy mieszanina "niewiadomoczego". Najciekawsze jest to, że cena zakupu u oficjalnego dystrybutora np. Castrola 10W40 GPS wynosiła 11 zł za 1 l. a u dystrybutora z zachodu Europy (znanej firmy) 9 zł. Jak widzę po cenach na Allegro sprzedaż za 24 zł nie uległa zmianie od ponad 6 lat.
P.S. W swoich pojazdach zawsze zalewam Motul, w Smarcie mam Motul 3000V. Od wymiany do wymiany bez najmniejszych dolewek, a jak go zlewam to jeszcze można frytki usmażyć bo kolor jest OK Wink


DJ-OLO Prezentuje .... - Kanapa - 11.03.2017

Odnośnie Motula - rozmawiałem ostatnio z dużym dystrybutorem Motula i narzekał że jest już sporo podróbek tego producenta na rynku.
Dodał że wszyscy wiedzą że są to podróbki ale główny nic nie robi ponieważ sprzedaż się rozwija a jak zaczną ścigać podrubkowiczów to koszty wzrosną.
:/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: DJ-OLO Prezentuje .... - trykacz - 11.03.2017

Co się dzieje na tym świecie, ludzie wszystko podrobią... ostatnio nawet podrobiono podrobione papierosy Smile


DJ-OLO Prezentuje .... - damiano.o - 29.03.2017

Wczoraj poszła do wymiany poduszka-wieszak centralny silnika Smile Niby wizualnie dobra i miała tylko lekkie pęknięcia ale różnica po wymianie kolosalna Smile Szczególnie przy ruszaniu nie ma szarpnięć, mam wrażenie że auto łagodniej reaguje na zmiany biegów i wszystko odbywa się jakby płynniej Smile Wiec jeżeli macie takie objawy polecam zacząć od wymiany tej poduchy. Cena około 150 zł w ASO DUDA-CARS Wrocław (Dziękuję Kamil) przy klubowym rabacie Smile
[Obrazek: 30b2d6fb3d4e962372cb8ffc051b0bcc.jpg][Obrazek: 303b9ab634c3d0cd27173e64d63139c5.jpg]

Tapnięte z SG NOTE 4


DJ-OLO Prezentuje .... - Kanapa - 29.03.2017

Jaki przebieg przy wymianie?


RE: DJ-OLO Prezentuje .... - damiano.o - 29.03.2017

111160 km Wink

Tapnięte z SG NOTE 4


Menu